23 év volt együtt

Mikhail Vashukov, az Orosz Föderáció tiszteletre méltó művésze, humorista, humorista, az Egyszerű Kérdések programban Egor Khrustalev-el.

Mikhail Vashukov, az Orosz Föderáció tisztelt művésze, Coupletist, humorista:
Az a tény, hogy mi vagyunk a színpadon, de együtt dolgozunk együtt.

23 év volt együtt

Ami azt írta, hogy hogyan szétesett, ez nem egy nagyon szép helyzet a partnered tekintetében. Valahogy úgy tűnt, hogy maga dobta vagy dobta el, ahogy mondják.

Mikhail Vashoukov:
Nem, nem. Az a tény, hogy egy kicsit eljutottunk egy zsákutcába. A műfaj műfaja, azt mondod, hogy már archaikus.

Nem tudta, hogyan fejlessze tovább a couplet műfaját.

Elment a maga módján, mentem az úton. És ahogy az, nézzük.

23 év volt együtt

De őszintén szólva, nem értem, mit talált. Mert mindig szövetségi csatornákon jársz, és amit Bandurinnak nem nagyon tudom.

És elutasította a kuplákat, ugye?

Mikhail Vashoukov:
Nem tagadta meg. Mert ő megérti, hogy végül is művész-humorista. És meg kell tennie, amit írt. Nos, nem dolgozunk együtt, csak lőni a programokat, és így - mindenki saját dolga van, ahogy akar.

23 éve együtt vagyunk együtt.

Mikhail Vashoukov:
Ez bonyolult. Nem minden család fog így élni.

23 év volt együtt

Láttam az interjút, és tudod, ezt a párhuzamot tartották, hogy a házaspárok ez a legendás szovjet duója részben félbeszakadt az egyik házastárs hibájából. És megismételte ezt a történetet, amikor a rendező a partnered feleségévé vált.

Mikhail Vashoukov:
Valószínűleg nem nagyon bízhat a feleségei munkájában. Valami el kell rejtve. Valamit meg kell tenni velük.

És amikor a feleség mindenre felmegy, akkor téved.

Ha a te helyedben volt egy művész a show-üzletről - ő így örömmel fogott volna, mert ez botrányba keveredne. Talán a sült tényeket gyújtom fel.

23 év volt együtt

Mikhail Vashoukov:
És nem bajlódtunk. Az a dolog az, hogy Kolya és én mindig büszkék voltunk arra a tényre, hogy mindannyian ismerjük a művészeket - Szentpétervárról vagyunk - tudtuk a leningrádi művészeket abban az időben. Moszkvában minden művészt ismertek. És mindannyian nagyon jó és baráti kapcsolatokkal rendelkeztünk. Soha nem kevertünk össze valakivel, és Kolya és én soha nem kevertünk össze. Mivel szerettük egymást egészen mostanáig, egymás közt játsszuk egymást, énekeljük a coupleteket - minden rendben van. Egyszerűen mindenki megtalálta a fesztiválon, a sorban, az útjában, ami szerint halad.

Teljes interjú itt olvasható.

Kapcsolódó cikkek