33 véleménye a növény-arc Balashikha g, csillagos Street, 7

Használja kozmetikumok Flora szembe körülbelül hat hónapig. Mint mi kozmetikumok, hogy nekem jó, és ami a legfontosabb, hogy olcsó és hatékony. Ezúttal elrendelte az online áruház Floralis habfürdő, és nem bántam. Mint az a tény, hogy a hab habosított jól és nagyon jó illat. Ebből hab, csak fattyú söpredék a fürdőszobában, és az illat marad a bőrön, sokáig.







A férjem után 40 bombázták haj, kopaszodás ott van, hogy csak még nem próbáltam, de egy gyógyszertár sampont és vette ezt a márkát, tudja, nem az, hogy hosszú használat is, ez nem egy hétköznapi sampon, szeretném megemlíteni. Rendszeresen és eredményét használja az arcra. Örülök, és a férjem szerette.

Sok éven át használható sampon „Florasilik” és balzsam krém „Mival”. Ők kiváló munkát a probléma a hajhullás és a zsírtartalmat a gyökér, amit használni kell zavarni. Saját őket kétnaponta, és ez elég, ez volt az eredménye.

Keresetében tetszett Eye Gel stresszoldó-Si a márka. Amit szeretek Flora-arc, ez a tény, hogy a készítmény természetes, nem vegyi anyagok, és az ára is viszonylag olcsó. Van egy csomó krém szemhéj megpróbálták, de intézkedést kedveltek tovább. Alkalmazza könnyű, kellemes, és a kereset jelölve. Azt hiszem, a legfontosabb összetevő van egy kivonat zsurló. A vitaminokkal kombinálva, és megszünteti a duzzanatokat, duzzanat (Van reggel ez történik). Az adagoló jó, ez a gél csak egy kicsit van szükség elég hosszú.

Vettem a gyógyszertárban Eye Gel ez a márka nagyon jó volt. Nagyon kedvező árú, azt mondanám, csak egy költségvetési lehetőség. És azt is nagyon tetszett, hogy az orosz. A hatás a krém tetszett bal észrevehető szemkörnyéki duzzanat, ráncok kevésbé láthatóak. Szeretném még egyszer megvenni, és használni ezt a krémet, és tovább, ez egy sajnálatos, hogy nehéz megtalálni, hogy hol vásárolnak, nem minden eladott, és természetesen örömmel nyugtázza, hogy az orosz kozmetikai ilyen jó minőségű és megfizethető áron.

A hosszú ideje nem talál egy jó természetes sampont a hajad, végül megpróbálta a sampon „Florasilik” jó sampon természetes összetételét, a haj puhább és fényesebb, kevésbé felvert és a port. Találtam kerestem, és most azt tanácsolom neki, barátai és rokonai.

Vettem több termék a kozmetikumok. Első kézből, hogy úgy mondjam a csekket. Tetszett a lehetőség, különösen az olaj. Aztán úgy döntött, hogy megpróbálja smink az arc. Kozmetikai én nagyon szeretem. Kellemetlen érzés nem, és én allergiás. Kiváló kozmetikumok, hatékony és természetes. Próbáld ki magad, ajánlom!

Olyan ez, mint egy balzsam csillók „bolyhos szempilla”. Elhatároztam, hogy vásárolni, amikor elrontotta a szempilla, mielőtt az új évet. Szempillák nem hajtják sok, de otthon nagyon elrontott. Ez megvették ezt balzsamot azt csak körülbelül két hét, de az eredmény már nyilvánvaló, a csillók csökkenése megállt, erősebb. Bude használni tovább, ráadásul gazdaságosan használható, és azt hiszem, hogy elég hosszú ideig.







Élvezem emelő krém kísértésnek. Az ilyen készítmény jó, sok vitamint, ásványi olajok. Olvassa hatásmechanizmus nagy mindent felvesz, világos, hogy ez miért emelő hatás jó. Láthatóan simított ráncokat, hang bélelt lett frissebb. Hát, ha a természetes összetevőket, nincs vegyi anyagok nincsenek jelen. Ezért, a választott arc flóra. Tisztességes kozmetikumok.

Élvezem emelő krém kísértésnek. Az ilyen készítmény jó, sok vitamint, ásványi olajok. Olvassa hatásmechanizmus nagy mindent felvesz, világos, hogy ez miért emelő hatás jó. Láthatóan simított ráncokat, hang bélelt lett frissebb. Nos, ha a természetes összetevőket, nincs vegyi anyagok nincsenek jelen. Ezért, a választott arc flóra. Tisztességes kozmetikumok.

