8 törvények a világegyetem

- 1412

8 törvények a világegyetem
Minden gondolat termel.
Ismerve ezt a törvényt, akkor hozza létre az összes tudatos irányításával gondolataik és irányítsa őket a helyes irányba. Meg lehet kezdeni, hogy egy kívánatos, de nem szükséges.






2. végrehajtásáról szóló törvény.
Minden gondolat joga van eladni.
Ne aggódj, de ha az, amit elér jó. Ha elégedettek vagyunk a gondolatait, aztán hadd valósítható meg. Ne zavarja őket kétségek. Mindent meg lehet igaz!
3. Az Idő Törvénye.
Van idő lelassul, vagy törölni végrehajtásának ötletek születtek. Mellesleg éppen ez az, és van ideje.
A kapcsolat a fejlesztés a világegyetem, az időt törlését megtestesülése gondolat csökken napról-napra. Mi fejlesztése ...
Jól van, ez az időtartam a megtestesülése előtt a gondolatait. Képzeld el, ha minden a gondolatok végre azonnal?
„Meg kell átkelni az utcán óvatosan, majd hirtelen valami idióta ugrik mögül egy sarokba, és törje meg!”
Azonnal összeomlik idióta ... ... .hrum .mysl rájött ...
Ezért. Ha elkezd gondolkodni a Bad, gyorsan megváltoztathatják a gondolatok a kívánt irányba ... amíg van ebben az időben.
4. A törvény a választás szabadságát.
Mindenkinek joga van azt gondolni, hogy mit akar, és ezzel mit akar. Nincs értékelés, nincsenek szabályok, nincs korlátozás ... teljes választási szabadságot.






Azt akarja, hogy tele van a vágyak. És ne megítélni a vágyait mások. Nos akarok valakit tál gyémánt, a jobb ...
Ha nem teszi lehetővé a másik, hogy automatikusan nem teszi magát. Mivel Ön része a többiek ... lásd a törvény 7. számú.
5. A törvény a terület.
Semmi idegen gondolat vagy valaki másnak a teremtés ... nem lép be az életedbe anélkül, hogy a mentális engedélyével. Minden, amit nézni, létrehozott vagy hagyjuk csak te!
Senki sem lehet hibáztatni, hogy mi történik az életedben. Minden csak az Ön engedélyével. Tehát nem is pazarolja az energiát találni ... „És hogy miért történt ez velem? Miért tették ezt velem?”
Kocani on ...
6. A törvény Harmónia.
Az univerzum tartozik minden egyformán. Ő nem kedvtelésből tartott állatok vagy azok ő állítólag bünteti. Minden egy.
Relax ... és élvezni az életet. Egyáltalán nem kell curry mellett, és jó, hogy valaki ...
7. Csoportok törvény.
Mindannyiunknak van egy eleme valamit. Semmi nem az. Semmi sem végleges, vagy a kezdeti. Tehát van ... az emberek, város, ország, bolygó, galaxis, világegyetem, stb
Csak fogadja el ezt a tényt. És megértem, hogy például, a tested ... ez is az univerzumban.
8. Development Act. Fejleszti a világegyetem és annak minden eleme és alkatrészek. Mindig volt, van és lesz ...
Infinity - fejlesztési program.
Ne feledje, hogy nem számít, mi történik, még mindig van ideje. Te is örök és határtalan. Te mindig fejlődik, és ez egy nagyon kellemes tény. Enjoy!

Valery Chudinov

Valery Demin

Klimov Grigorij Petrovics

Shemshuk Vladimir

Köszönöm a hasznos receptek) szoktam inni parlagfű, de anélkül, hogy a méz és a hazai (evalarsky).

Köszönöm a cikket, nagyon érdekes)

Kifogásolják, hogy a rendszer nem jelenti azt, hogy Russophobia. A tények nem kerülheti meg. 5% -át a lakosság beszélni.

sajnálom őt. beteg ember a fejét. Azt remélik, hogy megtalálják a békét a házban a gyász, a myagonkoy kórteremben jó.




Kapcsolódó cikkek