Premier League 2019 "Zenith" átitatott "Spartak"

Piros-fehér legyőzték, de két játékos szerzett egy dátum egy szörnyeteg, nyomja meg a újságírója NTV.

A meccs után "Spartak" - "Krasnodar" (2: 0) gondoltam. hogy a moszkvai csapat készen áll a következő, komolyabb lépést. Bevallom, az volt a feltételezés téves. „Zenith” egyszerűen megcsonkított nemzeti bajnokok.

Nyomás Ivelin Popov kiment a kiindulási perc - emlékeztet egy sikeres kísérlet; nem mondható el a tévedhetetlen, és magában foglalja a bolgár: itt a teljes kudarc.

Premier League 2017

Anélkül, Zé Luís az ellenfél fele a „Spartak” kapaszkodtam a labdákat, valamint a késői Nicolas Cage a méltó film. Ez minden. Középpályán elvesztett oldalában lassan nélkül nishtyakov előre Shish létre -, hogy ez az első alkalom. A lassúság St. Petersburg - talán a legfontosabb jellemző támadás „az emberek” parancsot: kombinált valahogy lassú, mintha a reménytelenség érzése, és bizonyos értelemben az elkerülhetetlen vereség.

Labdarúgók a „Zenith” nagyon jól kapcsolja ki a játékmester Fernando, olyannyira, hogy a legveszélyesebb mutatványt - vágott sarok át - Brazil varázsolt assist javára mások, és Kokorin hidegen hajlított Rebrov és védelme. A szünet „Spartacus” ismét, és a pontszám támadás kék-fehér-kék, amely létrehozta Smolnikov, Kuzyayev és Erokhin, az udvaron neveznék képzés „héja”.

Kuzyaeva lövés - gyönyörű látvány.

Az ember halad a szemünk előtt; A „Terek” Daler kis részt a teremtés, nem pontozás, de sok takarítás, míg Mancini karcsú, sápadt srác megbízott szerepét a gazdagok - és védekező funkcióit, valamint támogatja a támadásokat. Gyakori helyzeti mozgás. Megbirkózik tökéletesen.

A második félidőben egyértelmű volt: ha a „Spartacus” valami csoda folytán nem konvertálja, majd a játék vége. Zé Luís helyébe Popov, és szerzett egy büntetést személyes statisztika Promes. Újonc Pašalić jött puskapor szaga a Premier League-ben. Ekkorra a vendégek mindent remélte, hogy nem. 77 perc elteltével Artem Rebrov hozta a saját kapujába kísérteties touchdown.

Erokhin jutott, hogy tudja, hogyan kell focizni: van nemcsak a labdát, de a kapus. Ismét egy csodálatos mérkőzés tartott Kokorin - erősödik kérelem MVP ebben a szezonban. Driussi nyugalomban argentinok szintén nem okozott csalódást. C a személyzet kiválasztása A csapatban Mancini hatalmas potenciált, és megállítani őket Oroszországban, úgy tűnik, senki sem.

Ne haragudjon a bíró - az üres az érzelmek. Ő otsvistel jól - a végeredmény ebben az időben nem befolyásolja. Hangsúlyozom két hiba Michael Vilkova.

Másodszor, a tétel végén a mérkőzés, amikor az eltávolítása lefoglalt Adriano és Smolnikov, razrulili nem egészen igaz: a helyzet lángra Terentyev, vesztes Luis sebesség, jött a harcot a távon kapott zöld utat, és ütni a brazil. És ezúttal kimaradt a Vilkov, asszisztensek nem kéri. Felfüggesztésre kerül egy pár játékot. Még jobb - 5 nap Terentyev és Adriano - egy cellába neandervölgyi ember, aki bezárta a riporter, a Day of Airborne. Ez lenne igazságos.

Jó, hogy duzzadt „Zenith” készítmény. A Carrere szüksége transzferek.