5 ok, amiért a szeretet egészséges, ina

Azt mondjuk, hogy ez miért egy őszinte és gyengéd érzés jobban működik, mint a tabletták.

Ez csökkenti a vérnyomást

immunitását

Néha meg kedvesét egy ténylegesen megfertőz minket az influenza, de ez a helyzet privát. Általában tanulmányok azt mutatják, szerelem sokkal kevésbé valószínű, hogy részt vegyen egy orvos, azokhoz képest, nincs szerelem az ember életében. A tudósok a Wilkes Egyetem (University Wilkes) azt sugallja, hogy a szex legalább hetente egyszer emeli a IgA a vérben - antitestek a betegség elleni küzdelemre és fenntartani a normális működését az immunrendszert.







Ha ehhez hozzáadjuk, és az oxitocin - egy hormon, amely akkor keletkezik, amikor csók, vagy érintse meg a szóló, akik igazán szeretik. Tanulmányok azt mutatják, hogy megvan az a képessége, hogy elnyomja a stressz hormonok és erősíti az immunrendszert.

Növeli a várható élettartam

Vizsgálat Az Országos Longitudinális Halálozási tanulmány az USA-ban kiderült, hogy a párok, akik boldog házasságban, nagyobb a várható élettartam és a jobb egészségügyi mutatók az egyes partnerek. Így házas férfiak és asszonyok kevésbé éri súlyos problémák, mint a cukorbetegség, a szívbetegség, az Alzheimer-kór és a tüdőbetegség.







Ez segít a fogyásban

Ön szeretne megszabadulni a plusz kiló? Szerelem egyre gyakrabban. Kísérletek azt mutatják, hogy a szex, 30 percig ég 85-100 kalóriát -, és valószínűleg ez a legélvezetesebb módja, hogy megszabaduljon evett csokit éjjel. Ezenkívül egy tanulmány szerint a Harvard Medical School (Harvard Medical School) arra utalnak, hogy megszerzése orgazmusa javíthatja az alvás, csökkenti a fájdalmat és csökkenti a kockázatot a prosztatarák a férfiak.

Ez csökkenti annak valószínűségét, a depresszió

5 ok, amiért a szeretet egészséges, ina

Van egy kérdés: miért néhány dal örömet okoznak nekünk

5 ok, amiért a szeretet egészséges, ina

Gyorsan felemelte nem tekinthető estek: Truth or mítosz?




Kapcsolódó cikkek