4 módja, hogy feltámassza a vágyam, hogy a munka

Vannak időszakok, amikor nem akar dolgozni. Annyira nehéz túlélni a napot, ez csak borzasztó! És néha még felébredni, és készen áll a munkára, nincs vágy.







Valószínűleg ezek a dolgok történnek. Próbálom, hogy magad vissza az életbe, vagy inkább dolgozni több szempontból is.

1. Keresünk motivált.

A legjobb motiváció számomra - ez fizetést. Rögtön emlékszem, hogy olyan tervei jelenleg dallam fizetés és a prémium. Ezután a hangulat, és ott munkát.

Elvégre, ha a vezetés figyelmét, hogy nem működik, vagy ha nem volt ideje befejezni a feladatot időben, a díjat csak nem látni. Ez azt jelenti, hogy teljesen új szandál is.

Tehát a motiváció számomra - ez az első módja, hogy magad dolgozni.

2. Az említett - történik.

Egy másik módszer, amellyel kényszerítem magam dolgozni - van megfékezése saját ígéreteit. Például, megígértem, hogy főnöke hétfőn a bemutató lesz kész az új projekt. Tehát, ha nem teszem, akkor töröm a szót. És én nem vagyok ez a személy.







Ez azt jelenti, hogy ha én a hét folyamán nem fog működni az irodában, aztán lesz, hogy befejezze a bemutató otthon a hétvégén. Ez jobb munkaidő - hétvégén én mindig izgalmas terveket!

3. elviselhetetlen.

Megvallják bűneiket :) Ha egyáltalán nincs vágy, hogy működik, akkor nincs semmi, amit tehetünk róla. Aztán, mintha dolgozni. Én minden nap csere papír egyenes arccal, vagy hogy a szerződés 40 lap és fénymásolni, hogy menjen. Váltás utáni tevékenység a vágy, hogy a munka vissza.

És ha senki sem látja, és nem zavarja, azt félórás figyelemelterelés az interneten. Olvastam az e-book, keres valami hasznos receptek szépségápolási tanácsadás, vagy egyszerűen csak olvasott történetek az fórumok és blogok.

Természetesen, ha nem megy gyakran. De néha egy kicsit megzavart valami kellemes - a legjobb módja, hogy visszatérjen a kemény munka.

És néha, hogy úgy érzi, ismét a bátorságát és elkötelezettségét az új munkaerő hőstettek, jó néhány percig, hogy nézd át az ablakon, és egy csésze kávét. Végülis, a munka egy számítógép, gyorsan elfárad. És figyelem szétszórt.

Amikor már elég lusta felkelni, és készen áll a munkára, hívom a főnök. Igen, néha én utalhat rossz egészségi és kérjen szabadságban. Jellemzően a szakács mindig jön, hogy találkozzunk.

Azonban akkor jön, hogy az elvesztegetett időt, de újult erővel :)

Mit csinálsz, ha nem akar dolgozni?




Kapcsolódó cikkek