15. Idézetek férfiak a nők és a szeretet, kozmopolita magazin

Női évszázadok próbálják megérteni. mi kell a férfiakat? Nem kevesebb, és az emberek megpróbálják megérteni minket - mi vagyunk. hogy szeretjük, és miért van olyan gyakran változik a hangulat. De néhány férfi megpróbálta sugallják. És itt. mit mondanak - idézve a legkiemelkedőbb képviselői az erősebb nem által satirists a multgeroya.







15. Idézetek férfiak a nők és a szeretet, kozmopolita magazin

Oszd meg barátaiddal

15. Idézetek férfiak a nők és a szeretet, kozmopolita magazin

„Annak érdekében,. hogy szép. nő ahhoz, hogy egy fekete pulóvert. fekete szoknyát és séta karonfogva egy férfi. ő szeret. "

15. Idézetek férfiak a nők és a szeretet, kozmopolita magazin

„Nem mondanám. hogy a nők nem rendelkeznek a karakter - csak egy más jellegű, minden nap. "

15. Idézetek férfiak a nők és a szeretet, kozmopolita magazin

„Mi az, amit küzdünk az élet? Hogy jön éjszaka. ulogshis ágyban. Megölelte feleségét. hallani: „Misha. vagy te?”. Megtanultam!”.

15. Idézetek férfiak a nők és a szeretet, kozmopolita magazin

színész. termelőtől. rendező. forgatókönyvíró

„Ő. aki látta a születését a gyermek. ahogy én láttam. Már soha nem lesz kétséges a hatalom a nő. Erősebbek, mint mi. Számukra nincs nonszensz - csak ez a lényeg. Life. gyerekek. szabadság. Nem látja értelmét az örök élet - megmaradnak a gyerekek. és ez elég. Ezek nem megszállók - és így a világhoz tartoznak. mert képesek arra, hogy hozzon létre egy új életet. "

15. Idézetek férfiak a nők és a szeretet, kozmopolita magazin

Orosz író. drámaíró

„Mi volt ez a nő. Mi volt ez a nő. akinek szeme mindig égett valami furcsa ogonechek. hogy volt ez a kis kaszálás a boszorkány szeme. díszítik magukat, majd tavasszal a mimóza? Nem tudom. Nem tudom. "







15. Idézetek férfiak a nők és a szeretet, kozmopolita magazin

Amerikai író. rendező. TV-producer.

„A nők kell arról, hogy mutassa meg az embert. ő értékeli mindent. csinál neki. Ezt. de. Nem kell mondani. hogy ő kell izgulni. miután tett egy alom. De ne hagyja ezt a tényt anélkül, hogy figyelmet”.

15. Idézetek férfiak a nők és a szeretet, kozmopolita magazin

Az animációs sorozat „The Simpsons” karakter

„Ha egy nő azt mondja. hogy a „rossz”, akkor az összes „rossz”. És ha ő mondja. hogy a „rossz”, így hát minden „rossz”. "

15. Idézetek férfiak a nők és a szeretet, kozmopolita magazin

J. D. Salinger

„Tudod. lányok olyanok, bolondok. csak a baj. Őket elkezdi csókolni, meg ilyesmi. ők csak elveszítik a fejüket. "

15. Idézetek férfiak a nők és a szeretet, kozmopolita magazin

Ír filozófus. esztéta. író. költő.

„Ez az, amit tesz engem dühös nő. Adj nekik feltétlenül jó ember. És. ha ez jó kezdeni. úgy, hogy nem szerelmes. Meg kell szeretni őt rossz. és dobja - Hacsak másként nem jó. "

15. Idézetek férfiak a nők és a szeretet, kozmopolita magazin

George Bernard Shaw

„Okos fiatal nő, hogy válasszanak a buta és tele erő és az egészség a fiatal férfiak és okos, és - hogy is ez -, hogy mohó nők vén kecske”.

15. Idézetek férfiak a nők és a szeretet, kozmopolita magazin

kortárs skót író

„Az egyetlen dolog. mit kell tenni a nők -, hogy szeretik őket. Nos, igen. Szeretem. Szeretem őket. megtalálni a erőt és bátorságot, hogy szeressük őket. Nem „de” nem „néha”. Ha elkezdenek panaszkodni. nekik több szeretetet. Ha még mindig panaszkodnak. nekik több szeretet. "

15. Idézetek férfiak a nők és a szeretet, kozmopolita magazin

Friedrich Wilhelm Nietzsche

„Segíts megmenteni egy férfit kisebbrendűségi komplexus is szeretem a bölcs asszony.”

15. Idézetek férfiak a nők és a szeretet, kozmopolita magazin

„Ha ő csodálatos. nem lesz elérhető. Ha ez nem áll rendelkezésre. nem lesz lenyűgöző. Ha megéri. akkor nem utasíthatja belőle. És ha nem volt hajlandó. Ön nem érdemes. Tény, hogy minden ember fogja bántani; akkor csak meg kell találni azokat. aki megéri. "

15. Idézetek férfiak a nők és a szeretet, kozmopolita magazin

Henry Louis Mencken

„Nem számít, mennyire boldog házas nő. Mindig azt mondja, az öröm. hogy van az emberek világossága. akik szeretnék látni, nem házas. "

← Kattintson a „Like” és kövessen minket a Facebook-on




Kapcsolódó cikkek