6. fejezet Ki a beszéd - Én választottam a halál utat

Ki a Spica

Szergej Trofimovics Kernov, akit az olvasók a Spitsa becenév alatt ismertek, elégedett lehetett sorsával. Mindent megtett, és több berendezett apartmant a városban, és egy vidéki házat, mint egy palotát, pénzt és autókat. Nem tudta megsérteni a meglévő hatalmat, még akkor sem, ha tényleg akarta. Nemcsak nem akadályozta meg őt, de féltékenysége és gyötrelmessége lehetővé tette számára, hogy folyamatosan gazdagodjon. Nem dolgozott senki, és ebben a tekintetben a bűnüldöző szervek egyike sem nyújtott be panaszt ellene, nem volt joga csalódni, hogy részt vegyen a társadalmilag hasznos munkában. A jelenlegi munkanélküliség és a "demokrácia" az országban jobban védi őt, mint a saját anyja valaha is. Igaz, elvesztette azt az életében, amikor ötéves büntetést kapott a rabszolgasággal foglalkozó kárenyhítési munkásságtól. Tizenöt éven át ott maradt. Nem anyámmal jártam. Amikor meghalt, nem volt temetésén. A szomszédok, akik saját költségükre temették el, nem tudták, hová küldjenek neki egy táviratot a bántalmazásról, ami megtörtént vele. De nem tartotta úgy, hogy az anyja halálát bánta önmagáért - mindez olyan érzelmek voltak, amelyekben Spits nem figyelt. Az olyan gyengén, mint az édesanyja halála, nem érdemes sokáig gyászolni.







A multimillion dollár nagybetűkkel való elérése miatt Spits nem aggódott, hogy a zsaruk követelnének tőle magyarázatokat, ahol elhozta őket. Az új idő megszabadította őt attól a kötelességtől, hogy ilyen hülye kérdésekre válaszoljon.

Ha a bűnüldöző szervek úgy gondolják, hogy gyanúsítják, hogy bűncselekményt követtek el, először bizonyítaniuk kell, hogy elkövette.

Ha úgy vélik, hogy bűnös tevékenységével gazdagodik, akkor próbálja meg újra bizonyítani, hogy ez igaz. Ebben a lehetőségben nem hitt, mert úgy gondolta, hogy minden és mindenki megvásárolható.

Küllők volna magán ügyvéd - Valery Markelov, sok gyakorlás és az osztály ügyvéd, nemhogy ravasz és aljasság az ő gyenge, sekély kis lélek elég lenne egy tucat küllők.

Az a tény, hogy Markelov pontosan ez volt, Spitsa tiszteletben tartotta, értékelte, nem bántalmazott valakit, és jól fizetett.

Az ITK-nál kapott kezdeti oktatással Spitz-nek sok mindent érthetetlen és megmagyarázhatatlan volt, annak ellenére, hogy az elme tartotta magát. Tudta a hibáját, és nem reklámozta. Tudta, hogy a következő mondás: "Hogy ne legyen bolond, okosan kell cselekedned." De hogyan, ilyen oktatással, anélkül, hogy tudnák a gazdaságot, a törvényeket, hogy felfüggeszti a földet, és nem fulladnak meg? Az összes vágy és kitartás, a "padlás" ritkán adta ki az eredeti, okos. Ebben a helyzetben Markelov a Spitsa számára hiányzott a hiányos agyrész, Spitsa akaratai szívesen és sokszor élvezték nagy hasznot. Ellenkező esetben nem volt szükség Markelov körül vele tartani.

A beszéd nem bolond volt. A fogva tartásokon eltöltött hosszú "tanulmány" sok gyakorlati ismeretet adott neki. Ő egy kártya szintjén élesebb tanult játszani szerencsejáték érdeke és ebben a nagyszerű kiválóság. Ez már egyedül nem tudta megtenni Spitsa-t a játékosok közé, mint bolond, de éppen ellenkezőleg, fölé emelte.

Ha figyelembe vesszük, hogy a kegyetlenség és intolerancia ellenségei, a bosszú jelenlétében erők az arc a bikák, amelyek részei voltak a csoport és kész feltétel nélkül engedelmeskednek a parancsokat, hogy elpusztítsa az ellenség, a hiányosságok az oktatás a tű senki szembetűnő. Az ügyvéd Markelov, aki ezt tudja, nem tárgyalta ezt a témát senkinek. Ő nagyon jól tudta, hogy szem előtt tartva Küllők elég ahhoz, hogy eltemesse az ügyvéd, hogy még az Interpol nem találja testét a hatalmas kiterjedésű Oroszországban.

