82. cikk a lakásügyi törvénykönyv 2018-2019

Jogi tanácsadás a cikket. 82 LCD RF

A férje elvált. Apartman önkormányzati. Meg kell újítani a szerződést a szociális. toborzás. Mi minden szükséges dokumentumot. Nem így van. Enélkül nem tudjuk készít dokumentumok dogovor.Zhdem 2 hónap. Mindannyiunknak szüksége van egy szerződés másolatát a különböző célra. Jobban megfeleljen a mail. köszönöm

mint a 2m árva szét szerződés sotsnayma? Két szoba a szálló helyezkedik el egymástól a folyosón

hogyan illeszkedik a parancsot a lakásban. A ZhEKe én megtagadták regisztrációt felelős bérlő nekem az az oka, hogy nem írtam, hogy kvartiry.Propisan ney25 év.

Apa lemerült (a bérlő), bejegyzett másik helyre, és maradt a parancs, mint a tervezés, és a megállapodás az anya.

Cikk olvasása 82. lakásügyi törvénykönyv az Orosz Föderáció, Irina.

szétválasztása személyes fiókot. Van itt egy kérdés, én nyilvántartásba vett nem privatizált lakás velem regisztrált a fiam és a lányom szeretné megosztani egy személyes fiókot, mert rajtam kívül él a bátyám és felesége gyakran konfliktusok és nem akarom, hogy a gyermekeim látta. szeretnék megosztani egy személyes fiókot, és privatizálják a részesedését értékesíteni, hogy lehetséges-e, hogy hozzon létre egy a mi zakonami.Zaranee minden spasibo.litsevoy költségén, rajtam kívül él a bátyám és felesége gyakran konfliktusok és nem akarom, hogy az én gyermekeim videli.hochu osztani az első th számlát, és privatizálják a részesedését értékesíteni, hogy lehetséges-e, hogy hozzon létre egy a mi zakonami.Zaranee Köszönöm mindenkinek.

Fiók válaszfalak elmarad! valamint egy része a hivatalos fizetés egy lakást. Én 18..propisana apja. betűzte ki egy új család is. Azt akarom fizetni külön Seba. hogyan kell csinálni? hogyan kell osztani a fizetési megbízást. Kívánatos hivatalosan. SibRescue a választ!

Lehetséges ma megosztani a pénzügyi és személyes fiókot a 82. cikk alapján a lakásügyi törvénykönyv, és hogyan kell csinálni.

Milyen dokumentumok szükségesek változtatni sots.nayma szerződést? Ha a helyzet. Meghalt felelős bérlő, egy tanácsi lakásban véve kicsi lánya és az ő felnőtt testvére, és az anya a gyermeke regisztrált egy másik helyre, és egy lakást az ingatlan. K: El kell venni (az ellenőr mondta deportamenta zhil.politiki és nem volt hajlandó elfogadni a dokumentumok) kivonatát a házat, és a helyére fin.lits.schet anya tartózkodási? És ha igen, mit kell tenni, ha az anya megtagadja az adatszolgáltatást dokkoló te?

Azt jogi tanácsadásra van szüksége. Hogyan írjunk egy személy rend (nem kvartirosemschik) és adja meg a másik

hogyan kell elválasztani személyes fiókot. hogy lehetséges-e osztani a személyes fiókot egy megosztott lakásban? a férjem és én elvált. és mindkettő lajstromozott védjegy. ez a fő kvartirosomschikom

Milyen dokumentumok szükségesek változtatni sots.nayma szerződést? Ha. halt felelős bérlő a lakásban regisztrált lánya és testvére, és az anya a gyermeke regisztrált máshol. K: El kell venni (az ellenőr mondta deportamenta zhil.politiki) kivonatát a házat, és a helyére fin.lits.schet anya tartózkodási? És ha igen, mit kell tenni, ha az anya megtagadja az adatszolgáltatást dokkoló te?

Meghalt 5 hónappal ezelőtt munkáltató tér és a regisztrált 1vzrosly 1malenky, személyes fiókot nem újra kiadta. mik a dátumok erre?

Hogyan oszlik számlák és szobák. Élünk komunalke 2 A 3 szoba szerződés alapján a szociális bérleti tulajdonában apja, az általa nyilvántartott további 4 fő, a számlák jönnek az ő nevében nem fizet, a tartozás 80000r, jött a papír kilakoltatás, ha egy hónap nem fizetni az adósságot, a szoba nem privatezirovany lehetséges kétfelé a számlát, én meg egy külön szerződés a szociális bérleti, hogy kifizesse az adósságot felében és a második felében, hogy elhagyja őt, hogy hova menjen és mit dokumentumok szükségesek?

