72 értékelés alapján körülbelül Turandot Moszkva, Tver, Tverskoy bulvar Boulevard, 26 lyukú

Meglátogattuk az étteremben sokszor. Az utolsó vacsora tiszteletére a lakodalomban hagyott maradék kellemetlen emlékeket, a szolgáltatás feltételeit. Ez rendben van. Menü, köztük egy általános nézet, valamint a részletes dekoráció az esküvői torta, tárgyalt 1-2 héttel a rendezvény előtt. Azonban a döntő esti snackek is hibázott, és szolgált nekünk egy tál eredetileg javasolt törölni a mi ballagás szolgáltatási lehetőség. És ez nem tűnt probléma. további ›

A legjobb étterem szerint a többség, nem lehet a leginkább jövedelmező évre. A pátosz, és elvesztette az arany levél, amelynek ára bankettek. Moszkva nem sokat tett a nélkülözi a Turandot 1 millió rubel és jövő szombaton. Tökéletesen értem, de azt tanácsolom, hogy figyelj arra, amit petrodollars idő telt el. Safisa üres, él meg az életében, Napoleon, Novikov intézmények megélni. Turandot szembe a szomorú, hogy fontolja meg. Az árak legyen a szinten. további ›

Turandot csalódott (((. Szörnyű bar. A felső ablak körül itt az ideje, hogy cserélje ki. A pincérek hasznos, de nem profi. Nagyon leromlott menü (összezsugorodott) és a minősége a főzés is, nem felel meg az intézmény. Csak a falak ((((Korábban kirándulás a étterem érzékelhető, mint egy ajándék, most egy vágy, hogy ott eltűnt.

Remek hely! udvarias személyzet. Tiszta, szép, rendezett. edényt dicséret. Italok kifinomultság. De ez az ár. Az árak itt harapni, hogy akarok sírni. Lényegesen drágább, mint más helyeken a szabadidő.

Luxus étterem, gyakran látogasson meg! Minden rendben van, de a szomorúság indukál védelmet ennek az intézménynek. Néhány vicces fiúk, vékony, vastag, és a törpék, amelyek nem a bizalmat, és nézi, hogy elvesztette az étvágyat. Akkor nézd meg őket, és úgy gondolja, hogy tudják, hogy ezek a vicces kis ember a vészhelyzet esetén. És ha az egyik őr úgy döntött, hogy kényeztesse minket, és elment a öltözőben holminkat. Követtem a maga módján, és látta, hogy a gusztustalan jelenetet: a középső őr. további ›

Tegnap volt egyedül feleségével ebédre. Én nem arról beszélek. hogy az autó a parkolóban szolgált 15 perccel azután, hogy elhagyta az éttermet, Hohhot szilárd tip pincér volt soobscheninomer autót. Ez nem is olyan rossz. Még az étteremben nem voltam magam, bár azt nempoel meleg és megivott egy pohár bort és egy pohár vodkát. Alig jutok haza - a legerősebb méreg annak minden következményével együtt. Tolkoioklemalsya és azonnal úgy döntött, hogy elhagyja a véleményét. Döntetlen a saját következtetéseit barátok. Én ott több a lábát. Ui további ›

Nem tudom, lehet, hogy rossz szerencsét, de a látogatás ez az étterem nem hozott örömet, és ha valami fel, és elszállítja talált tömege kellemetlen körülmények, ez egy üzlet megszakító. Először is, a vendégszeretet nem tudtunk tubák. Találkoztunk senki, senki sem javasolta, hová menjen, minden keretén belül önkiszolgáló. Másodszor, a kilátás az étterem elég poistrepanny a legigazibb értelemben vett - ez rögtön nyilvánvaló, hogy mi történik a szobában nézte egy szemmel nyitott. WC szennyezett. további ›

Kapcsolódó cikkek