Spitsa és Markelov tudta, hogy szükségük van egymásra, mindkét embernek szüksége van mindkét kezére, és ezért mindenki az ilyen együttműködésből részesült; Markelov - anyag, Spitsa - szellemi.

Egyébként, ha néhány, a tisztviselők a hatalom, akik nem bánják minden golyó a földre, tudva gyengeségeiket, segítségét kérte, így asszisztensek, mint ő a küllők Markelov, lehetett dolgozni, hogy elkerüljék a hibákat a tömegek.

Miután befejezte a kártyajátékot és hazai partnereket küldött, Spitsa emlékeztetve az elkötelezettségére, Yury Nikolaevich Nezhdanovnak, az Evroporbank egyik alapítójának. Egy kényes bűnözői üzletben kellett együttműködniük, mivel a mulasztásuk most szoros kapcsolatban állt.

Spitsa nem hívná a Nezhdanoffot, de tudta, hogy képes az érdeklődést az Evporbank személyzete iránt érdeklődni, úgy döntött, hogy használja a szolgáltatásait, és ezzel egyidejűleg összeegyezteti a Nezhdanoffot.

- Yuri Nikolaevics, köszönöm, Sergei Trofimovics aggódsz.

- Szia, mihez kell? Tudod, hogy nagy ellenszenv van veled.

- Tudom, ezért hívlak. Szeretek találkozni veled, inni, beszélni és békét teremteni.

"Nincs különösebb vágyam, hogy felálljak veled", Spitsa meglehetősen kellemetlen reakciót hallott, és ez feldühítette őt. Leadásának minden diplomáciai és udvariasság, elhatározta, hogy beszélni Nezhdanov durván és közvetlenül, mint régen, hogy mindig beszél az emberekkel függ tőle:

"Te, Jurij Nikolayjevics, ne légy túl arrogáns, és ne rakjon több rakományt, mint amit el tudsz viselni." Végtére is sérthetek és szövetségeseim ellenségeivé válhatok. Ki szeretne látni előtte - szövetséges vagy ellenség?

- Természetesen egy szövetséges - felelte Nezhdanoff.

- Akkor beszélj velem szövetségesként. Egyetértek ma azzal, hogy találkozol velem, és sürgősen beszéljen?

- Hol akarsz kinevezni egy találkozót?

- Milyen randevú? - kérdezte Spit, nem ismerte a hallott szó jelentését.

- Úgy értettem, hova szeretnél velem találkozni?

- Nos, mint mindig, találkozzunk Adeline-ban. - Az "Adeline" sztriptíz és kaszinó étterem Spitsa-hoz tartozott, ezért minden üzleti találkozót tartott a partnerekkel.

"Mikor?" - mondta Nezhdanoff.

- Kellemesen kilencedik lesz az este?

- Nagyon! Csak nagyon kérdezem, Sergey Trofimovics, hogy a mi ülésünkben, kivéve mi és te, senki sem volt. Meg kell értened a helyzetemet. Egyelőre nincs jogom túl sokat megragadni, felesleges embereket nyitni a veled való kapcsolataimban.

- Ahogy akarod - biztosította Spitsa, örült, hogy Nezhdanoffnak nem sikerült elkerülnie az ülést.







Miután befejezte a beszélgetést, Spez elment a fürdőszobába, és a tükör előtt állva borotválkozott. A tükörbe nézve arra a következtetésre jutott, hogy negyvenhárom év alatt jól néz ki, és nem aggódik amiatt, hogy a nője megszakítja.

Magas magasságú, sovány, szürke szemű. Alaposan levágta a haját, és rövidre vágta, ami arra engedett következtetni, hogy a tulajdonos csak felszabadította magát a zónából, és még nem nőtt. Az idegen különlegességét tekintve apró, vizenyős, piercing, mint a röntgensugarak, a szemek.

Annak ellenére, hogy a küllők már kikészített évekig egy drága import, büszkélkedhetett arany, még mindig nem tudott nézni szilárd. Valami a megjelenése elárulta vadember, tette a beszélgetőpartner érzem, hogy valahogy akadályozni, gondosan mérlegelni minden szót, tudván, hogy a vadember bármikor megsértődik, és a kereslet tőle a szabályok szerint vad választ.

Külső adatok szerint Nezhdanoff volt a Spica teljes ellentéte. Magas volt, karcsú, buja, sötét hajú, hátrafésült nagy sörénye volt rendszeres funkciók, világos kék szeme, egy tompa álla gödröcske közepén; negyven éven keresztül erősen épített, a szépség, a fogai fogorvos lehet mutatni a közönség, mint a standard, hogy kövesse a megfelelő ellátást számukra.

