12 értékelés MEDITECH a gyűrűt Shcherbinka, Jubilee Street, 3-a

I - beteg Meditec a tapasztalat. De annak ellenére, hogy a változás az állam a klinika személyzete, mindig van kapcsolatban az ügyfél együttérzés, bevonását reagáló hozzáállás és biztos szakmai. A tökéletes egyensúlyt a költségek Meditec szolgáltatások ellátásáról és minőségi száraz képződő változatlan sikeres eredményt. A kis íj a személyzet!

Én egy volt orvos MEDITECH, amely még nem is (sajnos ez történt), hogy a szervezet és a vezetés semmilyen módon. Azt akarom mondani, domináns tapasztalata a kommunikáció és a munka más fogászati ​​Moszkvában. Ez a klinika valóban nem drága és nagyon magas színvonalú kezelése és protézisek. Az orvosok kétes készségek ott nem hagyják, a személyzet kiválasztása a legmagasabb szinten. Endodontics tömőanyagok és egy nagyon magas szintű, és nem minden Moscow fogászatban. további ›

Kedves kritika Meditec fogászat, belebotlottam a visszajelzést erről a szervezetről, és csak csodálkoztak a fizetésképtelenségi állítások és gyanús titoktartás (miért rejted el neveket, mit félsz?). Valahogy minden hibáztatta a rendező, bár kezelik, hogy az orvosok. Úgy tűnik, hogy valaki hoz egy személyes pontszám vele, mint a „KamAZ hulladékai”. Magamról szeretnék hozzátenni, hogy én meg ebben a klinikán ajánlása alapján rokonaik, akik. további ›

Az emberek nem megy ez a klinikára! Drága, de nincsenek orvosok a teljes értelemben vett, ott dolgozik az X-A-P-I-D-E! Nem azért írom, hogy rossz, hogy valaki, de annak érdekében, hogy megakadályozzák a helyes választás az klinikán, én fordult az „KLINIKA és az orvos”, t. Hogy. Fogfájás sokat, annyira szerettem volna hinni benne, és odaértem, akiknek ez a hely az egyik köze gyógyszer nem számít! Minden épített kizárólag egy dolog: hogy nagymama és minden felelősséget a „kezelés” nem hordoz. Ezt. további ›

Kapcsolódó cikkek