21-45

CIRCUIT: Circuit ego.

Csatorna típusa: Manifestiruemy csatornát.

Az alábbiakban röviden ismertetjük: Az életed anyagi síkra kell elfogadni teljes egészében. Akkor született, hogy a pénz hála a akaraterő. Természetellenes, hogy dolgozik valaki, de csak a saját, mert akkor kényelmetlenül érzi magát, ha valaki fogja irányítani bármilyen módon.








Azok, akik ezt a csatornát, született, hogy javítsa az anyagi síkon. Úgy született, hogy a vezetők és irányítani. Az egyetlen módja, amellyel azok sikeresek - mindezt maguknak.

Ezek az emberek - „one-man show”, hogy nem működik jól a többiekkel, mert a szeretet mindent megtenni magukat. Mivel Manifestors azok a tevékenységek, ha nem meghatározott szakrális központ és a napfonat. arra kényszerítve őket, hogy kövessék az elvárások a stratégia. Ahogy Manifestors természetes stratégia az, hogy tájékoztassa az embereket arról, hogy mit kell ellenőrizni, mielőtt képesek elvégezni ezt a kontroll.

Mivel ez egy nagyon erős ego manifestiruemy csatorna, ezek az emberek is nagyon önző. Nem lehet megváltoztatni ezeket az embereket! Amikor azt mondják, természetesen, ezek önmagukért beszélnek. Ha nem egyértelmű a stratégia, akkor szívesen mások hatalmas ellenállás, a kritika és a harag.

Általában ez a csatorna sikeresebb, mint egy elektromágneses tengelykapcsoló két különböző ember (ahol 45 a cég tulajdonosa, és 21 - a rendező, a jogot, hogy ellenőrizzék). Azonban a lenyűgöző érvek között léphet fel őket, ha próbálják irányítani a 45. vagy a 21., amikor megpróbálnak fellépni a gazda.

Ez a csatorna - az egyetlen tiszta példa Manifestors ego. 45-21 akkor működik a legjobban, ha már aktiválta csak az egyik oldalon a csatorna, és ha megfelel a másik oldalon. Azaz, van a 21. kapunál. és dolgozik, hogy valaki egy 45-mi. mert akkor függ egymástól. De amikor ez a két kapu testesülnek meg ugyanaz a személy, mint a meghatározása, akkor van egy motívum, nyilvánul meg a hatalom ellenőrzése minden alulról felfelé. Ez vezérigazgató, aki az elnök és az elnök, aki az elsődleges. Nehéz csak a keretében a kényszervállalkozók, mivel ezekkel a kérdésekkel manifestirovaniya az élet vezet büntetések és mérhetetlen düh.

A legtöbb ember a pénzt a vonal tervezési töltik életük foglalkozó harag és irritációt. Természetesen a megoldás számukra az, hogy kövesse a törvényi Manifestors - tájékoztatja a másik előtt, hogy a vezető. Ez az, amit ad támogatást, hogy egy adott vállalkozás. Csak amikor Manifestors kezdődik, hogy megszüntesse az ellenállás, a materialista képes lesz sikeresen működik a design. Ha ez nem működik rendesen, mindig lesznek feszültség az anyagi síkon, és a lehetséges jólét elhanyagolható lesz, kivéve egy nagyon „önző” vállalkozások, míg a többi úgy érzik, hogy nem támogatják, és nem veszi figyelembe a nyereség felosztása.

A törzs csak egy szavazata van. A személyiség, négy szavazattal, és az egyes kollektív áramkörök három szavazattal (három kapu a torokban). Az egyetlen hang a törzs azt mondja: „Én vagyok”, vagy „nem tudom.” A törzs azt akarja, hogy a két dolog, hogy jön a találkozón a Flow Instinct lép- és érzelmi szükségletek Flow - anyagi, pénzügyi biztonság, az egyik kezét, és a kötelezettségeket a része, hogy mindenki részt vesz a törzs. A törzs azt akarja, hogy a torta és azt akarja, hogy megegyék. Azt akarja irányítani mindent, és a nyereséget belőle. Ez a csatorna materializmus lehetővé a hozzá tartozó, a birtoklási vágy, a tulajdon és a felelősséget.

Támogatás részeként mindez - ez mindig egy megállapodást. Ahol látta Tribal kapuk és csatornák a design, meg kell vallanom, hogy egy részed mindig kapcsolódik a megállapodásokat, hogy aláírt papír, szerződés, megállapodás, lezárva egy kézfogás, vagy valami mást. Amint jön egy ilyen megállapodás, akkor lehet helyes, mert különben akkor fizet túl nagy árat, mert sehol fizetés nem történik meg olyan gyorsan, mint a törzs.

