3 lépés program Faberlic Nagydíj kézápolás - «kellemes otthoni ápolást fáradt toll)

Őszintén szólva, ez a második, ami beleesik a kezem). Az első sikertelen próbálkozás - bemutatott, nem tudott ellenállni. De tekintettel a második - a kíváncsiság erősebb volt, mint a szeretet, a rokonok)) kiderült).







Az elképzelés az, hogy naborchik egy dobozban, de valamilyen ismeretlen okból kezd a start program, dobozok tanácsadó automatikusan elveszti. Mi az oka - nem egyértelmű)), de nem vagyok ideges)

Hand Care Series Nagydíj Hand Care

3 lépés program Faberlic Nagydíj kézápolás - «kellemes otthoni ápolást fáradt toll)

Valójában, az egész gondozási áll három termék, az úgynevezett háromlépéses eljárás.

Úgyhogy csak elindult?)

1. lépés: Hand lehámlik

modern alternatívája a klasszikus kézfürdő: Gel puhítja a bőrt, gyengéden hámlasztja a régi sejteket, és minden felületi szennyeződéstől. Csak néhány perc a bőr tökéletesen tiszta, és a színe igazítva

3 lépés program Faberlic Nagydíj kézápolás - «kellemes otthoni ápolást fáradt toll)

Nézzük tényleg, én nem írok minden palack, egyszóval minden. Tubes kényelmes, világos, kitett blestyashki tsarapushkam). Minden cső védve van megnyitva egy fólia. Fel vannak csavarozva és beépülő könnyen. A kötet a minden cső nem szabványos - 60 mg.

Az ugyanazon kémiai hámlasztás egy közepes sűrűségű gél. Jól elosztott a kézen, majd bottal (beragad), akkor egyszerűen felszívódik, és nem érzi a bőrön.

3 lépés program Faberlic Nagydíj kézápolás - «kellemes otthoni ápolást fáradt toll)

Mi történt vele csinálni, hogy az alkalmazás:

  • Alkalmazza gélt tiszta nedves bőrre.
  • Várjon 7-10 perc.
  • Ha kezei nagyon piszkos, növeli az expozíciós időt 15-20 perc.
  • Öblítsük le meleg vízzel gélt.

Elvileg semmi bonyolult. Nedves, okozott, masszírozni, használt, elmosta.

„De” csak. Ha keze sérült, vannak karcolások, a gél lehet, és valószínű, hogy szükséges a csípés.

Mivel a tollam munka után gyakran karcos, az eljárást úgy tűnt, hogy nekem kényelmesebb este a másnap (bár a fotó, ami kisebb lesz, mint) a kezében a képet azonnal a műtét után, úgy, hogy volt egy erőteljesebb hatása „előtte” és „utána”.

3 lépés program Faberlic Nagydíj kézápolás - «kellemes otthoni ápolást fáradt toll)

aqua, tejsav, hidroxietilcellulóz, glicerin, diazolidinil-karbamid, metil-paraben, nátrium-hidroxid, propilparabén.

Mi jár a második lépésben.

Ez lemossa a maradványait egy kémiai hámlasztás. Azt jelenti, tökéletesen paszták bőrt, sima és puha, mint a selyem. Egy kifinomult illat teszi az eljárást, egy luxus SPA-szertartás.

3 lépés program Faberlic Nagydíj kézápolás - «kellemes otthoni ápolást fáradt toll)






Itt elvileg semmi bonyolult, túl:

  • Alkalmazza bozót a kezedben.
  • Masszázs a kezét lágy mozdulatokkal néhány percig, ne felejtsük el, hogy fordítsanak figyelmet a Tom Thumb és a kutikula.
  • Öblítse le meleg vízzel.

