Jégkorong Világbajnokság 2019

Jégkorong Világbajnokság 2017

Az első játék Oroszország és Kanada. Annak ellenére, hogy az árak készültek pontosan a nemzeti csapat az utolsó ország, elkezdtük nagyon jól. A férfiak harcoltak méltósággal az első két időszak vált ismertté t. Az eredmény 2-0 a javunkra, de aztán jött a harmadik időszak, és valószínűleg sikerét játékos maradt. Talán a srácok nyugodt, és talán nem volt más okok miatt, sok törléseket, például, de a kanadaiak csak most kezdődött forgatás célunk a legelső másodperc. Általában az az időszak elején 17 másodperc, a kapu repült Oroszország először, de sajnos nem az utolsó a játék korongot. A vége felé a mérkőzés, a kanadaiak kezdett gyorsan megtámadják a kapuk vezettek a 4-2 javára csapat ellenfeleink.

Finnország is nagyon sok meglepte a mérkőzés Svédország ellen. Annak ellenére, hogy azok könnyen vágni az amerikaiak, a svéd csapat bebizonyította, hogy nem volt „a fogakat.” Finnország sikerült az ellenfél kapujába csak egyszer, de dobta Svédország 4 alátét. Úgy tűnik, hogy a játék kezdődött egyenrangú, de aztán az egyik csapat egyértelműen részt vesz a mérkőzés és még dobni a saját kapujába nem engedélyezett. Számláján a mérkőzés végén - 4-1. A győzelem Svédországban.

Hockey. Világbajnokságon. Rájátszásba. A mérkőzés a harmadik helyért. Kölnben. Oroszország - Finnország

Az oroszok jelölt az első helyen csoportjában A. A döntőt az amerikaiak elpusztult terveiket. A második pozícióból megnyitotta az utat a cseh csapat. Ebben a mérkőzés, Oroszország elsöprő győzelmet (3: 0). De a verseny rács olyan, hogy nem elkerülni egy találkozót az alapítók jégkorong és a jelenlegi világbajnok egy személyben. A játékban Canada - orosz események alakulásában váratlan módon. Mielőtt az utolsó időszakban a „juharlevél” égett (0: 2), mi volt a bátorság, hogy csökkentse és egyenlővé, hogy jöjjön elő, és dobja a klasszikus korong egy üres net. Részösszeg 4: 2.

Csapat Finnország - Világbajnok érzés. Ez a csapat játszhat France (1: 5), és nagy nehezen, hogy elérjük a rájátszásba. A negyeddöntőben, negyedik finnek knock out a verseny nyertesei a szomszédos csoport amerikaiak (2: 0). Elődöntő fel a dolgokat, hogy: a svédek ezen bajnokság csak erősebb, ami megmutatkozik a végeredmény 4: 1.

Statisztikák és személyes találkozások

Oroszország lyukasztott TB (5.5) a játékok ellen esélytelenebb (Németország, Szlovákia, Olaszország) és a tengerentúli játékosok. A rekord Finnország lista négy „top”, hárman jöttek, hogy elveszíti az ülésen.

A legnagyobb rejtély az ezeken a versenyeken - vigasz végleges. Motiváció és fizikai állapota Résztvevők - sötét fa. Bukmékerek úgy vélik, hogy az oroszok, hogy a bronz. Mi bízva őket, és hogy az összes M fölött (5.5). Per illetékes játék kedvenc a védelemben és abban a reményben, hogy a hírhedt klasszikus korong repül az üres kapuba.