A Nezhdanoff fajta nemcsak az arcán és a figuráján volt látható, hanem az ízlésesen kiválasztott ruhákban is, a társalgásban, a viselkedésben az asztalnál, finom mozdulatokban. Mindennek, amit mondtak, Nezhdanoff okos, művelt, tudós ember volt. És ő is ravasz, mohó, önző és bosszú karrierember volt. Az utolsó negatív tulajdonságok azok a láncszemek voltak, amelyek összekapcsolták Spitsa-val egy hámban.

Az étterem asztalánál különálló irodában, a régi összeesküvők kezdték a beszélgetést. Kezdete mindkettő számára kellemetlen volt.

- Igazad van, és tökéletesen tudod, miért.

- Nos, bevallottam a bűntudatot neked, megbántam. Elfogadom a hibáimat. Véleményem szerint itt az ideje, hogy elfelejtsük a félreértéseket és a különbségeket.

- Megegyeztem veled, és még előre fizetett a szolgáltatásért, de a néped nem tudta megszüntetni Tranquillinovot - felelte Nezhdanoff a tárgyalópartnernek.

- Nem üldögéltünk, kétszer megpróbáltuk megölni, és kétszer az én népem kudarcot vallott: az egyik beavatkozott, aztán egy másik. Elvesztettem az ilyen okos srácokat az ellenséged miatt! - Nezhdanoff gúnyosan megrázta a fejét.

- Nem a te próbálkozásodért fizetettem, hanem a végeredményért. Ha nem vetted el a munkádat, és nem teheted meg, akkor add vissza a pénzemet. Olyan gyilkosokért dolgozom fel őket, akik két feladatban megbirkózni fognak a megbízással.

"Megkaptam tőled a Tranquillinov felszámolásának parancsát, az én népem meg fog tenni" - ígérte Spitsa.

- Már belefáradtam a várakozásba. Nem akarok felidézni a "hamarosan" reggelire. Szükségem van egy eredményre.

- Ha biztosíthatom Önöket, hogy egy hónapon belül eleget teszünk kérelmeinek, ma kezdődik, ez a válasz megfelel Önnek?

Nezhdanoff meghallgatta Spitsa-t, és elmélkedett a szavaival. Magatartása nem az agresszió, hanem az együttműködési vágy. Nezhdanov döntött, hogy nem súlyosbíthatja kapcsolatot vele, és azt is, mint a küllők, hogy egy lépést feléje. Lassan egy pohár „Napoleon” harapós lazackaviár - nemrég tokhalkaviár valamilyen okból többé már nem kérem, - Nezhdanov letette a villát, és azt mondta neki:

- Jól van. De ne feledje, nem fogom elviselni további késedelmeket megrendelésem végrehajtásában. Ha egy hónapon belül, mint korábban, nem sikerül Tranquillinov-nal, akkor mindent vissza kell hoznia nekem. Vagyis minden egyes saját érdekünkben maradunk. Elfogadja ezt a feltételt?

- Egyetértek - állapította meg Spitsa, biztos abban, hogy egy nagyvárosban egy személy, tekintet nélkül pozíciójára és a testőrök számára, nem olyan nehéz megölni. - Bonyolíthatatlanul tudunk megbirkózni - biztosította a beszélgetőt.

Nezhdanov elnézően mosolygott:

- Ha az Ön számára is könnyű megölni Trankvillinova, miért eddig nem tetted?

- Amikor te és én egyetértek felszámolásáról szóló Trankvillinova beállítja a feltétellel, hogy a művelet vezeti a férfi - Shcherbaty, nem igaz?

- Igen, ritmikusan mondjuk - megerősítette Nezhdanov.

- Két, hogy megszüntesse Trankvillinova műveleten őket nem az ő hibája. Mivel a amatõrizmus meghalt nem a tiéd, és az én népem, ezért akartam megbüntetni. Életben van csak azért, mert az a tény, hogy eljött az ő védelmében. Te hibáztatja a hibák működésünk van, és azt hiszem, ez a te hibád.

- Mi a mi hibánk? - Nezhdanov meglepett.

- Ön túl finomra fonott elképzeléseiket. A gyakorlatban ezek üres és hatástalan. Azt is figyelembe bűncselekmény rád és függessze fel az a megrendelés. Most, amikor mi történt, én viszem a kivégzés magam, de ha egyszer figyelmeztetem, hogy Önt üzleti nem mászni a tanácsot és javaslatokat, eltekinthet valahogy elméjét.