Scrub egy érdekes textúrát. Ez egy gyöngyházfényű árnyék és meglehetősen kicsi az első pillantásra, a számos nagy szemek, de még így is jól működik)

3 lépés program Faberlic Nagydíj kézápolás - «kellemes otthoni ápolást fáradt toll)

Próbáltam nedves kezét a kemény és nem túl sok. Az első esetben - a termék habok és a folyamat számomra úgy tűnik, hogy sokkal kényelmesebb.

3 lépés program Faberlic Nagydíj kézápolás - «kellemes otthoni ápolást fáradt toll)

3 lépés program Faberlic Nagydíj kézápolás - «kellemes otthoni ápolást fáradt toll)

aqua, glicerin, nátrium-lauril-szulfát, polietilén, hidratált szilícium-dioxid, kokamidopropil-betaint, kokamid DEA, akrilátok kopolimer, glikol-disztearát, illat, a lauret-4, nátrium-klorid, DMDM ​​hidantoin, dinátrium-EDTA-t, nátrium-hidroxid, nátrium-metil-parabén, limonén, citronellol

Általában, okozott, masszírozni, elmosta. megtörölte kezelni, és lépjen a harmadik pont pogramma)

Kézkrém „Liquid Glove”

kiegészíti a kezelési program: a gazdag textúrája tökéletesen puhítja és táplálja a bőrt. Mint a legfinomabb láthatatlan kesztyű, krém beborítja a kezét, amely kényelmet és védelmet

3 lépés program Faberlic Nagydíj kézápolás - «kellemes otthoni ápolást fáradt toll)

Valójában, miután az első két lépés a bőr úgy tűnik számomra teljesen meztelen és pántos. Ez csak könyörög, hogy telített, legalább valamit. Ami én)

3 lépés program Faberlic Nagydíj kézápolás - «kellemes otthoni ápolást fáradt toll)

Az igazság tejszín, aromás luxus textúra. A bőr veszi a bumm. DE! Számomra ez nem tápláló és hidratáló krém! Gyártó nagyon helyesen nevezte „folyékony kesztyű” - nagyobb védelmet termék. És számomra ez egy kicsit érthetetlen ennek részeként a program teljes ellátás.

Bár, mint minden igaz, miután a kémiai hámlasztás a bőr meg kell védeni.

De én személy szerint nincs elég élelmiszer erről a termékről. Egy-két óra bőr jó érzés. De miután ez alkalommal, én még a kutikula láthatja, hogy száraz. Igen, a bőr vizuálisan sokkal jobb, miután, mint korábban, de úgy érzem, hogy két lépés balra, én továbbra is használhatja a másik termék)

3 lépés program Faberlic Nagydíj kézápolás - «kellemes otthoni ápolást fáradt toll)

A krém „folyékony kesztyű” az a térfogat, ellentétben az első két termék)

3 lépés program Faberlic Nagydíj kézápolás - «kellemes otthoni ápolást fáradt toll)

aqua, etil-hexil-palmitát, glicerin, glicerin-sztearát SE, cetearil-alkohol, ciklopentasziloxán, PEG-20-sztearát, olívaolaj, Butyrospermum parkii (shea vaj), szorbit, dimetikon, hidrogénezett mikrokristályos viasz, pentaeritrit tetraisostearate, karbomer, diazolidinil-karbamid, metil-parabént, propil-parabént , illat, BHT-t, trietanol-amin, dinátrium-EDTA, limonén, citronellol, citrál.

Közművek találtam benne az olívaolajat és a shea vaj).

Nagyjából ez a krém tökéletes kesztyű a hideg évszakban. Ez tényleg képez a kezét, mintha plenochku, amelynek védelmi funkciókat. De azt kell mondanom, ez felszívódik kremushek nem túl gyors.

Általában az egész eljárást elvisz körülbelül fél óra. De a hatás látható és érezhető. de jobb, mint azt fogja mondani az összes fotó „előtte” és „utána”:

3 lépés program Faberlic Nagydíj kézápolás - «kellemes otthoni ápolást fáradt toll)

3 lépés program Faberlic Nagydíj kézápolás - «kellemes otthoni ápolást fáradt toll)