10 Ways, hogy megvédje

10 Ways, hogy megvédje

10 módja, hogy megvédjük. Hogyan, hogy ne váljanak könnyű préda.

Üdv mindenkinek.
Sötét utcák, parkok süket, kivilágítatlan tornácok, és haza kell mennem. Ez ismerősen hangzik? Mindannyian emberek, és mindannyian együtt járnak a banális ösztönök, az önfenntartás és egyfajta félelem. És nem csak a nők, az úton. A tetején, hogy mi is élünk egyik kriminogén országban.







Szóval, ma szeretnék beszélni veled, hogyan kell megvédeni magukat mindenféle baj, ha egyedül vagyunk, késő este, menj haza ...

1. Az első és legfontosabb, véleményem, meg kell tanulni az intuíció! Gyakran tudat úgy érezzük, hogy valami nincs rendben. De ugyanakkor, kezdjük meggyőzni magunkat, hogy mi is bizonytalan, és nincs ok az aggodalomra. Tehát, ha megtanulnak bízni az intuíció (ez ritkán vezet)!

2. Megy egy sötét utcán vagy a parkban, beszélgetni valakivel egy mobiltelefon (lehetőleg férfi). Ha a pénz a mobiltelefon végén, egyszerűen tárcsázza a rendőrség számát, de nem hívja. Így lesz ez csendesebb, és ha valami történik, akkor csak egy gombot, hogy velük a kapcsolatot.

3. Ha úgy dönt, hogy menjen haza egy kört, hogy feladja ezt az ötletet! Jobb több időt töltenek a várakozó taxi, mint megbánni azt egész életemben.

4. Mielőtt kilépne a X otthonában, próbálja értesíteni rokonok. Mondja el azt is, hogy körülbelül mennyi ideig várni.

5. Próbáljon egy zsúfolt, jól megvilágított hazafelé. Legyen ez akár kétszer hosszabb, mint a mondás tartja: „Jobb több, de jobb.”

6. Ha - boldog tulajdonosa az autó. mindegy, ne legyen olyan biztos a biztonság! Ül az autóban, az első dolog az ajtókat bezártuk, majd folytassa a többi esetben!

7. Ha az utat Látod intézmények az autó, és nincs senki körül, sürgős átmenet a másik oldalra. Hidd el, a túlzott biztonság még mindig senki sem akadályozta.

8. A ruházat legyen laza és kényelmes szélsőséges esetekben, mint a képesség futni ...

9. Mindig magánál egy pénztárca védőfelszerelés, gázpalack, elektromos shokkery vagy bármi más ebben a sorozatban, az előny ez a cucc mi lehet vásárolni minden sarkon.







10. Soha ne séta a sötét utcákon és parkokban egyben. Hidd el, sokkal jobb, ha a pénzt, és menj haza (majd hagyja, hogy valaki találkozik a bejáratnál), ahelyett, hogy arra törekszik, hogy menteni egy csomó pénzt, de eközben ki életük veszélyben van, és elveszít egy pár millió készlet cella (a legjobb).
De ki mondta, hogy a taxis nem lehet egy sorozatgyilkos ...

Nos, végül - az 5. helyen, ahol meg kell verni egy erőszaktevő, ha a kapcsolattartó nem lehet elkerülni:

1. lágyék.
2. Szem.
3. torok.
4. A napfonat.
5. Ladyzhka (nagyon boljuchih hely).

És ne legyen túl magabiztos.
Itt, ez teljesen felesleges show-off, mint például: „Igen tudja, kihez forduljon ...”, „A barátom ... te kenet”, vagy más eretnekség. Ez vezeti őket tovább, és ösztönözze a cselekvésre.

Biztonságos utcák és podezdrv, kedvesem.

Tudja valamilyen módon, hogy ne váljanak könnyű préda?

1. Ez segíthet hajlakk. Meg kell splash a szemet. Nincs rosszabb gaz.bala. Mellesleg, a gáz nem annyira, és segít egy részeg, és nem tudott fellépni, vagy járjon el fél perc valahol. Biztosan tudom, hogy - be van jelölve.
Vannak gáz, de elfelejtettem a nevét -, hogy egyenesen a második, még mindig részeg vagy józan ember.

2. Ne félj, hogy elérje az ablakokat. Úgy értem, mi van, ha támadtak a ház közelében, és mi emberek, mint ábra dokrichishsya, akkor fogd valami nehéz, és az ablakot.
Akkor elfogy az biztos)
Egy pohár paszta nem olyan ijesztő, mint amit tehetünk. Beat gép üveg, lakások, semmit, de a rendőrség szerint sikoltozó - senki sem jött ki, akkor már nincs kiút.
De mint minden nap, az összes ablakot nem kell legyőzni őt, remélem, hogy nem jelent az ideg itt)

3. Ne félj. Ha szembe egy sorozatgyilkos, aki várja a félelem, a félelem - itt az ételt. A kiesés, hiszti, fenyegetés - a fétis.
A legjobb az egészben, hogy valahogy zabazarit beírt nem bánja annyira, de az utca nem olyan forró, és van egy jó hely, és a dohányzást, ha akart? Megtenné dohányzik. Blablabla Nos, hogy van, mi újság? De valaki meghalt, a temetés, akkor járni téged örülök, hogy legalább valaki, hogy megfeleljen, olyan szomorú, olyan rossz ..
És ő vezet valahová, ami szükségszerűen az embereket. Senki sem érzi a feszültséget tőled.
És már ott van, ahol az emberek látni fogjuk, hogy meglehetősen közel - kiabált: „Misha / Sasha / Pasha / bármilyen nevet, nem érdekel, mi, itt vagyok. „És Doru az emberek felé.
Maniac túl valószínű, hogy futnak le, ha az emberek, tekintettel arra, hogy a barátod egyes)
A váratlanság belőle Dornet sehol, de távol van.

És ez lehet eltérő, de a legfontosabb dolog - a meglepetés. Meg kell megdöbbent tőle, de úgy, hogy a korpa maradványait a fejében, és a rés túlélési ösztön. Elfut.

De úgy érzem, közelebb törés, természetesen) Ez könnyebb, hogy a legfontosabb dolog, és szünet)
Ez nem mindig működik az első alkalommal. Ismét - csak mondom.

Nem akarom, hogy esik egy ilyen helyzetben kerül sor, amennyiben - akkor kap ki őket anélkül, hogy veszteség)))

És hallottam, hogy az orr nagyon fájó pont. Szükség van rá, hogy harapni. Ez undorító, de mit lehet tenni (
Én egy fiatal férfi csak egy kicsit megrágott - Vele voltam, akkor még nem akart beszélgetni, és olyan jól kezdődött az egész!

És igen. Légy éber! )




Kapcsolódó cikkek