33 Secret Beauty Vera Brezhneva

33 Secret Beauty Vera Brezhneva

33 éves énekes - az egyik orosz csillag a szépség tippeket, hogy kell több ezer rajongó. Összegyűjtöttük 33 Secret szépsége csillagok a sport, táplálkozás, smink, a haj és a többi női trükköket.

Saját reggel egy mosollyal kezdődik, egy csésze vízben szobahőmérsékleten, és a töltés. A töltés kezdett csinálni miután elolvasta a könyvet: „Az ősi titka a fiatalság forrása.”







Yoga. Én heti 2 alkalommal. Különleges állam és kívül a fizikai tevékenységet.

Van egy személyes beállítás -, hogy minimum 4 km per edzést. Foglalkoztak orbitrek, ez a legkedveltebb edző, akkor nincs terhelés az ízületeket.

Nem elégedett a gyomra? Az első - a kontroll tápot. Mivel minden túlzásokat ott telepedjenek és alatt - ahol a medence, a comb. Az élelmiszer - ez nem egy diéta. Ez a rendszeres étkezési jobb. A második - a globális sport. A legjobb, ha a „száraz” test kardio.

Vadászat ott késő este? Akkor rágni gránit tudomány, például!

Ha nem akar hízni, nem eszem 4 órával lefekvés előtt! Néha attól függ, milyen alkalommal, amikor lefekszem. Ha ez 00.00, azaz éjfélkor, a vacsora befejezem 20.00 órakor! Nem indul és befejezni! Ha korán lefeküdni, és vacsoráztunk, persze, mielőtt elmegyek később - volt. Ez vonatkozik minden étkezés. Nehéz, könnyű ételek. Csakúgy, mint a cukor a teában és valamit a tea. Fontos szabály, amely jó eredményeket!

Este, ha én teát inni, ez csak menta - balzsam. Ez megnyugtatja, ellazítja, felmelegszik. Ha lehetséges, a friss menta egyszerűen öntsön forró vizet - ha nem, puding vagy hideg menta tea. Este - anélkül, hogy cukor és a méz!

Reggeli és ebéd közötti, eszem. Ez vagy egy gyümölcsöt vagy gyümölcslevet.

Margarin, szénsavas üdítők, a sertés, a különböző zsíros szószok, tészta, csomagolt gyümölcslevek, krém zárni az étrendből. Ezek olyan termékek, amelyek nem használható, de a kár, hogy a test és a szám is jól láthatók.

Szeretne enni - inni!

Egészséges életmód (HLS) és a helyes étkezés (PP) kizárják a diétát is. A megfelelő táplálkozás alapja a néhány szabályt.

Szükség van az idő, az egészséges táplálkozás, kis részletekben, ne hagyja ki étkezést.

Étkezésenként legfeljebb két adag saláta + főétel vagy leves + saláta vagy leves + főétel. Mindenesetre nem: saláta + leves + főétel + desszert + kompót.

Skin Care

Ahol jártam - autó, vonat, repülő, ez nem számít - van két másik, kivéve útlevél és hitelkártya, amelyek mindig velem. Ez hidratáló az ajkak és kezek.

Bőrünk dolgozik éjjel-nappal. És miután egy nap, és éjszaka után a meg kell tisztítani. Ezért reggel, fogmosás fogaim, mosom az arcom egy nedves törülközővel. A vizelet egy kis törölköző, meleg vízzel, csavarjuk ki, és törölje le az arcot, finoman megérintette azt. Ha nem kap elég alvás, vagy nem tetszik a látvány, majd egy meleg törülközővel, ugyanazt a dolgot, csak hideg vízzel.

Ha a kéz jégkocka, tudom törölje le az arcot őket. Továbbfejlesztett forgalomba ad látható eredmények. Ha van 10 perc alatt, azt is, hogy minden maszk - tisztító, vagy hidratáló és frissítő vagy tápláló, attól függően, hogy a bőr van szükség, és hogy a korábban tapasztalt.







Van finom vonalak, és ez nem ijesztő! Élek, én érzelmi, én bulizni! És imádom! Nem csináltam plasztikai sebészet az arcán, kivéve kozmetikus: ellátás, maszkok, hámlani kezd. Én csak azt tette, mezoterápia egy vitamin koktél.

Mint a ruhák az évszaktól függően, és az időjárás, én változó termékek bőrápoló.

Body Care

Hetente egyszer, azt meg fogja tenni a holmiját, nem volt ideje, hogy menjen érte a szalonban vagy fürdő. Ezért én magam otthon. Azt bármilyen cserje bőröm érzékeny, úgyhogy inkább finom. De ha nincs otthon, ő is csinálni - ez lehet, és cukrot mézzel és őrölt kávé mézzel, néhány csepp olajat, és így tovább.

