25 kitételek Jeremy Clarkson

Mindannyian nézte Top Gear és aki tisztában van a Jeremy Clarkson)))
Itt olvasható a legtöbb zamatos a mondatot)))

1. „Szeretném azt hinni, a Ferrari, mi a helyzet a lekicsinyített változata az Isten.”

2. [A Porsche Boxster] «nem engedheti meg magának is kap olajozott botot hátoldalon sertés.”

3. [Áthajtás az alagút a Mercedes SLR McLaren] «Amikor azt állították, hogy milyen volt a motor hangja SLR, a brit mérnökök McLaren azt mondta, hogy úgy hangzik, mint egy harci repülőgép a Spitfire. A német mérnökök a Mercedes válaszolt: „Nein! Kilenc! Úgy hangzik, mint egy Messerschmitt!”. Ők voltak minden rossz. Úgy hangzik, mint a God of Thunder, megköszörüli a torkát körmök. "

4. „Sajnálom, de a saját Aston Martin DB9, és lovagolni is - olyan, mintha Keira Knightley volt az ágyban, és akkor ment volna aludni a kanapén. Ha van legalább egy fél herezacskó, akkor nem teszi lehetővé. "

5. „Speed ​​még soha nem ölt meg senkit, hirtelen megáll ... ezt megöli.”

6. «Koenigsegg CCX állítja, hogy a modell sokkal kényelmesebb. Kényelmesebb, mint ... mint, hogy megverték egy késsel? "

7. [A Detroit], „Isten teremtette a világot hat nap alatt, és amikor a hetediken megpihent újra felszínre ördög, Belzebub, és tette ezt a helyet.”

8. „A múltban, a tulajdonában TVR egyenértékű volt tulajdonjoga egy medve. Ebben az értelemben, ez jó, de amíg ez nem szakad le a fejét, és hogy ő tenne. "

9. [a Renault Clio V6] «Azt hiszem, a probléma az, hogy a francia. Ő - kapitulálni majom. "

10. [Pro Ferrari Enzo] «hívtam Jay Kay, aki az egyiket, és megkérdezte tőle:” Can I kölcsön az »hogy ő azt felelte:« Természetesen, ha adj lányod, mert ugyanaz a dolog. "

11. [A Porsche Cayenne] «Láttam üszkös sebek szebb, mint ez!”

12. „Levegő Lamborghini általában jelentenek asztmás ül a műszerfal és fúj keresztül szalmát rád.”

13. „Ha elkezdem zaklat álmatlanság, én csak a kép a Toyota Camry, majd felaprítja off”.

14. „Ha megy, hogy vesz egy BMW 6-os sorozat, azt javasoljuk, hogy a hátrameneti fokozat, ha mozog ki a házból a barátok, úgy, hogy nem látta a hátán.

15. „Ez a Pagani, mint az oroszlán narancssárga kezeslábast. Szeretem és kegyetlen, de ugyanakkor nevetséges. "

16. [Rólunk Chrysler 300C] «Az amerikaiak elő a demokrácia az egész világon, akkor ne hadd kikapcsolni a kipörgésgátlót.”

17. [Az az Alfa Romeo Brera] «Gondold azt, hogy Angelina Jolie. Hallottad valahol, hogy dühös volt, és eszik csak ragasztó háttérkép. De azt is nem fog leállni, ugye? "

18. [A turbófeltöltésű] „kipufogógáz kerül a turbófeltöltő és spin azt, boszorkányság folynak, és akkor menj gyorsabban.”

19. „Ez egy Renault Espace, talán a legjobb egyterű. Nem mintha ez kiabálni minden sarkon. Ez olyan, mintha azt mondaná: „slavnenko, van szifilisz, a legjobb betegség, szexuális úton terjedő!”.

20. „A régi időkben, mindig az volt az érzése, hogy a TVR tette az autó futott kapható, és csak ezután értesült azok kezelését, általában akkor, ha az egyik a vásárlók levelet küldött a gyár panaszkodott, hogy ő ölte meg a halál.

21. [A Mercedes AMG CLS55] «Úgy hangzik, mint Barry White eszik a darazsak raja.”

22. „Inkább menjen dolgozni a térdet, mint megy ott Ford Galaxy. Aki volt felelős a kárpit a Ford Galaxy, a férfi megszállott karfiol. Inkább inkább egy vasectomy mint vásárolni Ford Galaxy ».

23. „Általában, kerti talicska, működő dízel, udelaet Range Rover, a közlekedési lámpák.”

24. „Amikor a versenyautók a remake változata az út, semmi jó nem jön belőle. Ez olyan, mint egy film felnőtteknek, majd smontazhirovat úgy, hogy ki lehetett mutatni a brit szállodákban. Hogy lesz egy félórás közelkép izzadt arcok egy fickó.

25. „Nem értem buszsávok. Miért szegény embernek kell, hogy az úticél gyorsabban, mint én? "

Kapcsolódó cikkek