Hogyan valóban engedélyezi a kötelező csere lakások. Apartman önkormányzati 3KA, meghatározott sorrendben fizetési mód, a követelés minősül meghatározása a használati sorrendben

Valódi módszer. A bíróság a közölt erős érv. Javasolt lakás kényszer. csere nem lehet kevesebb, mint ami van most a részüket. (SUM. Méter szakadék száma vényköteles). Valamint az összes többi „kellemetlenségeket”, akár a területet, hogy nem tetszik. Emeleti, erkélyes, ül egymás távol munkát. Röviden, azt fogja mondani, egy dolog. Milyen lenne egy férfi a bíróság köteles, hogy egy csere, akkor meg kell adni neki egy négyzet-py sokkal jobb, mint az, aki a saját maga a felperes. És plusz feltételek javítása helyett romlik. Még egy töredéke. Itt például, nem szeretnénk, ha a lakásban, a javasolt gáz, akkor nem kell a pénzt érte copf. Te elektropechka elégedett. Lehet egy robbanás félsz akkor egy beteg ember, és sclerosis. Az ilyen esetek ritkán megoldott javára az, aki azt állítja, hogy a bíróság. Ezen felül, akkor is kell bizonyítani, hogy nem lehet az élő veled. Itt azokat az érveket és válaszokat. Mindaddig, amíg nem nyújt lehetőséget, amelyre egyetért. Akkor peres nem szükséges. Ez Muniz téren. A négyzet -py jobb tulajdon (db) - lehetetlen csere. Csak vásárlás - eladás.

Hogyan újítja meg a számlára az önkormányzati négyzet-re? Bármely szervezet alkalmazni? Milyen dokumentumok szükségesek

Hogyan át ház szavatolja, ha a felelős kvartirosomschik lemerült több mint 20 éve?

Az adósság egy lakást kapott idézést a bíróságra.

A boldog emberek nem fizetnek hüllők. Nos, valójában több állítja, hogy az anyja! hamarosan meg fogja mozgatni a laktanyába Igen. Meg fog feküdni a tartozás 18 éves korig. Először is, az anyám nem birtokos, másrészt stryasut pénzt, aki fizetőképes.

Mennyire reális ez osztani a számlát a bíróság egy tanácsi lakásban. Az önkormányzati lakás regisztrált húgom. Szeretném, hogy privatizálni a lakásban, de a húgom nem akar. Ennek megfelelően Érdekel az a kérdés, hogy mit lehet tenni a bíróságokon? Megváltoztathatja egy lakás, vagy valami? Vagy szét a számlát? Nővér gyerek de regisztrálva van a férje, azt hiszem, ez a hozzáállás nem.

§ önkormányzati lakások nem kerül sor, azaz a. A. Ez nem egy ingatlan az ingatlan. A tanács lakás, az összes regisztrált állandó lakóhely és lépett a munkaszerződés azonos jogokkal a nappali és a tartózkodási jogot benne. Meg tudja határozni a használati sorrendben az önkormányzati lakások, azaz. E. meghatározni, hogy ki, amelyben szobás lakások is laknak. Ebben a személyes fiók szakasz nem kerül sor, azaz a. A. lakásügyi törvénykönyv nem biztosított. Azonban fizetni közüzemi számlák egyedileg lehet külön platozhkam. Meghatározása a használati sorrendben az önkormányzati lakások megoldott a bíróságokon.

Segítségre van szükségem. ha én írta a fogyatékkal élő gyermek nem privatizált lakás, tudok a szerződés elkészítése társadalmi. nayma.order nagymama (nagymama meghalt).

Hogyan oszlik közüzemi számlák a nem privatizált lakás?

Ahhoz, hogy az ügyvédek. Nő meghalt, hárman éltek kétszobás lakás ő, a lánya és a fia, a lánya. Anya meghalt, hárman éltek kétszobás lakás ő, a lánya és a fia, lánya. A lakás nem privatizált, személyi számlák vannak elválasztva szoba (kommunális sőt). Az egyik szoba rajta, a másik pedig a lánya és a fia. Hogyan újítja meg a lakás a lánya és az ő fiát, és függetlenül attól, hogy az arra jogosult?

Tudok fizetni csak a részüket a nem privatizált lakás és hogyan kell elválasztani személyes fiókot

Erőltetett privatizáció lehetséges ez. Jó napot! Mondd kérlek, nagyanyám él ugyanabban a lakásban (nem privatizálták) nagybátyámmal t. E. fiát. ddedushki halála után, ő volt nagybátyja felelős bérlő. Uncle házas c. Ukrajna 8 évvel ezelőtt, van egy közös fia, amely be van jegyezve a lakásban. Bácsi folyamatosan dőzsölés, a bérleti díj nem fizet, a tartozás keletkezett, amelynek mértéke 28 t. Rub. Granny folyamatosan ad neki pénzt, de nem fizet a lakást. Kérem, mondja meg, hogyan lehet tartozom privetizatsiyu ezt a lakást, vagy eltörni a fizetési dokumentumot. Így elváltak, vagy a nagyi fizet csak magának. Köszönöm szépen!

Lehetséges, hogy szét a szociális munkaszerződések egyik lakásban a két két különböző bejárat a bejárat, a különböző számlálók. És ha a bíróság? Van most egy próba kb legalizálják ugyanabban a szobában. Mindhárom szoba egy személyes fiókot.

Valóban szükség van egy minta alkalmazás szakasz veszi lakások a bíróság előtt.

Neprivatizirovanny lapos helyzet (belső). Ha az egyik lakos (idős férfi) meghal, az ő részét oszlik egyenlő részben a megmaradt bérlők, rokonok? Vagy ő is gondoskodik, hogy valaki élő? Ha kvaritra privatizálták.

Letöltés RF kód

Kapcsolódó cikkek