Striák, ők is striák - tépi szövetet. Azt kérem, hogy ne hisz a média, ahol meg van írva, hogy távolítsa el a striák! A krém nem tudja eltávolítani a szöveti különbség. És ezek az eljárások szinte nem is létezik. Kivétel - nagyon drága, agresszív, a hosszú távú, de nem garantálja, hogy megszabaduljon a problémát. Az első dolog, amit meg kell gondolni, hogy elkerülje ezt a helyzetet - a megelőzés! Amikor lefogyott szülés után, élvezte két módon: Rilastil - tej vagy tejszín és Weleda - olaj megelőzésére striák. Ezekkel az eszközökkel a bőr párásítani, táplálja és egyre rugalmasabb, arra készül, hogy növelje saját hangerő. I alkalmazni ezeket az eszközöket nem csak a gyomrot. És a csípő, comb, fenék, mell.

Továbbá, striák és mentse sport masszázs a komplexumban.

Rendszeresen aludni, azt kell legalább 6-8 óra. De olyan rendszerességgel szinte sohasem ott, ünnepnapokon, így az alvás, ahogy csak tudok, 1,5-10 óra. Alvás - a legjobb orvosság nekem, a legjobb orvos, szerelmem. Azt nedoest jobb, mint nem elég alvás.

Nem használ kozmetikumokat a mindennapi életükben. És a legtöbb időt, kivéve, persze, nem kell dolgozni, megyek arra. Reggel, mostam, és okozta a tejszín friss, tiszta arca, de még egy ilyen tiszta arc smink nélkül szennyezett a nap folyamán.

Bármilyen make-up - ez csak egy segítség, hogy arcunk legyen világosabb. Inkább szembe egy minimális smink. Tonális alapján én csak forgatások és koncertek. Ha nem kell használni a lektor egyszerre nanoshu por. Laza ecsettel, krepp por - egy szivacs.

Glosszák nem tetszik rúzs a nappali sminket nem használ. Nanoshu chapstick, és megkönnyíti a kontúr ajak ceruza színe. Azt árnyékos azt.

Ez a legkényelmesebb, gyors telepítés. Bízom, hogy akár 15 perc alatt. Base: tiszta, száraz haj. Tettem vagy tenne bármely védelmi, hogy egy hajsütővas, kopás termoperchatku. Fűtött curling, figyelembe haj nagy szál és a seb az alap. Top szál tapad nem zár curling és kesztyűs kézzel. Miután az ujjak felforrósodik, akkor felmelegítjük zár, elengedte. Szóval a szél az egész hajat. Ennek eredményeként - gyönyörű fürtök.

Próbálok egy hajvágás az első tíz napon a Hold hónap, de legfeljebb a telihold - a 15. napon. Általában kezdeni minden üzleti igényt a növekvő hold.

Ne érintse meg a haját a kezével. A kezében egy védőréteg - víz-, zsír-, és gyakran, amikor kéz megérinti a haját, minden lesz rájuk.

Barnulás. Ha van ilyen igény, a bőr lehet enyhén színezett. A bronzatov. Fontos! Ne vegyen egy nagyon sötét színű, alkalmazza egyenletesen és csak azt követően bozót. Sima hidratált bőr egy vékony réteg. Ne viseljen világos ruhát, és azonnal a beavatkozás után, biztos, hogy mossa meg a kezét!

Tan a szoláriumban. Mindenki arról beszél, hogy a káros hatás ennek az eseménynek. De néha igénybe a támogatást. Csak készülünk el figyelmesen az első, cserjések előtti napon az eljárást. A beavatkozás előtt, tettem, vagy teszik speciális krémmel, amely értékesített szoláriumok, hogy hidratálja és védi a bőrt. Plus matrica mellbimbói és védőszemüveget a szeme fölött. A szolárium nem több, mint 5 perc. Két nappal később, ismételje meg az eljárást. És ez a fény árnyék tart egy átlagos hónapban.

Azt napozni a nap alatt 11 óráig, és négy nap után. 1. Ez egy biztonságos időt. 2. Nem túl meleg. 3. Még tan. Töltöm a nap folyamán a reggeli csúcs órás intervallumban, és még aznap este. Néha csak egy óra. Ahogy az idő engedi. 15 percenként, ezzel megváltoztatva a testhelyzetet. Az összes többi időt töltök, vagy az árnyékban, vagy akár némi más dolog.

Szeretem a természetesség, és a természetesség, ez vonatkozik a körmök. Életkor akril és zselés körmök naroshchennyh telt el.

Csinálok egyesített manikűr, a változó csak a színe. Csipesz - minimum hardver manikűr, rendezett hossza tenni a gél köröm színe hangulat.


Beszéljétek "33 Secret Beauty Vera Brezsnyev" Fórum →




Kapcsolódó cikkek