10 Tények Mario Balotelli

Minden szakma

Az összes országok

10 Tények Mario Balotelli

10 Tények Mario Balotelli

Olasz labdarúgó ghánai származású, csatár. A játékos az angol klub „Liverpool”, és az olasz csapat.

10 tény a Mario Balotelli

1. Balotelli született nem teljesen egészséges, és akár meg is halhat a korai gyermekkorban problémák miatt a belek. Ő ment több művelet, és csak a második születésnapját Mario állapota valóban javult, és a legsúlyosabb problémák eltűnt.







3. látva egy étteremben Manchester Jenny Thompson - egy lány könnyű erkölcsű, akiknek a szolgáltatásait szerint a brit bulvárlap, élvezte Wayne Rooney - Mario Balotelli nevetett, elkezdett ujjal mutogatnak rá, és kiabált: „Rooney, Rooney.”







4. És két hét telt el azóta, amikor Mario való átállás után a „City” hoztak Nagy-Britanniába az Audi R8 érdemes 120.000 fontot sikerült bejutni egy baleset. Szerencsére senki sem sérült meg. A rendőrség megérkezett a helyszínre meglepte az a tény, hogy Mario vele kiderült, hogy 5000 fontot, amikor megkérdezték, hogy miért hordoz magával egy jelentős pénzösszeget, azt válaszolta: „Mert gazdag vagyok.”

5. Ez egy jól ismert történet, hogy hogyan Mario Balotelli barátaival majdnem leégett a háza, elkényezteti a tűzijáték a fürdőszobában, de nem az összes érdekes hallani a folytatása ezek az események: mindössze néhány nappal az eset után, Balotelli kapta az ajánlatot, hogy legyen az arca a kampány Safe használata tűzijáték.

6. Egy nap anyám küldött Mario a boltba egy vasalódeszka, amely helyett kapott két robogók, trambulin, Trákia a játékautók és egy asztal asztalitenisz. Nehéz elhinni, de amikor a pontosság a megadott információkat a legtöbb Mario, ő csak rámutatott arra a tényre, hogy a pingpong nem tartozott a tételeket vásárolt.

10. elején az angol színpadi pályafutását Mario csavart románca a csillag a valóság show „Big Brother” Sophie Reade. Azonban a kapcsolatuk nem tartott sokáig: közben szilveszteri party Balotelli változtatni a lány barátja, Sophie, amikor ő volt a szomszéd szobában.

Később azt mondta róla tapasztalatait kiadása News Of The World: «I elárulva érezték magukat Mario. Nem volt közömbös számomra, és azt mondta, hogy ő is érez valamit nekem. Általában én soha nem találkozott a játékos miatt rossz hírnevét. De Mario tűnt számomra különleges. "




Kapcsolódó cikkek