„A vegyi gyárban a meleg kenyeret gátolt mozgás a hegyen hagyott egy csomó rendőrség, rohamrendőrség, és egy csoport ember áll arcok a kerítés. Egy rakás rohamrendőrség és a különleges erők maszkot viselő, közlekedési rendőrök. Minden kerítettek le. Sok fogvatartott. " - írta a csoport „Kihallgatta Vladimirsky autósok” a VKontakte.

Vladimir Central dolgozott OMON

Vladimir Central dolgozott SWAT - Vladimir

A belföldi Vyaznikov csaknem 8 éve, hogy a munkanélküli kifizetéseket, és még a szülési tőke nem létező gyermek.
szóbeszéd

Villany, zavart viharos szél havas eső, helyreállt a fogyasztók többsége a Vladimir régióban, mondta: „Vladimirenergo” a sajtó-szolgáltatást.

STRC Vladimir

Ma, a Regionális Kultúrpalota és a művészet kerül sor ünnepélyes esemény szentelt a 50. évfordulója a Gyermek Művészeti Iskola №2 őket.

Argentin Sergio Aguero ebben a játékban jelölt történelmi gólt Evgeny Nesynov @evgeniy_nesin Football „Manchester City” fontos visszajelzés győzelem a pontszám 4: 2 az olasz „Napoli” a 4. fordulóban mérkőzés a Bajnokok Ligája.
TVNZ

A végén szinte kikapta a döntetlen egy partin Eugene Nesynov @evgeniy_nesin Labdarúgók Moszkva „Spartak” nem sikerült megnyerni a távol játék 4 fordulóban a csoportkörben a Bajnokok Ligájában.
TVNZ

Cél 30. percében a francia védő szerezte a házigazdák Eugene Langlais Nesynov @evgeniy_nesin Sevilla a stadionban „Ramon Sanchez Pizjuan” véget ért az első félidő a mérkőzés 4. fordulóban a csoportkörben a Bajnokok Ligája „Sevilla” - „Spartacus”.