2 Jackdaw - autoriter szülők

A válasz a kérdésre - Boyu, eltéved az alján:

Azt gondolja, hogy nem megy a végletekig →

Én erre. Ólom ugyanarra a helyre, majd →

A város „húzza” elfogadják, és a szülők „drag” gyakran nem azért, mert erősen hisznek ebben, hanem azért, mert mindenki körül csinál éppen. ) És akkor, mit néhány speciális gyermek a városban? És rengeteg járni túl nehéz - csak veszélyes, hogy hagyja a gyermek járni, és hogyan anyám képes túlélni egy gyermek az utcán?

A falu és csak közepes méretű városok, bögrék, stb is van (By the way, gyakran van egy sokkal érdekesebb, mint az azonos szintű Moszkva, mert a munka, mint a rajongók, elragadta az emberek, és ha nem szenvedélyes az üzleti, és ez nem működik sokáig) de általában nincs sok szülő érintett olyan dolgok, hogy valahol máshol, hogy készítsen egy gyerek, azt akarja, hogy - megy - „egy 15 perces séta - még vezetni is!”

Megapolis metropolisza Moszkva prigorady nem tekinti klasszikus „kis” Borough.

Nem harcolni. De én nem harcolni vele - a gyermek úgy gondolta, hogy a híres idézet nagyon hülye :-), és megállt. Ebben a világban, ahhoz, hogy a versenyt a semmit, hogy kárt tegyen magában lépve a torok és a köszörülés ki.

Mindannyian - a szülők. Mi az. Az egyetlen dolog, ami segít nekünk - öntudat. Számomra úgy tűnik, könnyebb növekszik azoknak a gyermekeknek, akiknek szülei nem hallja magát és megérteni magukat. Bármilyen kapcsolat eszközök lehetnek sikeresek, akkor lehet sikeres, ha tudják.

Valami ebben a szellemben, és oldalról nézve. A →

Valami ebben a szellemben, és oldalról nézve. És schkole nem vettem észre, hogy a különböző mindannyiunknak szülők, és mivel a legtöbb poluprezirala osztálytársak (ez középiskolában, beszállás előtt). Ezek a szemembe nézett talpnyaló, lassú, nyitott és durakovato, bocs (ne felejtsük el, ez a látvány 9-11 éves lányok). Most azt gondolom, hogy sem nem felállni a tanárok, sem kitalálni semmit, mint egy kreatív tevékenység saját maguk, vagy az érdekelt :-) érdekes csak azért, mert a lélek arra 99% elfoglalva tervei mások terhe minimális szülői nemtetszését, és egy még rosszabb.

Amikor letette a felvételi vizsgát az árvaházba, és elment onnan, a mi osztály kitűnő tanuló nem érti - miért? Van még nehezebb megtanulni, akkor nem lesz olyan jó minőségű, mint itt, a tanúsítvány rosszabb lesz, és nehezebb lesz megtenni. Különösen, van egy tanár nem teszed 4 alatt, még akkor is ha nem csinál semmit, és ott, azt mondják, hogy nem szükséges, hogy ezt a leckét a tankönyvek.

Ha a párt azt mondta: „Van egy érintkezés”. )))

Te most leírt, amit nem sikerült (maga →

És mentünk hozzád, két vagy három alkalommal :))
Talán kényelmetlen név nélkül? A nevem Julia.

Gyermekem nagyon jól tudja, mit akar, és mindig tudta. Nem kell tanítani, és törni, gyanítom, hogy nagyon nehéz lenne. Tehát csúnya :)) De sajnos, nem igazán tudom, hogyan kell tanítani neki, hogy vegye figyelembe az akarat mások. Néha annyira aktívan, gyorsan, mohón és érzelmileg fejezi ki „kívánság”, hogy én könnyebben feladja, mint megérteni. Szükséges lesz, hogy egy másik téma, de azt mondta, beszél.

agresszió felé a gyermeket; apátia; számos pszichoszomatikus betegségek, különösen kiszolgáltatott helyzetben vannak hát, láb, fej, hogyan lehet megszabadulni a kellemetlen gondolatokat? Mosolyogj, lélegezzen be és ki.

Szóló, a gyerekek az ágyban is, kiderült, hogy egy nagy teszt anya. Az óra éjfélt ütött, és a gyerekek még nem alakult ki. - A felesége próbál tenni három gyermek, - mondtam Leonyid.

Akinek sikerült megszabadulni érzéseit a féltékenység, hogy a gyermek kapcsolatban az in-törvények? Röviden írja le a helyzetet. Mielőtt a születése egy lánya-in-law a legjobb barátom volt, a barátaim nem voltak mind mentes a „férje” töltött idő gyakorlat.

Kapcsolódó cikkek