- Tedd, amit úgy gondolja, hogy magát Fit - egyeztetett küllők Nezhdanov.

- Nos, végül beleegyezett - nyilvánvaló öröm Spitz mondta. - Gyerünk, Yuri, igyál egy halom megértés ...

Az olvasó kíváncsi Küllők kapacitását annak kezdeti kialakulását, így sima beszélni. A titok nagyon egyszerű: Beszéltem gyakran szerepelt fesztiválok, ünnepek, ami hallható és gyönyörű pirítós, és udvarias bánásmód összegyűltek. Állandóan tanult másokkal rossz vagy jó, attól függően, hogy a korrupció mértékével üzembe helyezésével a mindennapi életben, vagy valami más, vagy mindkettő együtt.

Ezért beszélt az asztalnál érzett és cselekedett nyugodt és szép is.

Miután evés-ivás, Nezhdanov, mintha csak emlékező kérték Küllők:

- Sergei Trofimovich, emlékszem, akkor ragaszkodott találkozik velem, vagy nem? Miért és milyen okból? Nem-e dönteni egy olyan kérdés, amit elfogadott és ez csak volt egy italt.

- Nem csak azért is - bólintottam küllők.

- Akkor mondd meg, mit szeretne hallani tőlem, majd egy kicsit, és egy italt egyáltalán elfelejti, mi találkoztunk, - viccelődött Nezhdanov.

- Valóban, én tudom, jó kommunikáció „Evporbanke” - kezdte fejleszteni a gondolat messziről küllők.

- Sergei Trofimovich, jól tudod, hogy én benne dolgozó, sőt, nem az utolsó utáni, úgyhogy csak beszélni az ügyet.

- A vezető a bank nem tudja?

- Miért van rá szükség? Tudom, hogy csak egy vezető, aki elvisz.

- Ha adok száma az autó tartozó bankjával, akkor láthatjuk, aki dolgozik rajta, hogy hol él, hogy és kivel, hogy barátok?

- Persze, hogy lehet, de csak a kis dolgokat, hogy nem megyek, hogy vegyenek részt, és utasítsa Shcherbaty. Megvan a Nizám mindent tud, és adhat bármely vezető a bank több segítséget, mint a személyzeti osztály.

- Nem érdekel, hogy ki fog részt ebben az üzletben, amíg ez végeztük. Itt egy autók száma, a vezető amelynek mi vagyunk nagyon érdekel. - Beszéltem Nezhdanov tenni az asztalra egy darab egy notebook száma érdeke az autójából.

Nezhdanov felvette a lapot, összehajtotta még hajlítani, és betette a zsebébe ingét. Majd megkérdezte Küllők:

- Amikor Shcherbaty kell adni a szükséges információkat?

- Minél előbb, annál jobb - mondta küllők.

- Ma már nem működött, nem voltam képes látni. Holnap pihen. Holnapután ebéd előtt tudott minden Önt érdeklő, tanulni, és 0:00 kapsz választ minden kérdésre. Referencia bemutatja magát Shcherbaty.

- Egyetértek - én egyetértett a javaslattal Nezhdanov küllők.

- Csak kérdezem én Shcherbaty nem egészségtelen kísérleteket nem végezték el.

- Jurij, mi megállapodott előtt Shcherbaty, azért lehet nyugodt a bőrüket.

Boldog egymással és az eredményeket a beszélgetés, a fél útjai elváltak.

Másnap reggel, tűk, anélkül, hogy megvárná az esedékesség napján, obgovoronnogo a Nezhdanov, ő megbízásából egy csoportja Kosolapov, amely négy ember nézni a vezető az autó „VAZ-2131”, és ha lehetőséget kap arra, amit megragad neki, és hozd beszélni szenvedély és a döntés az ő jövője. Most a járművezető élete függött küllők, hogy nem tudott várni a kemény büntető intézkedéseket, hogy megbüntesse a szemtelen szemtelen, tedd a helyére. Már csak egy vezető, ennek eredményeként a kínzás valószínűleg úgy tájékoztatni társait neki.

Kosolapov csoportban kézifegyverek. Ezen túlmenően, a srácok nem voltak félénk. Ők szívesen ment a feladat elvégzéséhez Küllők. Az ezüst „Opel” tartozó Kosolapov, megérkeztek a „Evporbanku” volt egy jó helyzetben, hogy megfigyeljék és kész vadásznak a zsákmányt.




Kapcsolódó cikkek