8. Nem őszinte dolog, hogy azt fogja mondani a lányom felnövő - a világon

Minden anya azt akarja gyermeke nőtt egy boldog ember, de gyakrabban hallott tanácsot, hogy egy gyermek kell hozni egy pragmatista és realista, hogy ő készen áll a kegyetlen világban. Ez részben igaz, de szeretném látni a lányát éppen gondtalan és vidám baba kora, ill. Valószínűleg én is hangot neki nyolc nem egészen őszinte dolgokat, és nem érzi magát bűnösnek, mert őszintén kívánom neki egy csodálatos, fantasztikus és emlékezetes gyermekkori.

1. A világ az a hely mágikus

8. Nem őszinte dolog, hogy azt fogja mondani a lányom felnövő - a világon

A gyerekek szeretik a tündérmesék és varázslatos dolog. Azt akarják, hogy úgy vélik, hogy az életünk nem olyan unalmas, és hagyd, hogy hisznek benne, ameddig csak lehetséges. Még ha mi, felnőttek tudjuk, hogy minden mágikus illúzió, hogy nem szükséges, hogy elpusztítsa a hit a tündérmesékben a gyermek. Eljön az idő, és tudni fogják, hogy magad, de azt fogja mondani a lányomnak, hogy a mágia igazi.

2. Mikulás létezik

8. Nem őszinte dolog, hogy azt fogja mondani a lányom felnövő - a világon

Új év - az naischastliveyshee időt minden gyermek számára. Legalábbis addig, amíg rájönnek, hogy a Télapó valójában hamis. Ezt követően, az új év lesz csak egy hétköznapi ünnep. Persze, a család és a barátságos légkör mindig boldoggá tesz minket, de ez nem az ünnep, ha várnak ajándékokat a jó öreg, hosszú fehér szakállal.

3. A férfiak inkább a természetes szépség, a lányok

8. Nem őszinte dolog, hogy azt fogja mondani a lányom felnövő - a világon

Nem vagyok híve a kozmetikumok a fiatal lányok, mert én biztosan hangot lányom úgy gondolta, hogy a legtöbb srácok szurkolók, mint a természetes megjelenésű, és a lány beleszeret velük szépség és csillogó szemmel, és nem a tinta, rúzs és pirosító.

4. Te vagy a legszebb lány a világon

8. Nem őszinte dolog, hogy azt fogja mondani a lányom felnövő - a világon

Én teljesen tisztában, hogy milyen fontos, hogy hallja a lány, hogy ő volt a lélegzetelállítóan gyönyörű. Az igazság az, hogy nehéz megnevezni szava igaz. Talán nem a legtöbb rendszeres funkciók, ő túl vékony vagy kövér, de a gyerek mindig a legszebb és legvonzóbb, és gyönyörködni a szavaimat bizonnyal hozzájárul önbecsülését és bízik ellenállhatatlan.

5. Légy önmagad, úgy, hogy senki mered elítélni

8. Nem őszinte dolog, hogy azt fogja mondani a lányom felnövő - a világon

Az emberek mindig megítélni egymást. Leszel magad, vagy nem, mindenesetre úgy suttognak a hátad mögött. És ha nincs különbség, akkor azt tanácsolom, hogy a lányom egy minden erős és független nő. Légy egyedi, és nem kell félni, hogy valami új ezen a világon a legfontosabb, hogy egy izgalmas az élet, tele pozitív érzelmek.

6. Nem lesz biztos, hogy mit akar

8. Nem őszinte dolog, hogy azt fogja mondani a lányom felnövő - a világon

Bár a világon, és van a munkanélküliség, a lányom még túl korai lenne tudni. Én aktívan ösztönzik az érdekeit, azzal érvelve, hogy a jövőben ez lesz azoknak, akik szeretnék a saját. Azt fogja ösztönözni őt, mondván, hogy ő fog választani a karrier és minden könnyen fog sikereket elérni azt. Amikor a gyermek kap egy erős motivációt a szülők, hogy készen állnak további, és raktak a sok erőfeszítés, hogy elérjék céljaikat által krayneo legalábbis addig, amíg tudják, mi az emberi lustaság.

7. Az igazi szerelem az élet egyetlen

8. Nem őszinte dolog, hogy azt fogja mondani a lányom felnövő - a világon

Talán ez az állítás igaz, de én semmit nem mond az a tény, hogy ő is szar egy csomó hibát keresve az igazi szerelem. Elmondom neki, hogy az igaz és örök szerelem csak egyszer, hogy megvédje a egészségtelen kapcsolat a különböző srácok. Ez segít, vagy nem, de megpróbálom.

8. Money - ez semmi

8. Nem őszinte dolog, hogy azt fogja mondani a lányom felnövő - a világon

Pénz nem tett semmit, annak ellenére, hogy most a világ ura. Mindazonáltal, amíg a lányom kicsi volt, ő nem kell aggódnia, hogy hol a pénz, és én nem akarom, hogy megszállta őket a jövőben. Jobb fogok felfigyel megfelelőbb értékeket, mint a kedvesség, a hála és a pozitív gondolkodás. És nagyon szeretnénk, hogy korán megérteni, mi az igazán fontos, szükséges és értékes az életben.

Flytothesky.ru most Instagram. Iratkozzon!

8. Nem őszinte dolog, hogy azt fogja mondani a lányom felnövő - a világon

Iratkozzon fel a nyilvános chat Viber!

8. Nem őszinte dolog, hogy azt fogja mondani a lányom felnövő - a világon

Kapcsolódó cikkek