Doplavalis arany!

Eb víz alatti sportok végződött Wroclaw, Lengyelország.

Szibériai megint nem volt egyenlő a víz alatt, ennek eredményeként a bank városunk 11 érmet a legmagasabb szintű, 3 ezüst érmet az apály és 5 bronzérmet.

„Golden trió” Novoszibirszk - Aleksey Kazantsev, Pavel Kabanov és Iljusin Vera - állított új világrekordot, és Európában!

Pavel Kabanov (Jan Salmin edző)

Úszás függelékek - vegyes váltó 4x50 m - 1. helyezett (PM)

Úszás függelékek - Relay 4x100 m - 1. helyezett (PE)

Úszó függelékek 50 m - 1. helyezett

Búvárkodás egy 50 m hosszúságú - 1. helyezett

Úszó függelékek 100 m - összesen 4

Faith Iljusin (Jan Salmin edző)

Búvárkodás 100 m - 1. helyezett

Úszás függelékek - Relay 4x100 m - 3.

Úszás függelékek - Relay 4x200 m - 1. helyezett (PM)

Alexei Kazantsev (Jan Salmin edző)

Búvárkodás 100 m - összesen 3

Búvárkodás hossza 50 m - 3 hely

Maria Patlasova (Anastasia Siketek edző)

Úszó függelékek 400 m - 1. helyezett

Úszás függelékek - vegyes relé 4x100 m - 1. helyezett

Úszó függelékek 200 m - 2. helyezett

Úszó függelékek 100 m - összesen 3

Lydia Stadnik (Anastasia Siketek edző)

Búvárkodás egy hossza 50 m - 2. helyezett

Vladimir Zhuravlev (Svetlana Taldonova edző)

Búvárkodás 100 m - 2. helyezett

Úszó békaláb 50 m csúszás - 1. helyezett

Az eredmények az orosz bajnokságot víz alatti sportok

Perm, Oroszország befejezte a bajnokságot víz alatti sportok. A verseny összegyűjtött több mint 150 képviselői a legjobb búvárkodás függelékek 18 regionov.Novosibirskaya küldöttség képviselte a tanulók a Center for Higher sportszerűség. tovább

Eredmények a világbajnokság víz alatti sportok (búvárkodás uszonyok)

Az orosz válogatott nyerte az 1. helyezett csapat és novosibirets Pavel Kabanov meg az új világrekordot az Európa-bajnokságon

Szibériai búvárok vált tulajdonosok a Cup of Russia

Biysk véget jutott Oroszország a úszás békaláb, ami sikeres volt a Novoszibirszk sportolók. Négy aranyérmet a malacka bank városunk hozta Pavel Kabanov, aki eljött, hogy elsőként a célba az alábbi tartományokban. tovább

Eredmények a világbajnokság víz alatti sportok

Ma Palma de Mallorca (Spanyolország) befejezte a világbajnokság víz alatti sportok. Kiváló eredmények azt mutatták, sportolók Novosibirsk regionális ág DOSAAF Oroszország és az Novosibirsk Központ magasabb sportok képességeit. B. Tovább