Vegye különleges erők tesztek

kiválasztását szabványok a különleges erők szerte a világon - napján védelmezője „szovjet sport” Haza kínál próbálja őket. Vegye ki a tesztet, és megérteni, amit tesztelni.

Légideszant-csapatok (VDV), orosz

Mi ez: Airborne specializáció - feladatokat az ellenséges vonalak mögött, szabotázs műveletek, a pusztítás és elfog a földi tárgyak, fedjük le a lágyék és önálló irányban. Végén XX - elején XXI században, katonák az Airborne erők vettek részt a harcok Afganisztánban, Csecsenföldön, visszafizetését konfliktusok területén volt szovjet köztársaságok. Úgy tartják, hogy az első alkalommal az orosz ejtőernyősök használt 1929-ben: Tádzsikisztánban a harcok során a rabló bandák a város Garm.

A teszt bevezetése: futás - 3 km / 11 perc, fut - 100 km / 12 mp, fekvenyomás - 8 ismétlést / saját súlya húzza - 10 fekvőtámasz - 40 / min, emelkedik a sajtó - 60-szor / min, gránát dobás (moulage, tömeg 500 g) - 20 méter.

Különleges Airborne sluzhbaSAS, England

Mi ez: fedélzeti egység létrehozva alatt a második világháború. Szakterület SAS - antiteroristicheskie működését. Részt vettünk a mentő a túszok által hozott terroristák német repülőgép Mogadishuban (Szomália) 1977-ben. Megmentésére túszok az iráni nagykövetség Londonban 1988-ban.

Vizsgálatok szerint a csatlakozás:

Fizikai vizsgálat (első szintű kiválasztási vSAS): pushup - 40-szer / 1 perc, guggolás - 40-szer / 1 perc, húzza - 6-szor / idő nem korlátozódik, merítő - 6-szor / idő nem különösebben korlátozott, nyomórúd - 6-szor 80% testtömeg / idő nincs korlátozva, az emelkedés a kötelet a mellény - 6 méter / mellény tömeg 8 kg emelő merev lábakat a fekvő helyzetben - 6-szor / 1 perc, shuttle távon - 4x25 m / 25 mp, futás - 5 mérföld (8 km) / 40 min.

Rest gyakorlatok között - 1 perc.

Vonat, mint a vezető fekete bandyCRIPS

Test a túlélés (a végső szakaszban a kiválasztás vSAS) jelöltek dobja a dzsungelben egy lombik víz és egy sor túlélés (elsősegély készlet, csomagolt ebéd). Hét napon meg kell mozdulnia razziák és túlélni az erdőben. Közvetlenül ezután, a versenyző vetjük alá 24 órás szembeni ellenállás vizsgálata kihallgatásra. Man bezárva egy cellába, kitéve fizikai nyomást, visszaélés, megfosztva az alvás, étel és ital.

Francia Idegenlégió

A második felében a huszadik században a legionáriusok dobtak, hogy elnyomja a függetlenségi harc a francia gyarmatok. Harcoltak Libanon, Zaire, Marokkó, Tunézia, Algéria, Madagaszkár, Indo-Kínában.

Futópad teszt - fut egy 20 méteres távolságot a hang jeleket. Miután minden elkészült a második szegmens (az egyik szegmens tekinthető 20X6 méter, mind a teszt legalább hét szegmens), az idő, hogy leküzdeni a 20 méterre csökken. Első szegmens - 8 másodperc, a második, harmadik, negyedik - 7 másodperc, ötödik, hatodik - 6 másodperc, a hetedik - 5 másodperc.

Fizikai teszt - pull - 4-szer, az emelkedés a kötelet lábak nélkül - 5 méter, emelkedik a test egy hason fekvő helyzetben (sajtó) - 40 alkalommal.

MorskiekotikiSShA (United States Navy SEAL)

Fizikai vizsgálat (a kezdeti szakaszban a választás) - úszás - 500 yard (457,2 méter) 12 perc 30 másodperc. 10 percig pihentetjük. Fekvőtámaszok - 50 alkalommal. Pihenni 2 percig. Emelő a test egy hason fekvő helyzetben (sajtó) - 50-szer. Pihenni 2 percig. Húzódzkodás - 10-szer. Pihenni 2 percig. Running - 1,5 mérföld (2,41 km) 10 perc 30 másodperc.

Navy békaemberek, Németország

Mi ez: a egység, amelynek fő feladata - a munka elvégzésére a víz. Vezeti feltárása, megszüntetése a parti védelem, aknamentesítő a víz, víz alatti munkák, elterelés működik az ellenséges hajókra, segíti a mentési vészhelyzet esetén a víz.

Vonat, mint egy féllábú veterán az iraki háború

Vizsgálatok szerint a csatlakozás: húzza - 11-szer, guggolás - 83 alkalommal két perc alatt, nyomja meg a rúd - 50 kg 18-szor, súlylökő - 8 méter, a távolugrás a felszállás - 4,75 méter.

Futó 100 méter - 13,4 sec, 400 m - 68 sec, km 5 - 23 perc, 10 km - 46 perc.

Úszómedence: 100 m gyors - 1 perc 46 mp, 200 m gyors - 3 perc 57 mp, 300 m gyors ruházat gépek (összsúly körülbelül 15 kg-os) - 7 perc 39 másodperc, 1 km freestyle - 24 perc .

Mielőtt ezeket a vizsgálatokat kezdő kell merülni egy időben - 45 másodperc.

A zászlóalj különleges rendőrségi műveletek BOPE, Brazília

Ez egy egység a rendőrség Rio de Janeiro Brazília. Szakterülete utcai harcok a hátrányos helyzetű városi területeken (favelas), részt vesz a elnyomja börtönben zavargások, biztonságot nyújt során tömegrendezvények, részt vesz a kábítószer-kereskedelem elleni küzdelem.

A vizsgálatot a bevezetés:

Fizikai vizsgálat - Run - 2,4km / 12 min, fut - 100 m / sec 15, úszás - 200 m / perc 5, húzza - 10-szer / idő nem korlátozódik, hajlító a test egy hason fekvő helyzetben (sajtó) - 44-szer / 1 min.

Továbbá a jelentkezők tesztelik pszichológiai készenlét tesztek alapvető ismereteket a taktikai, orvosi, mérnöki képzésben.