3. osztály

Mr. Kulikov, "Hogy vagyok befolyásolható Seva". 3. fejezet, 4..

elsődleges olvasat

Ahogy Anna, az igazgatónő és egy tanár aritmetikai, ellenőrizni Mymrikova házi feladatot. (Anna elment Seva és átlapoztam azt tetrad.- rendesen. És ő?)

Miért kérdezte Anna egy ilyen kérdést? (Nem hiszem, hogy Seva házi is)

Ki kiállt Seva. (Seva egyenesen fojtott felháborodva, miközben próbált valami beszédes, felemelte a kezét, Igor Bulavin - .. én figyelek rád - tette Anna -. Mi ragadt Mymrikovu erős hallgató - Gorokhov érdekében úttörő feladatokat.) A Seva bizonyult hogy a házi feladatot. (Nem „- .. Nos, hát - Anna az ablakhoz lépett -. Én nem siet.


3. osztály

Seva rám nézett.

Soha nem kéri. És aztán az ajkam suttogta maga a probléma megoldásának.

Seva gyorsan verte krétával a táblára. De Anna hallotta én suttogva.

- Csendesen, csendesen. Ez dicséretes, hogy Gorokhov aggódnak a pártfogásába. De meg kell csinálni magam.

- Persze - mondta Seva - ami azt diktálja, ha végeztél?

Seva magyarázta a döntés nem nagyon sima. De általában ő csak áll ott. Ezért Anna dicsérte:

- Jól van. Lefogadom, hogy ...

Minden daruzott nyakukat.

- ... tedd a „négy”. Ez egy kicsit sok. De remélem, igazolja a bizalom.)

Szégyen volt Kostya Gorokhov ilyen megtévesztés. (- És jól sikerült, Gorokhov Nagyon dicséretes segítséget tovarischu.Ya kész volt süllyedni a zemlyu.- Semmi, semmi -. Mondta Anna -. Ami jó, az jó.)

Megjelent az osztályban az első leckét. (Ha, miután az első változás, belépett az osztályba, a falon lógott egy „villám”. A lábaim nem figyelt. Csak azokat kötve font súlyzó.

Olvastam: „Figyelem. Figyelmeztetés. Pioneer mi egység Gorokhov Constantine vette védnöksége alatt a leszakadó többi Mymrikovym Vszevolod. Eredmény már! Mymrikov V. ma megkapta a számtani mark „négy”! Vegyük például a K. Gorokhov Súgó elvtársak. Tehát nem az úttörők. »)

Ahogy az események tovább fejlődött. Függetlenül attól, hogy Gorokhov tetszett. (Hangszóró fejem felett átadta az iskolai híreket hallgattam elég volt a gond, és hirtelen -... én is fojtott szelet - bemondó műsorszóró központban a nevemet kiáltotta, hogy „Igen, igen, -. Folytatás a hangszóró, - az egyik legjobb diák - úgy döntött, nem csak a jó, hogy megtanulják, hanem, hogy segítsen egy barátjának. azonban jobb, ha elmondja az elnök a fedélzeti egység az ötödik „B” Igor Bulavin. „Igor mondta unalmas és érthetetlen. csak beszél és rágás egyidejűleg. Igor még nem volt vége. amint megállt, a bemondó azt mondta: „most azt fogja kérni a mikrofon Seva mi Rykov ... „Azt nem tudnám elviselni. Elhagyta befejezetlen puding és egy golyó repült ki a szekrényből.)

Miért a kocka otthon kapta a furcsa neve „Pestalozzi”. (Útban a fürdőszobába, én fordult a szobába, hogy ki volt a legnagyobb Pestalozzi, és azt akartam, apa dicsérni engem, vagy átok kaptam egy enciklopédikus szótár a „P” betű és olvasni kezdte: „Pestalozzi Johann Heinrich, a neves svájci pedagógus ...” lecsaptam szótár és lehuppant egy székre.)

Apa azt javasolta, hogy a parti. (Meghívó Mymrikova látogatás)

A negyedik fejezet

Tedd Gorokhov ment vasárnap, hogy az állatkert egy túra vagy várt Seva. (Reggel gondoltam, aki a Seva, mert hiányzott neki a túra?

Tetszett az állatkertben. Imádtam nézni lassan mozgó, a hatalom egy elefánt, víziló lusta, vidám koldusok viseli.

Csak egy kicsit kár volt az állatoknak. Úgy tűnt, hogy nem lehet elfelejteni minden van a dzsungel és sivatag. És mivel az elefánt olyan, szomorú szemekkel, és a tigrisek gyakran rohangált a ketrecben, és kiabálva, és dühösen szánalmasan a nyelvére a tigris.

