1377 Új parcellák szibériai gyógyító

A telek a féltékenység

„Natalia, drágám, segítséget.

Az a tény, hogy én rettenetesen féltékeny férje. Ez megéri öt percig, hogy felfüggeszti munkát - csak megbolondult. Ő már elég, és nem tudok segíteni magamon. Kiküszöbölése Vayu botrányok szinte minden nap, annak ellenére, hogy az elme és megértsék, hogy még egy kicsit - és ez lenne hagyj el, de én már nagyon fáradt. "







Ha valaki féltékeny elvesztette a fejét, és maga nem boldog, segít neki, amelynek különleges szertartás. Vásárolja gyertya, amelynek felét éget a templomban, míg a másik fele kell égetni, amíg a végén a ház, ahol a féltékeny életét. Nyomon követheti, hogy a vásárlás egy gyertyát: a pénz tálaljuk jobb, fogd a gyertya maradt. Tartsa a gyertyát a templomban a bal kezével, és otthon - jobb. Mielőtt eloltani a gyertyát-end, azt mondják:

Hogy van a gyertya, Isten szolgája (név),

Megégett, és a féltékenység eloltották.

„Kantár” féltékenység

„Azt megkínzott feleségem féltékeny.

Elcsen gyeplőt a vőlegény legalábbis egy ideig, megüt azt a helyet, ahol általában egy féltékeny ember ül, és azt mondják:

Bridle're én kantár,

Tame féltékeny szív,

Tehát ez nem féltékenység dübörgött

Ne sínylődik és szenvedést.

Milyen könnyű a kantár gyeplőt,

Így könnyen és minden féltékenység vége.

Billentyűzár, a nyelv.

Ámen. Ámen. Ámen.

A telek az unalom

„Kérem, mondja meg, ima, vagy egy összeesküvés nem gyászolja a férfit. Elméletben megértem, hogy nem szükséges, hogy én, és a szívem fáj, és folyamatosan emelkedik a gondolat: „Senki a világon, amit nem kell. „Megértem, hogy nem, de. Én teljes lelkemmel szomjúság az ő szeretete, hanem egyértelműen észre, hogy - nem a sorsom, és én magam nem volt szüksége. Nagyon szépen köszönöm a segítséget. "

Olvasd háromszor zagovornye szóval egy étkezés vagy egy italra. Élelmiszer, enni és inni, inni. összeesküvés szavak:

Ez nem fér el az esti harmat,

Hogyan ne váljon kék fekete szemek,

El kellett volna a vágy, hogy Isten szolgája (név)

Előtt ő buzgó szív nem érintette.

És mész, vágyakozás, rabszolgamunka, a tölgyfa ajtó,

És legyen a szavaimat, erős,

És lesz az én esetemben, modellezés.

Abban az órában, és a büntetésem.

Az Atyának és a Fiúnak és a Szentléleknek. Ámen.







Ha a férje hagyja a szerelmi varázslat

„Barátom van férje és három gyermeke. Éltek a hét év, minden rendben volt. Most a férje talált magának szeretőt (működnek együtt). Feleségével nem volt hajlandó aludni ment, a kanapén, hanem hagyjuk, amíg elment. Azt mondta, hogy nem szeretik, vagy csak a kezdet volt. Aztán elkezdte mondani, általában minden feledésbe merült. Most kérdezd meg magadtól, hogy miért, azt mondják, megházasodott. És előtte volt egy pár elválaszthatatlan! Nyilvánvaló, hogy valami tisztátalan ".

Eltávolítani egy személy szerelmi varázslat, el kell mennie az erdőbe, hogy megtalálja ott a fiatal, és közt fa, amely egy férfi vezető a szertartás azonos magasságú. Egy ilyen fa megtörni a gyökereket, és azt mondják:

Mivel ez a fa törött,

És mindezt törött Isten szolgálólánya

Mivel a fa az idén nem virágzik,

És ő üzleti simán fog menni.

Az Atyának és a Fiúnak és a Szentléleknek. Ámen.

Hogyan lehet gyorsan eltávolítani a helyesírás

„Kedves anya, Natalia!

Írok neked egy kérés. Van egy fiam, Viktor, ő egy jó srác, jó, de még mindig nem házasok, és még senki sem teljesíti. Volt egy lány, Natalia, találkoztak, barátok voltunk családokat. Aztán a fia elment szolgálni a hadseregben, és Natalia kezdett találkozni Boris, de a kezem nem jött ki. És mi volt meglepve, amikor bejelentette, hogy feleségül Igor, mert ez a fickó túl kicsi és vékony, és úgy tűnt, hogy a vetélés. A fiam volt a kétségbeesés, és azt mondta, hogy még mindig vár, mielőtt ő harmincadik születésnapját. De itt voltam harminc éves, és fia várja. Nem mondom, hogy Natalia van Kabbala, az átadott nagymamája. Ez volt velem, ő égett az ujját, és csak egy pár órát, ő borította bőrt. Ő utalt rá, hogy nekem, hogy meg kell találni a gyógyszer férfi és kezeli a fiát. Natasha most elvált Igor, de a javaslat nem veszi a fiam, azt mondta, ő fog elvenni az egyik alkalmazottja. Úgy látszik, itt az ideje, hogy csatolja magát a fiam, de aztán, mint a felnőttek, hogy nem szűnt meg szeretni őt, és ő lett a feleslegesen. De most megtört a sors. "

Itt látható a telek ebben az esetben:

I (neve egy varázsló) fog menni a prérin,

A zöld fű,

És találkozzunk az ő szelleme Tufts erő

A tenger, a tenger repül,

A sűrű erdők,

Eltolása révén mocsarak,

A hegyek, a völgyek,

Keresztül a mély vízben,

És van fű, virág szünetek

És a fa centenáriumi dob,

Akárcsak (név) könnyű (név) dobott

És nem vette a szemét.

És úgy tűnt neki, Isten szolgája,

Forest vad, hideg kígyó

Kifelé a temetkezési,

Rosszabb büdös francba

Veszélyes törött üveg.

Hands ő nem húzza,

A látvány nem úgy néz ki.

Átmentem a múltban szar

A kapu az orra, amit nem lett volna.

Már Tufts-szellem, próbálja meg,

A szerelmi bájital szót is kiegyenesedik.

Jelölje meg, összetör,

Carry on rohadt mocsár,

A szíve, szertelen fej cool.

Hadd szenvedjen érte,

Ne hagyja ki róla.

Szavai és a tábori elfelejti

A postelyushke nem akar.

Mivel egy csomó szar, nem szükséges,

Annak érdekében, hogy, és nem volt szükség rá.

Saját szavak kulcsok

Ügyeimet zárak.




Kapcsolódó cikkek