5 design tippek a gyönyörű Renata Litvinova

„Minél több olyan személy áll, ezért érdekes. Soha egyetértenek azzal, hogy mi legyen a természetes, nem konfekcionálva, semleges, néhány póló és farmer kis - semmi több undorító, véleményem szerint, nem történik meg, akkor egy komplett deperszonalizáció. Ezért vagyok én, hogy maga az ember eltúlzott megvalósítása érdekében maguk is azok megjelenését, „- mondja lelkesen színésznő, rendező és forgatókönyvíró Renata Litvinova saját jelentését a stílus.

5 design tippek a gyönyörű Renata Litvinova

Azt állítják, hogy ostobaság lenne, és ha világossá válik, hogy miért Renata így fogalmaz: miért szeretik az élénk színeket, szőrme, női sziluett, elbűvölő frizura, drága ékszereket és excentrikus kiegészítők. Mindez - szerves része a kép, és hogy rajta egy kicsit, mint, meg kell emlékezni az öt egyszerű szabályokat:

fejfedő

„Semmi többet mond rólad, mint amit visel, vagy tántorgott a fejét” - mondta Litvinov ismert fan mindenféle sapkák, sálak, fátylak, kötések és pont.

5 design tippek a gyönyörű Renata Litvinova

Ez gyakran jelenik meg a munkálatok kalaposnő Philip Treacy és orosz kollégájával Konstantin Gaidai a klasszikus „pite”, kendő Herm? S és még a hagyományos toll sál, kötött, hogy a hétköznapi nagymama.

Massive díszítések és a gyöngysor

Lány legjobb barátja, különösen, mint Renata Litvinova, elvégre gyémánt. A színésznő szeret hatalmas fülbevalók, karkötők és nyakláncok, de azt elismeri, hogy hordja gyakran fekete ruhát -, hogy ne vigyük túlzásba.

5 design tippek a gyönyörű Renata Litvinova

De a mindennapi élet úgy dönt, a különböző ékszerek: gyöngy szálak, szüret gyűrűk, fibulák és dekoráció (például egy kitűzőt a becsület, a győztes az állami díjat), és drágán szereti vintage képpanelekhez. „Cameos kell viselni számos egyik a másik - így tanította nekem, hogy nem egy nagy Rustam Khamdamov, és ez nagyon szép.”

BLACK

5 design tippek a gyönyörű Renata Litvinova

„Szeretem minden fekete, és valójában nagyon orosz színekben - a mi nehéz időjárási körülmények között, amikor a nők kénytelenek menni dolgozni, hogy a metrón, hogy él egy szerény fizetést, fekete megmentettük” - osztotta Litvinova a bemutatása saját gyűjteménye ruházat túlnyomórészt fekete.
Különösen Renata ezt a színt társult nagyon: a '90 -es években, amikor még csak a kezdet a karrier lány „viselt csak stabil fekete ruha vagy a fekete pólóján egy szűk szoknya. Úgy forgatta minden helyzetben!”.

retro stílusú

5 design tippek a gyönyörű Renata Litvinova

„Uram, nézd, mi megyünk! A nő most olyan öltöztetős: minden alkalommal a nadrágot! Még itt most körülnézek: mind a nadrágot. Ah! És akkor panaszkodnak, hogy a férfiak nem figyelnek rád ... "

vörös ajkak

Valószínűleg az első egyesület a megjelenése Renata Litvinova - ez nem a kiegészítők, ékszerek és ruhák, és az ő make-up: ügyes kezek és élénkpiros ajkak.

5 design tippek a gyönyörű Renata Litvinova

Experiment, a hősnő indult vissza a 90-es években: „Kreatívan szóródjon menekülés csak a make-up az arcán. Jelenléte miatt egy fekete ceruza, gyanús árnyékok és dolgozzon ki egy sor fehér por, húztam magam egy új arc ihlette fekete-fehér filmek Antonioni és Fellini keveredett, amit láttak körül!”.
Most már semmi sem gyanús a kép bal Renata - csak elegáns jégverés a Golden Age of Hollywood.

5 design tippek a gyönyörű Renata Litvinova

Bonjour Glamour - egy hely a gazdag és híres, szép és sikeres. Heroes of the site - ezek valódi emberek, akik élnek pénz nélkül venni. Mi felfedi titkait és intrika, de nem fog botrányok nélkül. Pont és a karnevál, ragyog reflektorok és dobogós mutatja - ebben az egészben belevetette az olvasó, hogy egy kicsit, hogy megérintse az életét, akik számára a norma drága ruhák és táskák DG. De lehet, hogy gazdag is sírni?

Kapcsolódó cikkek