24 év - Satin Wedding - gratulálok és kívánságait

Gratulálunk a huszonnegyedik év házasság

Az Ön szatén házassági évforduló - a '24!
Sietek, hogy gratuláljak, és kívánság,
Csak azért, hogy a boldogság várta a küszöbön,
Szeretni, akkor nem kell szenvedni!
Legyen minden ebben az életben, és hogy nem lesz
Csak szeretet nagy, határok nélkül!
És, hogy a boldogság - a világ számos sorsok
Megtalálják egymást a sok közül buli!


Azt vitte a szeretet révén minden évben,
Ön leküzdeni a szomorúság és a bánat,
Azt kívánom, hogy holnap és mindörökké
Boldog voltál, mint az elején.
Kívánom, hogy a gyertya a szerelem mindig
Égő, tüzes te magukat.
Ahhoz, hogy megvan a maga csillag,
És ő volt az úgynevezett szeretettel használják.


Azt szeretném, ha boldog életet,
A házasság nélküli házasság legyen.
Azt szeretném, ha a boldogság, az öröm teljes,
Hogy te voltál féltékeny mindenki a környéken.
És hogy nem csak egyre felüdíti bor,
És mivel úgy szeressétek egymást.
Azt találtuk egymást nem csak a házastárs,
De a leghűségesebb, jó barát.
Nos, így egészséges, élő gazdagon
És ájtatosan szem előtt tartani ezt az időpontot.


Legyen az idő repül,
Csak te nem a régi,
Élj a remény,
Más tartalék barátja
Tartsa a szeretet,
bypass baj
És légy boldog
A jubileumi évben!


Gratulálok a szív,
Hagyd, hogy a boldogság nem tart örökké.
A szeretet erősebb, mint a tömör acél,
Ahhoz, hogy a problémákat nem tudtad.
Szatén esküvői ünnepelni veletek,
Hogy, hogy nem változott az évek során.
Szerelem, egészség és a türelem,
Hogy a boldogság nem volt kétséges.

Sietek, hogy gratuláljak a jubileumi!
'24 már megnősült!
Csak hagyjuk, hogy erős a szenvedély,
Szerelem, nem felejtették el, hogyan!
Szeretném, hogy töltse ki a ház
Így szép, tiszta gyerekek nevetése!
Hagyja, hogy a párt bypass szív mennydörgés
A sors majd a sikerhez!

Ez történik minden, ahogy szeretnéd:
Ma újra, mint akkor,
Te fel hűség gyűrű.
A nap gyorsan eltelt -
Szerelem marad örökre.
Tegyük fel, hogy együtt is sok éven át,
De a szerelem nem ismer határokat.
És nem félsz, hogy az évben,
Szerelem mivel örökké fiatal.

Látták (és) Szeretem ezt a pár létre a szövetség,
És, persze, én születtem a legelső kisgyermek,
Mivel a szív saját dédelgetett minden nap és minden órában.
gratulálok ebben a pillanatban az Ön számára.
Kívánok melegség, boldogság és szeretet,
Ahhoz, hogy a reggeli csak neked énekel fülemüle.
Így gyakran engedik magukat
Coats, nyaralók és autók új vásárlás.

Gratulálok szívből
És kegyelmének-ital üvegből
Hűség, a szeretet, a jóság,
Mert a boldog család!
Kívánom, hogy élni, anélkül, hogy az unalom,
A harmónia, öröm és szeretet.
Azt kívánom, hogy az unokák
Te hoztál sok boldogságot!

SMS üdvözlő szöveg szatén esküvői

24 évvel ezelőtt, én engedett a varázsa, adtam lánykori szabadságát nyugodt családi élet, a gyermekek és a háztartás. És tudod mit? Teljes mértékben meg vagyok boldog! Satin évforduló, kedves!

Azon a napon az esküvő szatén kívánok mind mindig látni és értékelni a feleségét, mert hogy szereted. A házasság készül a mennyben!

