2. rész, csak Natalija

Natalia, ez komoly kritikák érték, a színészek azt mondják: „Ó, sorozat, mindez nem komoly, akkor méltatlan a művészet, túl alacsony, ez mind a közönség ..”. Mit gondol erről?

Nos, a kritikusok nem annyira, de az emberek, akik nézni a szappanoperákat - milliók. Nem számít, mit mondanak, fontos, hogy szereti a közönség, függetlenül attól, hogy érzik magukat, és az álom.

Aztán végül megadta a szót a nyilvánosság (ehhez azonban kimutatták video „mi sztárjai Natalia”, amit korábban említettem ebben a cikkben, de kihagyja azt). A színésznőt kérte, hogy ő volt-e sor Moszkvában, amit szeretnek, mint mások. Natalia azt mondta, hogy leginkább tetszik neki a Vörös téren, a Szent Bazil székesegyház, a cár Cannon és Poklonnaya Hill. (Ezen a ponton a szegény fordító teljesen összezavarodott.)

Aztán ott volt egy kérdés a rajongók, ami Natalia reagált nagyon melegen. Azt mondta, meglepődött, hogy annak ellenére, hogy azon a napon az ő érkezése volt eső, ott álltak és vártak az utcán, és könyörtelenül követte egészen a hotel.

Arra a kérdésre, kreatív tervek Oreiro azt mondta: „Miután befejeztem a túra, én megkezdik a harmadik album Ugyanakkor én részt vesz a létrehozását a forgatókönyvét az új sorozatban fog megjelenni Argentínában a jövő év elején ...” (Egy másik interjúban a színésznő azt mondta, meg akarta mutatni nem ez volt, mint a klasszikus telenovela, hogy az tükrözze a valóságot, de nem kerülne sor a komédia véna. Úgy látszik, valami hasonló „Wild Angel”).

És mi a kapcsolata a színésznő, aki játszik Angelica? (A kérdés a közönség)

Mondd, Natalia, hogy az összes orosz nők törődnek a téma deréktól súly. Van egy ilyen karcsú derék, mit megfigyelni különleges diéta?

Nem, semmi ilyesmi. Ez csak felöltözöm, elhurcolása ruháit a derék látszott, hogy finom (nevet). Én nem gyakorlatokat. Számomra töltés - ez az előadás a színpadon. Vagyok a színpadon egész idő alatt táncolok, mozgok, halott vagyok fáradt a koncert alatt. És akkor egy csomó belőle. Meg kell enni, hogy visszanyerje erejét. A jog reggel - ez nem nekem, én is lusta.

Akkor jöjjön a show után, és enni egy szelet tortát. huh?

Igen, minden alkalommal enni csokoládé fagylalt - ez a szenvedélyem.

(Mi Natalia mint az orosz konyha Orosz konyha. Vezető soha nem találtam meg, mert Oreiro hajtogatta néhány csípős fűszerek és szószok, hogy ő tetszett a legjobban, és amely mosta le az orosz vodka. Úgy tűnik, Oroszországban orosz étel nem telített.)

Natalia is mondta, hogy a futball egy pompomlány, de nem fociznak (ez csak a látszat kedvéért).

Van is egy meglepő tény: 24 éves, és akkor is megváltozott a 24 lakás, van ez így? (Továbbra is vezet)

23 apartmannal. Az a tény, hogy én vagyok a család szerény eszközeivel elég. Tehát kerestem egy jobb élet és szeretnék életkörülményeik javítására. Éltem Spanyolországban, Uruguay és most élek Argentínában. És minden alkalommal, amikor lehetőségem volt, próbáltam találni egy jobb házat. Általában szeretek mozogni, én szórakoztat.

Nos, mit szeretne változtatni lakások, vásárlás régiségeket, de mit is pazarolja a pénzt? Talán az utazás, ékszerek, talán. Mi mást tetszik, mi?

Nos, mivel te magad beszélt a férfiak. Van barátod?

Igen, igen. Ki ez a szegény lány? (Nevet.) Ez az argentin zenész. Nagyon szép.

Igen, egy igazi macsó macsó: hibák és problémák viselkedés

2. rész, csak Natalija
(Nevet).

