№1 balzsam száraz bőrre kleona - felülvizsgálata ekoblogera delovysha

Balzsamok növényi №1 a Cleon kaptam egy ajándék formájában egy próba a sorrendben. Mintegy Q-faktor próbák Cleon írtam így röviden ismertesse a csomagot.

A szondát található egy kartondobozban egy erszényes részletes leírása a termék.

№1 balzsam száraz bőrre kleona - felülvizsgálata ekoblogera delovysha

№1 balzsam száraz bőrre kleona - felülvizsgálata ekoblogera delovysha

Eltarthatósága a termék - 9 hónap.

Gyártó - Oroszország, Moscow.

№1 balzsam száraz bőrre kleona - felülvizsgálata ekoblogera delovysha

Cream egy miniatűr üveg 5 ml térfogatra. Csavarsapka, ez nem jelenti azt. Öt darab egyedileg.

№1 balzsam száraz bőrre kleona - felülvizsgálata ekoblogera delovysha

Balzsamok kemény, de egy kis bőr nagyon gyorsan elolvad. A sárga szín.

№1 balzsam száraz bőrre kleona - felülvizsgálata ekoblogera delovysha

Ahhoz, hogy tartsa az ujját a balzsam és többször lehet látni, hogy a textúra nagyon finom, és elolvad a hőt a bőrön.

№1 balzsam száraz bőrre kleona - felülvizsgálata ekoblogera delovysha

Az aroma az eszközöket puha, és úgy érzem, fenyőfa))) Bár az illata is nagyon hasonlít a szárított gyógynövények.

Összetétel: shea vaj, mangó vaj, olívaolaj, méhviasz, kivonat körömvirág (Cal # 233; ndula), virág kivonatot kamilladrog (Mátrixpotenciál # 225; RIA Recut # 237; ta), az egymást extraktumot trohrazdelnoy (B # 237; dens tripart # 237; ta), pálmaolaj, a víz, a szorbit, levendula kivonata gyógyszertár (Lavandula officinalis), szorbit olivat, cetearil-alkohol, gliceril-kaprilát, D-pantenol, lecitin, olajsav, illóolaj a levendula (Lavandula officinalis), a linolsav (omega-6) sav, allantoin, tokoferol-acetát (E-vitamin), illóolajok neroli (Citrus bigaradia), tejsav, borostyánkősav.

Mivel a készítmény teljesen természetes, ez egy eszköz, amit tartani a hűtőszekrényben vagy hűvös, sötét helyen az ünnepek alatt.

Saját problémás területek - a kutikula. Folyamatosan megszerezni az eszközöket, hogy hidratálja a kutikula és ez az eszköz jött kapóra.

№1 balzsam száraz bőrre kleona - felülvizsgálata ekoblogera delovysha

A kutikula kap azonnali hidratálást és a körmök kap ápolt megjelenést.

Hogy mást, azt használja ezt az eszközt:

1. Amikor súlyos kiszáradás nanoshu helyett kézkrém. Meglepő módon ez a balzsam könnyen terjed a bőrön, és gyorsan felszívódik, és nem hagy ragadós film.

№1 balzsam száraz bőrre kleona - felülvizsgálata ekoblogera delovysha

2. Az eszköz kiválóan alkalmas az éjszaka a érdesített területen - könyök, térd és a láb. Ha úgy dönt, hogy elterjedt a sarka, akkor a legjobb, hogy viseljen zoknit a tetejére.

3. Ez azt jelenti, nagyon jó segítség égések, a legfontosabb dolog az, hogy elkezdi használni után azonnal éget. Tényleg éget sokkal gyorsabb. Ellenőrizni kell!

4. De a legfontosabb dolog - ez egy eszköz nagy segítség a leégést, de csak abban a pillanatban, amikor a bőr elkezd felmászni fordulóban.

№1 balzsam száraz bőrre kleona - felülvizsgálata ekoblogera delovysha

Amint megláttam peeling, majd azonnal elkezdtem használni a balzsamot, itt van az eredmény 3 nap után.

№1 balzsam száraz bőrre kleona - felülvizsgálata ekoblogera delovysha

A bőr simává válik, sőt, nem shelushinki. Én általában felmászott a 10 nap, és itt három napig ezt az eredményt. Természetesen nagyon boldog vagyok.

Határozottan prioretu teljes méretű változat, különösen az ár ez az eszköz nagyon kedvező.

Kapcsolódó cikkek