9 dolog, ami történhet, ha abbahagyja gyakran mossa meg a haját

de szeretem mosni a fejem ritkán. Az első 3 nap a haja össze, és a hét végére ténylegesen több éles, az utat, és nem olyan dús.
Az igazság az, hogy nem igazán érti sem a test maga az állam kiegyensúlyozott, vagy én csak megszoktam.

Így van ez a szokásos mosás, mosás a test minden második nap, úgy érzi, nyirkos bőr és a szaga este. Ha szenved egy hétig, akkor továbbra is nem mossa.

A lényeg az, hogy nem fut. át kell vennie a kötelezettség - mosás legalább 2 hetente egyszer, nem számít, milyen haszontalan is tűnhet. Tetvek jelenik meg, ha fut, stb

Nem, nem hülyeség! Mindig kiad egy másik kísérletben a hajával. Az utolsó kísérlet, hogy mossa meg a haját egyszerű szappannal. Ez áll csak nátriumsó zsírsavak és olajok, víz, glicerin, nátrium-klorid (konyhasó), egy antioxidánst, titán-dioxid. De ha alkalmazott titán-dioxid, a virslik és fehér csokoládé, és látjuk, hogy ez nem olyan ijesztő vegyszerek. Szedem a szokásos barna szappannal és habzik a hajuk, és mindezt kétszer. Mert igyekszem mossa meg a haját a lehető legkevesebbet. Persze nem megy rendetlen haj nem illem. És a nyáron megpróbálom nem szárad a hajszárító. Amikor csinálom a falu a nyári vakáció, amikor levegőn szárított haj felvett ezeket a finom illatok. Illata a frissen vágott széna, a tengeri szellő. Ennek eredményeként, a haj nem piszkos sokáig, vastagabb lesz, és gyorsabban növekszik. By the way, és vízzel mossa meg a haját csak akkor a folyó, puhább és jobb szappan mylitsya. És te is, azt tanácsolom mindenkinek, hogy nem a haj nyári kirakodás.

9 dolog, ami történhet, ha abbahagyja gyakran mossa meg a haját

Amit tudni akartál a márvány tábla a termelés konyha, étkező bútorok, falburkolatok, lépcsők, kandallók, márvány burkolólap használják - az úgynevezett lapok. Kiválóan smotryats.

9 dolog, ami történhet, ha abbahagyja gyakran mossa meg a haját

Kapcsolódó cikkek