Gyorsan felöltöztem, evett reggelit gyorsabban futott az iskolába.)

Hogyan alakult Seva. (Hirtelen a földre tört, I lábam alatt repültem egy hótorlasz ugrott - me Seva szája - a fülét, és sikoltozik teljes torok: ... - Hú, borsó szinte hiányzott Ahogy trükk is Strength Szeretné megtanulni!.! ).

Mit mond a viselkedését Mymrikova tanár botanika. (Lyuba megrázta a fejét -. Még csak nem is egy barátja, Mymrikov, általában nem lehet köszönni biztos durva viccek ..)

Mi megbízást adta Gorokhov előtt Igor Bulavin kirándulások. (-. Legyen tisztában a felelőssége, hogy Mymrikov Itt a vadon élő állatok Seva És te is tudod.!)

Van Seva szerette az állatokat. (A Seva a vadon élő állatok saját szempontjából, bármilyen kis ártatlan kis állatok és Ptah megvetette Seva szerette az állatokat vad és ragadozó oroszlán, tigris, párduc Üdvözlettel megállt előtte egy pelikán - Ez csőr ... Ka-ah-ah .... dolbanot - nem obradueshsya)!

Mennyi van Seva csalódni Behemoth. (Első Seva tetszett Hippo És amikor a víziló ásított, felfedve egy hatalmas rózsaszín száj, Seva örült - .. Look - kiáltotta rám -. Ez a száj Ez az, amit elkapnak ezt, így a rágás nem lecsapódhat !. ! bőröndöm, csak te és látta Lyuba - kérdezte a tanár -, és ő élő tudják nyelni a krokodil ez valószínűleg etetni, igen - vízilovak - mondta Lyuba - takarmány növényi táplálkozása :? zamatos gyógynövények, gyökerek víz és mocsári növények, ágak. szeretném tudni Mymrikov. Mi beszéltünk róla osztály -. Úgy Grass Seva sajnálkozva nézett a víziló -? .. izmos és enni a kis cucc az ilyen száj tenném a helyében krokodilok, vaddisznó és még akkor is ott találjuk, mint a legyek, lenyelte nem nézett .. ).

A madár egy lábon, és amellyel megpróbálta felvenni a versenyt Seva. (- Mondja, néni - nem az ő hangja rekedten Seva - és ez a madár az ablakon sokáig így lesz?

- Két éve, az önbecsülés, érdemes, - mondta a nő. - És még hány lesz, ki tudja? - Pár évvel az azonos n-láb - ?! Ő és tíz fog állni - mondta a nő. - Tudjuk, hogy a madárijesztő. Hogyan kell csinálni, megéri. töltött flamingó, a hosszú, mocsári madarak. )

Mi a helyzet a botrány történt sejteket egy teve. (Ő megállt közel egy teve. A teve fontos volt és nem is nézett Seva. Seva kapaszkodott a bárokban, kinyúlt a teve arcát, és ujjaival az ő nagy, nedves ajkak.


3. osztály

Camel lassan mozgott az ajka.

- Nem tetszik?

Seva ismét töltött a száját. Camel mozgott az ajka egy kicsit gyorsabban.

Seva fáradt és ugrott.

Ezután a teve köp.

A Seva hiányzott neki. Seva már nem volt előtte. A teljes költség a teve nyál került a vastag nagybátyja, aki ott állt mellette egy vastag nagynéni.

Az eredmény egy szörnyű botrány.)

Ki szemrehányást ez az eset. . (Igor elmondta: - Szegény munka, Gorokhov rosszul végrehajtott úttörő megbízás én konkrétan ma figyelmeztetett És ne feledd: a feladat az, hogy ne csak segíteni Mymrikovu tandíj szükséges, hogy ő egy ember acél nélkül trükköket velük kis órákat együtt főzni ...... . meg kell hatni a szabadidejében. és ez lóg nem ismert, hol és kivel, és itt van az eredmény.)

Aggódik, hogy Kostya Gorokhov amiért nem tud megbirkózni a feladattal pozitívan befolyásolja mymra kov. (Igen,”... Éjjel álmodtam valami ostobaságot :. Nem az állatok, nem a madár.

És a végén volt egy teve. Ő a nyakát nyújtogatta, és azt mondta: - Nute-a, kezdő Pestalozzi, hogy van? És nevetett Sevkinym hangja „.)

Kapcsolódó cikkek