Lásd, hogy nagy nyomás van beépítve ezen a pályán. A tudás hurok volt 4 hang a torkomon. A logikában - 3 3 Empirikus is, így vannak különböző módon annak érdekében, hogy engedje el a nyomást. Itt - az egyetlen. És nézd, milyen - nyilvánul csatornát. EGO kapcsolódik a torok csatorna, amely nevezünk LINE pénz, készpénz. „Mielőtt elmész, megy a pénztáros, és fizetni.”

Lásd milyen könnyen beszélünk, hogy mit akarunk, amit szeretünk, és nehéz beszélni velünk, amire szükségünk van. Nem akarjuk, hogy bárki is látni, hogy szükségünk van valamire. Mert ha szeretne eladni valamit, akkor jobb lenne azt állítani, hogy nem kell eladni, és nem érdekel, hogy vagy nem eladni, hogy valójában nem is akar eladni semmit. Csak azért, mert mindenki tudja, hogy meg kell eladni, az árak már csökken. Ha az emberek tudják, hogy ha kell valami, akkor kihasználni azt.







Ez a LINE PÉNZ. Materializmus DESIGN. Ez a csatorna egy hang. És a hang azt mondja, csak egy dolog: „Én vagyok”, vagy „nem tudom.” Minden más nem számít. Látod, ez az egyetlen hang, amit meg kell beszélni a kapitalista és kommunista. És az egyetlen különbség az, hogy a kommunista szeretné látni a hang azt mondta: „Van.” De mi nem vagyunk ott. Akár odaérünk egyszer, bizonyos értelemben, mint kommunista, vagy hogy fél egy olyan világban, ahol senki sem önző? Sajnos az élet nem működik. Az élet nem működik a legjobb, és javítani. Ez nem kapcsolódik annak érdekében, hogy többé-kevésbé önző önző, valójában ez annak a ténynek köszönhető, hogy a több tisztában, hogy mi az önzés. Az önzés - ez nem rossz. A materializmus - ez nem rossz. A materializmus azt jelenti, hogy szívesebben foglalkozik a valósággal, és nem gondol rá, hogy képviselje. „Miért gondolja, hogy van Isten vagy nincs Isten, ha tudok csak egy kávét? Ez a filozófusok, nem vagyok filozófus, én csak egy ember. "

Láttuk fentebb áramkör központosító és ébredés csatornát. Valami, ami igazán ébred - ez a mi ego. Ez ego hirtelen elismeri: „Istenem! Töltöm az életem, mint egy fogoly az ügyet, és igényeinek. Nem tudom, hogy mennyi az elég. " Az önzés - ez nem rossz. Gyenge - nem tudom, mennyit kell. Ha tudja, hogy mennyi van szüksége, és meg tudja adni, nincs semmi baj. „Az a tény, hogy nem kell, akkor vedd fel.” Ez azt jelenti, meg kell, hogy tudatos egoista.

Nem kell tagadni az önzés. Ez azért van így, hogy vigyázzon magára, és tudja, amire valóban szüksége van. Ez nem arról szól, hogy túllépjünk az ego, mintha egy betegség. Ez nem betegség, ez a józan ész - az első, hogy vigyázzon magára. Ha tudod, hogyan kell vigyázni magára, és találkozik valakivel, aki tudja, hogyan kell vigyázni magadra, akkor továbbra is az üzleti tevékenységet. „Van valami, hogy ha van szükségem, van valami, amit kell? Mert ha igen, akkor tudunk üzletet. Üljünk le, ebédelni együtt, és beszélnek. Nézzük üzletet! Tudom, hogy mit csinál az üzletről velem, azt gondolva, nem az érdeklődésemet. Tudom, hogy csináld magad. De csak én és minden rendben. "

Ez az, ami részt vesz ezen a csatornán, ez a csatorna a tárgyalások. De ez nem egy szerződés közösség, bár egyes társadalmakban a közösség szerződés néz hasonló: a nők otthon maradnak, míg a férfiak menni dolgozni. Attól függően, hogy az érzékenysége a kultúra ennek a törzsnek, látni fogja sem a rituális, vagy ezt. Itt tárgyalások, akkor vezeti őket, hogy az emberek, akik nem tartoznak a család. Ezek nem részei a cég, hogy saját üzleti, de nem tudjuk egymást segíteni, meg tudunk egyezni.

