404 szerver - hogyan okának kiküszöbölésére - az offline web mester és programozó

De az oldal működik, ha rajta, hogy jöjjön bármely böngészőn keresztül láthatjuk egy működő oldalt. Hogyan néz ki a hiba oka? Lehet, hogy ez összefüggésben lehet a kód maga az oldal, vagy ez függ a szerver? Igyekezett egy üres .htcacces, a hiba nem vész el. Megnéztem a jogosultságokat a fájl - ugyanaz, mint a többi. Mi mást ellenőrizni?







Hozzáadott után 2 óra 16 perc 56 másodperc:
Úgy tűnik, hogy megtalálta az oka - debug output hiba van az oldalon.

Hozzáadott 1 óra után 51 perc 48 másodperc:
Javítva egy hiba, de 404-es maradt.
Találat ebben includes / function.php vonal file:

Az eltávolítás után volt a válasz kódját a 200 mint amilyennek lennie kellene. Hogyan lehet megtudni, hogy mi működött a feltétel az első sorban?







d o h o d - s - n u l y egy .ru - üzleti ötletek.

A panel Google webmaster robotok fájl ellenőrző eszköz. Ez a szolgáltatás azt mutatja, hogy a kívánt oldalakat azt nem fedi le a robot. Szintén nem zárt stílus fájlokat. De néha a robot nem tudta elolvasni a stílus fájlokat. Kiszedtem a robotok fájlt, és olvassa el a Google stíluslapot. Aztán visszatért az eredeti fájl, és a Google továbbra is normális, hogy az oldalon. Ahhoz, hogy ez nem történik meg újra, csináltam egy külön blokkot szabályok google bot és eltávolítjuk azt a tilalmat néhány fájlt. Több napos tesztelés mutatják, a normál működés az oldalon. A panel webmaster Yandex nem jelent problémát nem talált.

d o h o d - s - n u l y egy .ru - üzleti ötletek.

Vissza az elejére

Vissza a „tárhely és Domain”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég