A dicsőséges Bázelben számunkra az egyik Bajnokok Ligája mérkőzése volt.

"Basel" (Bázel) - "Bajorország" (München) - 1: 0 (0: 0)

"Basel": Sommer - Park Joo-ho, Dragovic, Abraham, Shtaynhofer - F. Frei (Stocker, 66), Xhaka, Huggel, Shaqiri (Zoua 83) - A. Frei (Cabral 90), Streller (kapitány).

"Bayern": Noyer - Lam (Captain) Badshtuber Boateng Rafinha - Alaba, Timoshuk - Ribéry (Mueller, 71), Kroos (Olic 89), Robben - Gomez.

Figyelmeztetések: Abraham, 63 - Mueller, 72, Rafinha, 83.

Bíró: Nicola Rizzoli (Olaszország).

A meccs előtt: mi a dolgok a két "B" -el?

A nemzeti bajnokságokban a csapatok különböző helyzetekben vannak. A bajorok a Bundesliga harmadik helyén vannak, és mindkét "Borussia" -ra utalnak, és vasárnap vasárnap a Münchenerek fontos találkozási pontot várnak a "Schalke" -on. "Bázel" a bajnokság vezetője, elég megbízható és elég közel van a legközelebbi üldözőktől. Elolvasták a jelentéstételi egységek indítócsapatait. Az első percek között a Fry, a Streller és a Shakiri (a nyáron Sherdan a "Bajorország" játékosává vált) a házigazdák közé került, Anatoly Timoshchuk jelent meg a vendégekben, és Thomas Müller maradt a tartalékban.

Első félidő: Sommer, Neuer és a csontváz a magasságban

A küzdelem Mario Gomez fél pillanatával kezdődött, de Jan Sommer kapus a németországi bajnoki meccs előtt. Jan azonnal megerősítette magas rangját, ami tükrözte Ribery teljesítményét, miután Robben bejutott. "Basel" a jobb oldali támadással válaszolt, Steinhofer akut lumbágó átvitelet végzett, amelyet nem a kalapált labda testesít meg. Ezután jött az új párbaj Ribery és Sommer, a nyertes, aki ismét a kapus lett.

A kolléga úgy döntött, hogy lépést tart Neuer, jó, a helyzet hozzájárult. Először Shtaynhofer átutazó láma mellkas a labdát a tizenhatos Streller ütött, de nem üt Manuel, majd egy fejlécet Dragovic sikerült Neuer és a vas barátja. A barátnõk otthona késõbb jött be, amikor Streller lõtt a Park Chu Ho áthelyezését követõen.

A fél középső megnyugtatta, ami a mező közepén uralkodott. A labdát időről időre mind a kettő, mind a mások tulajdonították, de a kapu célzott támadásaira ritkán került sor. Úgy éreztem, hogy a kezdeményezésért folytatott küzdelem a bázeli forgalmi dugóban ragadt, és nem volt ideje a harcot elkezdeni, csak elérni az első félév egyenlítőjét. Talán a "Bayern" meggyőzőnek tűnt, de a bajnokság előnyeihez való juttatásához Heinquez nem sok szempontból sikerült a "Basel" védelmezői miatt.

A geometriai szerkezet, amely a Thorsten Fink "Basel" -jének jellegzetessége, nem hagyta el Heiko Vogel érkezését. Időszerű biztosítás, kompromisszummentes, éles szelekció, agresszív nyomás - mindezt a svájci csapat játékosai boldogan termesztették a pályán. "Bajorország", mint a makacs turisták a Kínai Nagy Falban - hiába és hiába.

Az első számú fele vége végül teljesen átkerült a házigazdák mezőnyének felére, a németek birtokolták a labdát, nagy erőket vonzottak a támadásokhoz, de legalábbis az egyik támadó akciót a veszélyes nyelv nem fordítja meg. Nem rossz Mario Gomez megnyújtotta a labdát valaki más céljához, és tizenöt métert mérte, de nem sikerült megtörni a már elaludt Sommer-t. Ilyen kellemes környezetben a helyes és dinamikus játék megállt, a bíró nem is merte elrontani a békeszerető képet kompenzált percekkel.

Az első pillanat a második félévben egy olyan kapunál történt, aki a legközelebbi hétvégére legnehezebb pszichológiai tesztet kap. Marco Streller elszállt a küzdelemben, de ugrás nélkül és eljuttatta a labdát a kapuba, de Neuer készen állt egy ilyen kalandra a kapitánytól. Valamivel később, "Bayern" támadó helyzetbe került, de a müncheniak problémákat tapasztaltak az utolsó passzban.

Helyettesítő Muller az első percben a szállást terén részt veszélyes pillanatokban, küldés Gomez szünet, de Mario nem tudta legyőzni Sommer, majd rohant a kapus Muller. Thomas kapta a figyelmeztetést, de szerencsére a kapus nem bánt a kapusnak. A játék megnyugodott, a küzdelem elsősorban a mezőny közepén volt, a "Basel" mező felénél enyhe tekercseléssel.

Vogel megmutatta magát, hogy mentorozik a játék észlelő és finom érzékelésében. A találkozó végén egyértelművé vált, amikor Jacques Zua tökéletesen el tudta nyúlni a labdát a büntetőterület vonalán, a otpasoval az Shtokeránál, Valentin pedig pontosan elütötte a labdát az aljára! 1: 0! A házigazdák sikerrel hozták az ügyet a győzelemre, és most a svájci jelenléte a negyeddöntőben sem tűnik fantasztikus eseményekké.

A meccs közvetlen közvetítése a LiveResult.Ru-n történt.

Nagyjából Basel fajta ág, vagy mondjuk az öccse Bayern :)) Lényegében a bajorok és a svájci (ebben stituatsii-Bazeltsy) egy narod- Alpine németek mellett a közeli szomszédok, annál rájöttem Basel edzője Vogel volt kapcsolatos Bajorországban. Még a színek és a csapatok neveinek hasonlók)) idézve a helyi Shtirlitsa: egy nyelv, egy nemzet, egyesült Németország :)) Úgy tűnik ez a pár minden esetben jönnek a németek, a polgárság)) azonban annál többet akar nyerni nagy testvér-bajorok mellett Bajorország a csapat sokkal klasszikusabb és ígéretes a Bajnokok Ligájában! Az igaz és a bázeli csapat nagyon elég :) VORWATS DEUTSCHLAND!