Van Milagros, hasonló jellegű, a karakter? (A kérdés a közönség)

Igen, és ez annyira nyilvánvaló? (Nevet.) Nos, mondjuk, én inkább kacér, mint Milagros. És aztán, az életem sokkal jobb volt, mint az övé, mert ő nőtt fel anélkül, hogy a szülők. és van egy csodálatos család. De sok, persze, ilyen módon hozott nekem. Sok hívószavak ad Milagros - ezek az én szavaim. Improvizálok sok a folyamat forgatás, és természetesen, kiugrottam a szavak Natalia.

Ezután Natalia kérte, hogy énekeljen nekem muero de amor (szerelmi témát "Wild Angel"). Az ajkába Napela és azt mondta, ez volt az egyik kedvenc dalok.

És nem fog megtörténni, hogy mi fog szerezni énekes Natalia Oreiro, de elveszti a színésznő Natalia Oreiro? (Továbbra is vezet)

Nem. Soha többé, hogy színésznő legyen. Én mindig és énekes és színésznő, mert mindkét pályára tettek engem, ahogy vagyok. Úgy adta a lehetőséget, hogy találkozzon sok ember, sok különböző kultúrákban. Mindketten részem, lelkem. Hagytam egy darabig színészi karrierjét, mert szükségem volt, hogy folytassa a szólókarrierje. Koncertek, túrák, felvételek - mindez időt vesz igénybe. De a következő évben, vissza fogom karrier színésznő lesz csillag az új sorozatban. És akkor megint, én élőben. És így valaha.

További Vezető kérdezi Natalia róla híres tetováló lábán, mely azonnal bizonyította, hogy a nyilvánosság számára. Natalia azt mondja, hogy nagyon szeretem a tetoválásokat, hanem azért, mert ő egy színésznő, akkor díszítjük magad. Ha hirtelen kell játszani egy szerény falusi lány, és a keze is mutatják ki a sárkány tetoválás, akkor nézd legalább furcsa. Különben is, ez nagyon fájdalmas, és nem javasoljuk senkinek csinálni.

Ezt követte egy komoly kérdés, hogy a halál Natalia félnek. Valóban, a TV-sorozat zajlik annyi tragédiák kellett elviselnie a hősnők. Ez az, amit mondott Natalia: „Nem, attól tartok, hogy ez az élet része ez egy ciklus ezen a halál nem kell élni a jelen, és amikor rám került a sor, élek, gazdag élet, hogy meghalni nem fog félni ...... és akkor jövök vissza, már egy másik megtestesülése. "

Mit gondolsz, ki vagy egy előző életben? (Kéri vezető)

Mindenki azt hiszi, hogy én Kleopátra. Nem, én nem hiszem el. Azt hiszem, nem volt valaki, mint Kleopátra, vagy Napóleon. Nem tudom, mi lehet. Még csak nem is gondoltam rá.

Férfi vagy nő?

Úgy gondolom, hogy nő. A világ uralja a nők! (Nevet)

Vezető megkérdezte Natalya nem akar játszani a híres Evita Peron. És nem szégyen, hogy Madonna játszott Evita. Natalia mondta, nem, mert annyi színésznők játszottak szerepet. És ez az, amit akar, így ez a szerepe Júlia és Lady Macbeth, mert ő maga is nagyon féltékeny.

Ezután jön az utolsó epizód a talk show (és véleményem szerint a legtöbb végzetes) - találkozó Ivan International. Vezető is meghívta őket egy csoport, amely kedvelt Natalia utolsó látogatás. Megvan le, hiszen amellett, hogy a csere „udvarias” és viccek, nem volt semmi érdekes azok számára, akik szeretnének valami újat tanulni Natalia. Ezen kívül, hogy reprodukálni papíron meglehetősen nehéz).

Végül a gazda kérdeztük az álom Natalia Oreiro.

Légy boldog. Ahhoz, hogy élni a jelen pillanatban. Annak érdekében, hogy több ilyen csodálatos pillanatokat, mint most. Élvezni az életet. És jönnek az öregségi, emberek veszik körül, akik szeretnek. Nem valamiféle nagy álmok. Örülök, hogy én is. Számomra ez elég.

Kapcsolódó cikkek