Zenith megkötve Malaga az 5. fordulóban a Bajnokok Ligája, fotó, p-Sport

Petersburg „Zenith” játszott döntetlent a spanyol „Malaga” a hazai pályán az 5. fordulóban a csoport fordulóban a Bajnokok Ligájában.

A fotó: a játékosok, „Zenith”.

A találkozó lezajlott Szentpéterváron, szerdán véget ért az eredmény 2: 2. A spanyol klub kitűnt Diego Buonanotte (a 8. percben) és Sebastian Fernandez (9). A St. Petersburg gól Danny (49) és Viktor Fayzulin (86). A hivatalos oldalon az UEFA, az utolsó hozzáadott minute piros lapot volt a középpályás „Zenith” Vladimir Bystrov.

A fotó: Előre "Zenith" Alexander Kerzhakov, középpályás, "Malaga" Eliseu és csatár, "Málaga" Juanmi (balról jobbra).

Az első tíz percben a játék nem túl motivált „Malaga” fordult „Zenith”, ami szükséges, hogy megnyerje a katasztrófát.

Először a 8. percben zenitovskih védelmi saját büntetés nem nyomon követni Diego Buonanotte, ami elég volt az ideje, hogy a labda, kezelje, és csak ütni a jobb sarokban a cél - 0: 1.

A fotó: a középpályás "Zenith" Igor Denisov és csatár, "Málaga" Diego Buonanotte (balról jobbra).

St. Petersburg nem volt ideje, hogy visszaszerezze, hiszen az akkori kimaradt a második. Kapus „Zenith” Vjacseszlav Malafeev egy ártalmatlan helyzetben készült baklövés, és megadta a labdát a lába a játékos vendégek Roque Santa Cruz. Paraguayi azonnal otpasoval Sebastian Fernandez, aki a tizenhatoson küldte a labdát a kapuba, és a „Zenith” egy akciós - 0: 2.

Fotolia: a játékosok „Malaga”.

Miután két gólt is elismerte „Zenith” volt szükség, hogy menjen előre egy nagy erő. Host több labdabirtoklás és a kezdeményezés, de egyértelmű előnye St. Petersburg ki a kérdés.

Fotó: csatár "Zenith" Hulk (középen), egy védő, "Malaga" Oguchi Onyewu (balra) és a középpályás "Malaga" Ignacio Camacho.

A helyzet orvoslása volt lehetősége Hulk, Alexander Kerzhakov és Nicolas Lombaerts. Azonban a brazil hit egy büntetőrúgás esetben pontatlannak bizonyultak, egy lövés Kerzhakov sikerült kapus a keresztléc merevítő varázslat labda Lombaerts ütközés előtt megszegte a szabályokat. A szünet előtt át nem változott.

A fotó: a kapus a labdarúgó klub, „Malaga” Willy Caballero, védelmezője „Malaga” védő Oguchi Onyewu és a „Zenith” Nicolas Lombaerts (balról jobbra).

Zenit aktívan kezdte a második felében, és szinte azonnal a rajt után csökken a különbség a számla. Portugál középpályás Miguel Danny otpasoval Tomas Gubochanu megnyílt a területen, és kapott vissza a labdát, verte egy védő és nem hagyott esélyt kapus - 1: 2.

A fotó: a kapus a labdarúgó klub, „Malaga” Willy Caballero.

Azonnal Danny kapott egy esélyt, hogy szinten a pontszám, de ezúttal a spanyol kapus megmentette. Egy kellemes pillanatot Kerzhakov, de a csatár, így a kapus a munkából, bekerült a külső oldalán a net.

A fotó: Defender a labdarúgó klub, „Malaga” Oguchi Onyewu és csatár „Zenith” Alexander Kerzhakov (balról jobbra).

Csapat Luciano Spalletti igyekezett növelni a nyomást, de a „Malaga” játékos nem fog ragaszkodnak a kapuk, és ülj vissza a védelemben.

Fotó: csatár "Zenith" Hulk (balról a második).

A fotó: a kapus a labdarúgó klub „Zenit” Vjacseszlav Malafeev.

Mégis, a „Zenith” sikerült nyerni. Danny nem tudta bezárni a transzfer a szélről, de a védők kiütötte a labdát, pontosan póttag Victor Faizulin, aki áttörte a klaszter a játékosok - 2: 2.

A fotó: a középpályás "Zenith" Victor Fayzulin, csatár, "Málaga" Roque Santa Cruz és a középpályás "Malaga" Ignacio Camacho (balról jobbra).

„Ez volt a mérkőzés, amelyben már az első pillanatban kellett tartani az egyensúlyukat, mint volt erősebb ellenfél a pályán lévő játékosok, de nem tudtuk ezt. Nem fogadott ellentámadásra, és a második labdát kapott egy nevetséges helyzet, amikor ők maguk is hibázott „- mondta a vezetőedző Luciano Spalletti Pétervárott.

A fotó: a vezetőedző a labdarúgó klub, „Malaga” Manuel Pellegrini (középen) és a vezetőedző a „Zenith” Luciano Spalletti (jobbra).

„Az első percben a második félidő,” Zenith „motiválta a cél, és irányította a labdát. Ez nem könnyű játszani, hogy egy ilyen erős csapat, amely áll a játékosok, mint a Hulk Witsel. De aztán sikerült kiegyenlíteni a játék voltunk közelebb a győzelemhez, mint a döntetlen . Elértük, mit akarnak, van az a pont és az első helyet a csoportban játékot játszották szerint a forgatókönyv „-. Pellegrini mondta újságíróknak.

A fotó: a vezetőedző a labdarúgó klub, „Malaga” Manuel Pellegrini.

„Ez volt a mérkőzés, ahol már az első pillanatban kellett tartani az egyensúlyukat, mint volt erősebb ellenfél a pályán lévő játékosok, de nem tudtuk megtenni,” - mondta a mérkőzés után, vezetőedző Luciano Spalletti Pétervárott.

A fotó: a középpályás, „Malaga” Diego Buonanotte és vezetőedző a „Zenith” Luciano Spalletti (balról jobbra) a mérkőzés során.

„Mi nem játszott jól az első 20 percben, hibázott, és így az ellenfél előnyt magadnak, hogy ellenünk dolgoztak.” - mondta középpályás „Zenith” Axel Witsel.

A fotó: a középpályás „Zenith” Axel Witsel a mérkőzés során.