Ez a csatorna nem igazán egyszerű csatorna tervezés, mert akkor tárgyalni saját magaddal, és hogy az üzleti is. És ez nem egy nagyon jó üzlet. Jó üzlet mindig valaki mással. A magát mindig csak a fejem, mert a pénz, mert nem tudom, van-e elég pénz, vagy meg kell, hogy szigorúan ellenőrzik a költségeket. És kapsz: Van kontroll, azt szabályozzák, hogy mi van. És van egy csomó stressz a pénz, az anyaggal. És bárki, aki ezt a csatornát, mint egy definíció, egy nagy feszültségű pénz, függetlenül attól, hogy gazdag vagy szegény. Ez nem függ attól, hogy mennyi pénze van, és hogyan kezeli ezt. Ezek az emberek tele vannak stressz.

Gyanítom, minden tisztán manifestorsky csatorna - rendszeres harag, ami megy át a hordozót. És talán a harag, hogy az emberek úgy érzik, hogy válaszoljon a próbálkozások, hogy „push” azok.

De ez a csatorna, amely megnyilvánul a ego. Will a központtól, tekintve harag kiemelkedő, azt hiszem. ), Valamint tekintve a vágy, hogy ellenőrizzék mindent és mindenkit.

Az a tény, hogy a világ gyakran valahogy nem siet előzékenyen hajolni vágyainkat, és miben hiszünk igaz, „szép és jó”. Ezért Enrage összes - kezdve a kisebb irritáció, amikor nyilvános helyen valaki vagy valami meggátol menni (szeretnék beépülő vagy rúgni - Szerintem túlzás -. És nem mindig képes visszatartani :(), és befejezve a nehezen szabályozható düh ami nem nyugodt a globális fontos dolog, amit ellenállásába ütközik akarata ..

Ebben - eltúlzott formában - úgy tűnik, hogy a világ tele van ostoba, gyenge és figyelmetlen vésés, amelyek maguk is szinte semmit sem tehet megfelelően, következetesen és időben, hogy kövesse, mi volt a célja, és kövesse az alapvető megállapodást a másik, de valamilyen oknál fogva, anyám azt állítják, hogy valamiféle „szabad akarat”, és még aktívan ellenállnak a kísérlete az, ami nélkül küzd, hogy megbirkózzon az elemi dolgokat. P-rr!> :)

És a környező valóság - nyilván azért, mert a saját megfelelő hangulat - fáradhatatlanul megerősíti azt a képet, igen, sőt, mintegy Raspizdyai és gyengéket, akik nagy szüksége mindet gondját, és minden lépés szigorúan ellenőrzött - különben nem tudnak megbirkózni , zafeylyat, nem akárhogyan, stb

Itt van egy ilyen csodálatos kanalchiki. )

Mélyreható dekódolás rave kártyákat. Az emberi tervezés, mint a hatása az életedre, és hogyan kell használni

Van egy eset. )

Igen, elvileg ugyanaz, mint a Manifestors csak koordináló valamennyi intézkedés és annak szent választ. Nyilvánvaló csupán a választ.

Inform a maximum, nem kell félni tőle.

Engedheti meg magának, hogy önző, kontroll-freak, zsarnok és zsarnok: még mindig ezen nem megy sehova, és ha hagyjuk - ez paradox módon élesebbé válik, hanem kevésbé lelkes és harmonikus.

Próbáld elküldhetik vágy, hogy mindent irányít, és nem tolja jelentéktelen irányít mindent körül, és megszerzésére anyagi javak - a csatorna eredetileg tervezték ezt, mert ő volt és kemény. Ő még helyesen nevezhető csatorna nem materializmus, és a csatorna üzleti érzéket, például. És az eredeti cím pontosabban lefordítani a csatorna a materializmus és az üzleties, mint a csatorna.

Ha van egy „törzs” -, hogy megpróbálja, hogy vigyázzon a jólétét a „törzs”. A teljes egoista ezzel a csatornával nem mindig úgy tűnik, természetes, de a csatorna tenyésztés, azaz ismét erre a célra, és az a célja -, hogy a vezető a törzs, hogy készítsen (és néha közvetlenül nyerni) jó neki.

Ha betartják a fenti, a harag, a gondatlan világ lesz. Nos, egy kicsit kevesebb, mondjuk. És pogarmonichnee. Ha azt mondjuk, hogy ez egyáltalán nem lenne furcsa, természetesen. Mivel D a csatorna - az indítéka keresetet. Mert manifestorskogo törekvések harag pihenni.

Mélyreható dekódolás rave kártyákat. Az emberi tervezés, mint a hatása az életedre, és hogyan kell használni