Az unió tart 24 éves, akkor csodálatos gyermek, egy ház - egy teljes pohár. Szóval mi ez a „házasság”? Ez - a legmagasabb fokozatú! Kívánom, hogy továbbra is tartani a márka! Boldog esküvő!

Ön együtt 24 éve. És ez egy jelentős időszak, ez egy csomó! Örülünk, hogy Ön minden jól. Örülünk, hogy már együtt. Gratulálunk házassági évfordulónk. Szeretnénk megtartani, és így tovább.

Te tényleg együtt élt 24 évet. Szép, rendezett dátumot. Kívánunk boldogságot sok éven át harminc éve ott voltál újra.

Sok éven át boldogan élnek, jobb szeretni és szeretve lenni az élet a nyomor és a bánat nem tudom -, ez az, amit szeretnék kívánni neked. Satin házassági évforduló!

Nemesfémek és drágakövek - szép név az örök szerelem, a hosszú távú lojalitás és állandó vágy, hogy kb. Nem értékek a világ nem képes megváltoztatni. Satin házassági évforduló!

Az egyetlen! Te és én együtt éltek 24 évig. Attól még nem lesz az azonos korú, és szeretni foglak, ahogy hűségesen, és gyengéden, mint most.

Minden évben - a szakasz. Minden évtizedben - a nagyobb egységeket. Minden évforduló - lásd az oka. Így a csapat ezen a felvonuláson, ameddig csak lehet, és mindig együtt! Satin esküvő!

Nem mondod -, hogy boldog legyen: meg tudod csinálni, hogy nélkülünk. Azt nem mondom - szerencse: ma megerősíti a legjobban. Mi azt mondjuk, egyszerűen: szatén házassági évforduló!

A szövegek SMS üdvözlet a 24 házassági évforduló


Örülünk, hogy Ön 24 éve együtt. Ön boldog, mert egyedül van. Azt kívánjuk, hogy a boldogság kísérti meg, amíg a végén.

Ó, milyen szép a szakszervezeti! Egyetértek mindenkivel. Egyáltalán nem kell félni, hogy egyszer a port. Boldog évfordulót, egy szatén esküvő!

Gratulálunk szatén évfordulója házasélet! Együtt élnek, és jó szórakozást, ne mindent az életben, meg kell, hogy őrizze a szent tűz a szerelem az esküvő előtt platina!

Gratulálunk Satin házassági évforduló! Legyenek ezek évfordulók lesz több, és a szám ünneplők növekszik évről évre. Hagyja unokák ápolja Ön, mint az alma, a szem, az öröm és a szeretet!

Gratulálunk Satin házassági évfordulónk. Légy boldog, egészséges és csak szeretni egymást platina esküvő. Hagyja, hogy a gondozása a gyerekek kapsz egy hosszú életet!

Gratulálok szatén házassági évfordulóját, és szeretné, hogy családja mindig él a szeretet és a megértés, akkor a boldogság nem fog menekülni! Légy hű és ne felejtsük el, az első találkozó!

Gratulálok fiúk szeretik leginkább szatén házassági évforduló! Kívánom, hogy legyen egy test az élet, amíg a régi kor. Meg tudod csinálni!

Satin esküvő! Éltünk együtt több mint egy éve, így lesz. Minden volt, az életet öröm, szorongás. Whisky túl fehér gond, de együtt akkor sétált az úton. Kívánunk élni hűség platina esküvő!

Satin házassági évforduló! Hagyd, hogy a szoros családi fog menni hosszú utat is együtt! Hagyd, hogy a ház soha nem fáj, és könnyek, csak az öröm és a nevetés!

Satin házassági évforduló! Hagyja soha nem lesz olyan, hogy minden álma valóra, és minden jót a múltban. Nem számít, hogy mennyit lehet év, ha együtt - akkor boldog, és mindig megtalálja, amit álmodni együtt!

Funny Wedding gratulálok

Kapcsolódó cikkek