Láttam egy barátom, hogyan lehetne javítani a feltétele a haját, úgy csillogott! Ő azt mondta, hogy megszűnt esni, majd rájöttem, smink „Flora szembe.” Vettem az első mintán szett: krém balzsam „Mival” sampon és „FlorasiliK”, mert a hosszú haj és elkezdtek megosztani. Két hét múlva kaptam egy kézzel fogható eredmény. Hair lett selymes és soha felvert. Megpróbálom őket és más kozmetikumok. Azt javasoljuk, balzsamot és sampont ez a cég!

Kiválasztásánál smink, én mindig inkább a természetes kozmetikumok. Azt is szeretem csinálni mindenféle masochki otthon, meg ilyesmi. De ez drága, meg kell bütykölni. Egy barátom ajánlotta a smink Flora - arcát. Miután tanulmányozta a tartományban, én választottam meg: krém balzsam „Mival” sampon és: „FlorasiliK”, mert az utóbbi időben a hajam elkezdett esni erősen. Szóval, mit lehet elmondani a készítmény? Sampon vízből, parfümök, bármilyen olajok, glicerin és mások, t. E. Semmi káros nem található. Balsam még meglepett. további ›

Nemrég nagyon szereti olaj a körmök „Nail”. Hidratálja cuticles és erősíti a körmöket. Arra használom, hogy növekszik egy szép hosszú körmök, és ami a legfontosabb erősek. Én nagyon ajánlom ezt a lehetőséget. Érdemes egy fillért sem, és szuper minőségű.

Nemrég kezdtem el használni a sampont „FlorasiliK” a társaság Flora szembe. Szeretem, ahogy hat a haj. Tökéletesen lemossa őket, és egyáltalán nem összetéveszteni. Ezután a hajat samponnal fényes és terjedelmes, nagyon.

A jó orvosság lábkrém Antigonus Flora szembe. Van egy örök nyár, a konszern láb problémákat. És mivel én találtam ezt a krémet, könnyebbé vált. Nos eltávolítja a duzzanatokat és fáradt láb. Tökéletesen hidratálja és táplálja, és használják, hogy közvetlenül a sarok repedt. És szeretem az ízét, nem tolakodó, és jól helyett dezikom lehet használni. A lábak mindig friss és kipihent. A férje vásárolt egy férfi, ő is nagyon tetszik, bár kezdetben ellenállt)

I am looking for a természetes kozmetikumok maguknak a terhesség alatt. Mivel a hormonok megjelent allergiás szinte minden kozmetikai (Félek valamit élvezni. De az anyám adott nekem szem gél floralik. Azt mondja, hogy meg kell dolgozni a lányok minden boldog. Azt tisztelt készítmény, úgy tűnik, minden tiszta és természetes. elhatározta, hogy megpróbál egy kicsit allergia nem kezdi el használni -... nagyon nagyon jó enyhíti a duzzanat, majd reggel van egy probléma ezzel egyáltalán használja, ahelyett, krém hangok és Next .. ›

Régóta használatát kozmetikai „Flora szembe!” Már próbáltam egy csomó pénzt, és mindig elégedett. Legfőképpen tetszett a balzsamot „bolyhos szempilla” - jó segítség, visszaállította a szempillák növekedése és a szemhéj bőre újjáéledt. Nagyon elégedett az eredménnyel. És tetszett az olaj a körmök „Nail”. Nails után lett erős és egészséges, és mindenek felett gyorsan növekszik. Kiváló eszköz.

A tanácsot az ő anyós, vettem egy szett: krémes balzsam „Mival” sampon és „FlorasiliK” Flora-Lik. Nagyon jó arány, a hajam jelentősen átalakult. Korábban nem tudtam felvenni egy jó sampont a zsíros haj, és ez a készlet ideális. ÉN használ egy hónap, és nem tudok betelni vele. Mindenképpen próbálja valami mást ebből a kozmetikumok.

ÉN használ Mivalom és Florasilik. Volt idő, amikor a haja kihullott rosszul után fogmosás, hogy fésű maradt csomó, de most - 3 hónap - látok egy jelentős változás, a haj kihullik kevésbé, és önmagukban válnak él, fényes, ápolt megjelenés. Azt hiszem, ha használják a napi 8 órát és ajánlott, akkor minden lett volna a tűz!




Kapcsolódó cikkek