3 kg 10 napon át - ez az igazi, fórum

Három nappal az utazás előtt, hogy Tunézia elhatároztam, hogy kipróbálom, hogy lefogy. Spetsdiet nem vonatkozik evett sooo kicsi csak amikor már nagyon éhes - napján a tojás, két apró uborka, néhány kekszet, vagy valami ilyesmi. Láttam egy csomó zöld tea, de ez nem a koffein és az alvás az elmúlt három napban. Szóval 3 nap esett 3 kg! Vadul félő, hogy olinklyuzivom és büfék írja újra, de! elkényezteti semmit (és sült, és a srác, és az alkohol, édességek és naponta többször), súlya volt mentve! Most eszem egy kicsit kevesebb, mint korábban, de ez az egész! Magassága 165, súlya 52))) Én is szeretnék fogyni - ideális súly 49 kg))







47, én nem értem, hogyan sikerült, akkor nem hívja. mert a zöld tea?







48. Magam sem értem teljesen. A zöld tea csak három napig látta, és megállt! Moszkvában, ez egyértelmű, azt nem eszik korlátlan mennyiségű édesség és mindenféle chipek és egyéb ***. És Tunéziában, a tömeg nem volt egyértelmű, egyáltalán! Ott szereztem a súly és nem volt, mindent megevett, amit adott. Ez az ötödik nap Moszkvában, már 20 nap telt el az éhségsztrájkot, és a súlya ugyanaz!

A valóságban persze, csak elég enni. Vagy naponta egyszer, például :). De miért, 55 kg 162 cm annyira rossz? Akar „hogy ne essen arcát a földbe”, mint moritsya jobb szánni a 10 napos aktív testnevelés, ez egy kicsit húzza az egész testet. A hatás egyáltalán nem rosszabb, mint a reset 3 kg.

Hálózati kiadás «WOMAN.RU (Zhenschina.RU)”

Elérhetőségek kormányhivatalok (beleértve Roskomnadzor): [email protected]




Kapcsolódó cikkek