45 Dolog, amit elmondok a lányomnak, frissen - a Runet legjobbja a napnak!

45 Dolog, amit elmondok a lányomnak, frissen - a Runet legjobbja a napnak!

Jennifer Haramp cikkét publikálják arról, hogy milyen szavakat kell mindig mondani lányának legalább egyszer életében.

Legalább naponta kétszer meg kell csinálnod három dolgot: mossa meg az arcodat, mossa meg a fogait és mosson kezet.

A családot nem a családi kötelékek határozzák meg. A család olyan emberek, akik igazán szeretnek téged ok nélkül.

Légy önmagad. Szeresd, amit szeretsz. Csináld, amit akarsz, és ne hallgass senkire.

Szeresd magad először. Ha valamilyen okból nem szereted magad, és kivezetlek, beszélj az apáddal. Sok dolgot mentünk együtt vele.

Mindenkinek megvan a maga hiányossága. Senki sem tökéletes. Még a szüleid is. Ezért eljön az apádhoz, hogy megtanuljon vezetni, és számomra, hogy megtanulják, hogyan kell sportjátékokat játszani.

Néha vacsorát vásárolhat a szeretteidért.

Az iskola védjegyei nem tükrözik az intelligencia szintjét.

Nem kell viselni egy ruhát és cipőt egy bulijára.

De ha akarsz - menj a stiletto-ra, függetlenül annak magasságától. A legfontosabb dolog - maradj magadnak.

Próbálja ki a vörös rúzsot, függetlenül attól, hogy az eladó mondja-e a hangot.

Folytasd az álmodat. Soha ne hagyja, hogy bárki azt mondja, hogy nem éri meg.

Beszélgetünk a szexről. És nem egyszer. Ez megtörténik egy zárt ajtókkal ellátott autóban, és nem leszel képes elmenekülni tőlem. Kérlek, csak figyelj. Ne légy félénk. Sok hibát követtem el, és azt akarom, hogy tanulj róluk.

De tedd hibádat. A kísérlet nem kínzás, nem büntetik meg.

Senki se merészel az Ön engedélye nélkül megérinteni. Nem számít, hogy találkozol-e ezzel a személyrel, vagy már házas vagy. Először engedélyed kell lennie.

És ha valaki rosszul ér hozzá, akkor érje el ezt a személyt. Hagylak.

A terhesség nem a legrosszabb dolog, ami megtörténhet. De a biztonságos szex mindig a legjobb szex.

Ha táncolsz, és valaki rád néz - meghívd. Ne féljen az első lépést tenni.

Ne szégyellje, hogy megvárja a szerelmet, és nem számít, mennyi idős vagy.

Soha ne fussjon valaki után, aki nem szeret téged. Nem teheti meg.

A szívet eltörik. Ez nem jelenti azt, hogy nem lehet újra ragasztani.

Az emberek elengednek.

Az első napon, rendelje meg mindent, amire csak szüksége lehet.

Egyél a második pizzát. Megígérem, kiváló lesz.

A testmozgás lényege, hogy egészséges legyen. Ez minden. Így gyakrabban csinálják őket.

A szénhidrátok nem az ellenségei. Ezért egy olyan saláta, amelyet lenyelsz anélkül, hogy észrevennéd, soha nem lesz jobb, mint az általam készített étel.

Süssünk valamit egy receptre legalább egyszer egy életen át. Még akkor is, ha fogalma sincs, hogyan kell elválasztani a fehérjét a tojássárgától.

Nem kell iskolába menni az egyetemen. Pihenjen egy év, és fontolja meg a prioritást. Próbáld ki az életet a szájban.

Legyen boldog önmagaddal és ne félj egyedül lenni.

Önnek nem kell 100% -ig biztos abban, hogy mit szeretne tenni az életével a felvétel után. Az egyetem remek alkalom arra, hogy megtalálja a választ erre a kérdésre.

Mielőtt letelepedne valahol, menjen egy másik országba pár hétig, és ott éljen.

Apám és én ezért veszekedtünk, de mindenesetre. Tartsd fel az est után. Aggódj. Vigyenek ide. Kényszerítsd apámat, hogy álljon meg, amikor megkeresem. De gyönyörködtető mosollyal és csodálatos történettel térj haza. Csak légy rendben, vigyél egy borsos spray-t, és emlékszel, hogyan tanítottam meg a harcot.

Télen is alkalmazza a fényvédőt. A bőrrák jelenleg nem divatos.

Legalább egyszer az életedben tervezz és rendezzen eseményt.

Ne feledje: a tudomány igazán nagyszerű.

Keressen 2-4 zöldséget, amelyet meg lehet enni. A saláta levelei nem számítanak.

Mindig képes legyen felállni magadnak. Mindig.

Az ajándékokat bölcsen megközelítse.

Ön képes többet.

Ha van véleményed, akkor meg kell indokolni. "Mert" nem érv.

Ne olvassa el az orvosi tanácsadást az interneten.

Ismerje meg a gumiabroncs cseréjét. Vagyis nézd, amikor megmutatom.

Ha a barátaid nem szeretik a második felét, talán van valami, amit nem lát. Ne légy azonnal felháborodva erről. Visszavonuljon, közelebbről megvizsgálja és következtetéseket vonjon le. Ha úgy érzed, hogy valami nincs rendben, akkor így is van.

Végül, de nem utolsósorban, bármit is elmondhatsz nekem. Megígérem, mindenki, kivéve a szekta csatlakozását, már elmúlt. És még ha keveset tapasztalok semmit, figyelmesen meghallgatom. Te vagy a gyermekem. Ez azt jelenti, hogy attól a pillanattól kezdve, amikor születtél, az én feladatom az, hogy irányítsam, amíg egyedül nem tud járni. Veled - a feltétel nélküli szeretetem és támogatásom ellenére minden.

Kapcsolódó cikkek