68 Helyettesítés jobb első érzékelő abs

Csak vette a mail

Érzékelő érkezett kiváló állapotú, kezek viszketett fogalmazva, de van egy garázs, azt hiszem, akkor is megy, bár VDshkoy ázni, majd távolítsa el, húzza ki az érzékelő pad a motorháztető alatt, fogta a kormányt, megfordult a kerék, tele VDshkoy, tépte a huzal







Elmentem medence, majd jött az ötlet, vette a csavarhúzó, fúró egy 6 mm-es csavart fa hosszú, Phillips bit, gondoltam az új érzékelő hossz „szoknya”, ami megrontotta a régi, burkolt fúró szalag hossza a szoknya (egy kicsit kevesebb) olyan mélyen fúrt, és a maradék a szenzor nem tartoznak bele az agy finoman kezdett fúró, faltól falig az ülés, öntött műanyag fűrészpor öntjük VDshkoy ment teát ittak. Aztán fogta a csavart, és húzza meg a maradványait erősebb, mint a szenzor, de anélkül, hogy a fanatizmus, a vett fogó megragadta csavar, berohant a féktárcsa, és kattintson a képekre minden süket láb, 90 kg súlyom problémát, és úgy döntöttek, minden maradványait érzékelő repült önmetsző!







Tisztítsuk meg a lyuk az érzékelő, mágneses csavarhúzó gyűjtött fémreszelék, ami szinte nem volt, telepítse az érzékelőt a helyén, csatlakoztassa, tedd a kereket. Elindult, ABS figyelmeztető lámpa kigyullad, elment lovagolni, egyszer vagy kétszer húzott kis sebességgel, és minden hiba eltűnt! Szerencsére nem voltam a határ! Ezután körülbelül benchmarkingokkal helyes működését - Minden kiváló!

Ui Ilyenek voltak a perverzió hozza vonakodás lőni az egész agy az utcán anélkül, garázs))))

Az ár a kérdés: 1500 ₽ Futott: 14500 km




Kapcsolódó cikkek