Amikor a drága bronz ezüst

Nem zárkóznak provokációk és játszik gyönyörű foci, így megérdemelten nyert. A „Vörös Machine” - a bronzérmet a világbajnokságot, legyőzte az amerikaiak. A győzelme osztályokon Oleg Znarka figyelte tudósítója „World 24” Roman Parshintsev.

A legtöbb kis végső győzelmet. A harmadik helyet a jobb oldalon megy az orosz csapat. Sikerült teljesen legyőzni az amerikai csapat. Itt van - a játék. Hét gól az ellenfél kapujába nem hagy esélyt a kitüntetést játékosok a Stars and Stripes.

A „hét” örült a csapat ezen a meccsen. Vjacseszlav Voinov első hátvéd a hetedik percben nyitotta meg a számla. Akkor Szergej Mozyakin növeli a vezetést. Az első periódus teljesen mögött a csapat.

„Persze, szerettem volna nyerni, mivel a tegnapi mérkőzés, meg akarta mutatni egy jó játék,” - mondta Szergej hokis Kaliningrádban.

A második időszakban a 7. kérdés a mi csapatunk Ivan Telegin szó döngölt az amerikai védelmi - 3: 0. És Eugene Dodonov dob negyedik cél.

„Ez már világos volt, és az amerikaiak leállította. Miután a játék a finnek, persze, könnyebb, de ma kellett menni, és tegyen meg mindent, hogy örömet a rajongóknak „- mondta Telegin.

Az amerikaiak akkor, miután rájött, hogy a többség, találkozik egy alátétet. De a link Shipacheva dob ötödik cél - Szerzett Artemy Panarin.

„A győzelem a győzelem. De, persze, ha mindenki fordul a pontszám, kap parcellák, a bizalom jön, és ez szép, persze, „- mondta a meccs után Panarin.

A legszebb gól ezen a meccsen ő szerezte Shipachev: hét másodperc van hátra a játék öntött egy hegyesszög meredt a végeredmény a mérkőzés.

A meccs után jégen kiemelt és jutalmazzák a kapus Szergej Bobrov. Half győzelem, mint a játékosok azt mondják, hogy a hitelt. Ez az eset áll fenn, ha drágább ezüst bronz.

Lelkesen és meggyőzően nyerte a bronz orosz játékos otthon a világbajnokság. Egy ilyen véleményt fejezte miniszter Sport Vitalij Mutko.

Bolond ember: hat brutális kísérleteket, amelyek aláásták a hit az emberek

Ismeretek az agy - a legfontosabb, hogy a jövőben: mint említettük, Steve Wozniak a MSU