3 lépés program haj cég justliss keratin kiegyenesítése - „beállítva keratin

- Megmosta a haját samponnal előkészítő, minden a várakozásoknak megfelelően lettek nagyon száraz, fésű sokkal nehezebb;

- Okozott keratin, csiszolt, simított és ebben az állapotban, várt 40 percet. Azt több figyelmet szentelt a tippeket a hajhagymák megpróbált nem kenődik. Amikor elkezdtem rendbe haj tele voltak az érzés, hogy nincs minden életet adó nedvesség, a haj több, mint ragasztott méz szívószálak, külön szál vonalba nagyon nehéz volt. A gőz a haj vasalás után kidöntött nem gyenge, de nem kellemetlen szag nem volt. Elmosta.

- Továbbá, a kézi írták, hogy ha festeni a sáv jobb festeni őket, csak mosás után keratin, de így is tettem, szoktam festeni egy szebb.

- Az utolsó szakaszban az alkalmazás a kitörölhetetlen maszk és a haj fúj szárítás. Nem illik őket, amikor szárítógépek, szárítógépek különböző irányban ez szükséges.

Előnyök: Sushil Megvannak anélkül, anyagmozgató és szárítsuk meg sima (a fotó „hogy” nem értem, hogy van egy kis hullám a haj és nagyon pushatsya), lettek nagyon puha tapintású, másnap kiegyenesedett őket utjuzhkom sokkal gyorsabb, mint korábban, a kötet után az egész eljárást felfüggesztette, a páratartalom reagálnak sok, nagyon sok kevésbé közvetlen.

Hátrányok: A beavatkozás előtt, azt akartam vágni, de aztán a tisztaság a kísérlet, úgy döntöttem, hogy ezt az egészet a hajam, sok posechennyh ötletek, és hirtelen majd gyógyítani őket, de nincs gyógymód. még kellett rendbe utjuzhkom.

És akkor egy ilyen dilemma, mint például a gyártó nem ígérhetem, hogy minden rendben lesz, hogy dobja a haj vas, megígérte, hogy a haj lesz puhább és lettek, minden, amit ígért - tett, de még az eljárás a keratin egyengető vártam egy jobb eredményt.