• Ligue A
  • Világliga
  • Eb-
  • FIFA World Cup. férfiak

Egyik kedvenc a világbajnokság még nem birkózott meg az amerikaiak, és távozott.

alulbecsülték az ellenfél

A csoportmérkőzések során a csapat megmutatta, Vladimir Vuyteka őrült hoki: könnyű győzelmet Oroszország és Svédország tette a cseheknek, hogy megszabaduljon a felesleges feszültség már az eredmények a négy ülést. Ebben az esetben a garantált részvétel a rájátszásba nem hűtjük az egyik legjobb csapat a bajnokság, amíg a víz hőmérséklete a Szaratov kommunális csehek továbbra is módszeresen lefejezés ellenfelek, így büntetlenül csak dánok (vereség a shootout). Több, mint mások világít az első cseh első öt által vezetett kapitány Tomáš Plekanec szerezte, aki a csoportkörben 24 sikeres pontokat. A többiek próbál lépést tartani, és nyilvánvaló volt, hogy általában az egyik legtapasztaltabb csapat a verseny képes felvenni.

Tomáš Plekanec AFP

Az első, a második és a többi nézet az amerikaiak nem úgy tűnik, hogy a csehek túl nehéz ellenfél. A fő John Hynes edző nem volt oka és lehetőségek híg összetétele a csillagok az első osztályt (Oston Matthews - kivétel), így a szerkezet megjelent zsúfolt pirospozsgás fiúk, csak érvényesülni. Egy ilyen szörnyű járom az amerikaiak a csoportkörben, és alig feyerichno nem repült a rájátszásba, két pofonok Finnország és Kanada, a szenzációs vereség Németországban és az áhított jegyet volt, hogy az utolsó meccset Szlovákiában.

A játékban a csehek ellen az amerikaiak nem várják természetfeletti eredményeket, így nehéz tárgyak repültek le a lábát, miután a csoport körben. Csehek után a többit az utolsó mérkőzések a csoport nyilvánvalóan nem volt ideje, hogy visszatérjen a normál üzemmódba, és esett áldozatul saját fegyelem hiánya és a külső nyomás.

A végrehajtás a legtöbb

Az ülés során, a csehek voltak képesek végrehajtani a legtöbb hatszor, de 12 perc volt egy passzív, mint a nagyanyja, felügyelő munkáját a mozgólépcső a metró. Az amerikaiak védte nagyon szoros, és szinte nem ad az ellenfél támadni a kapuk Kincaid, a csehek és nem próbál játszani a legtöbb, lövészet ellenfelet: minden dobja a cseheket készül egy hosszú ideig, ami a szélsőséges aggályoskodás. Összefoglalva: a munkahelyek hiánya miatt az amerikai kapus és száraz nadrágot ellenfél falán.

A mérkőzés Csehország - amerikai AFP

Amellett, hogy egy alkalommal, amikor játszanak a legtöbb csehek járt túl laza, a másik epizód: az amerikaiak állandóan horpadt riválisa az ő területén, és ők elvesznek, nem tudta, mit válaszoljon. A mi csehek valóban kiváló ellenfél, így a counterplay. Így volt tele egyetlen mosó Vuyteka csapat: Zogorna gyors szünetet vágtatott a kapuhoz, és kénytelen Kincaid védő amerikaiak megszegni a szabályokat. Amellett, hogy ez az epizód csehek többször beugrik egy másik zónába 2-1 vagy 1-0, de minden alkalommal az erőltetett ventilátor és egymást megragadta a fejét.

fizikai felkészültség

„Cseh csapat nem volt elég erős,” - panaszkodott a meccs után csatár Petr Koukal. Ugyanakkor oka, hogy nem hisz a játékos nem. Fiatal amerikai játékosok, akiknek átlagos életkora három és fél évvel rövidebb, mint a csehek (22,6 vs. 26,1) sújtja riválisok nagy sebességű mozgások és szüntelen nyomást. Legtisztábban az eredmény az aktív játékkal amerikaiak láthatóvá vált a közepe felé a harmadik időszak, amikor a csehek néha kellett dobni a korongot a zóna, csak azért, hogy egy pár másodpercig a szünet és a műszak.

Játék hasonlóképpen nem befolyásolja a játékot a csehek a támadás: a harmadik dvadtsatiminutke amerikaiak lefoglalt az előnye a lövések pontosságát, míg védő Chris Dennis Wideman, és nem megbocsátani ellenfél néhány másodpercig befejezése előtt túlóra nélkül pontozási egy méter egy üres sarokba.

Egy másik hiba, hogy ismerje a döntés Vladimir Vuyteka nem mentesít egy sor shootouts Tomas Zogornu: csatár megvalósult az esélyt a játékban, és volt, hogy egy másik a döntő pillanatban, de az edző másként döntött. Victory amerikaiak hozták 18 éves számú tervezetet pick az NHL Oston Matthews, de nem valószínű, hogy szüntesse meg a csapat az elődöntőben: a következő ülésen, az amerikaiak találkozik kanadaiak vagy a svédekkel, aki alig tolerálja a hibákat cseheket.