10 tipp a Travel fényképész, életmód

Utazás fotós Kevin Walsh közös 10 tipp, hogyan lehet megőrizni az emlékét kalandjairól a kamerával.

Tanulmányozása után egy szemesztert külföldön Firenze, én beleszerettem utazók fotók. Lehetőség elmélyülni egy másik kultúra és próbálja megragadni a lényegét egy másik életforma a lencsén keresztül körözött a fejem. Minden alkalommal, amikor kiadták a szabad percet, azt vándorolt ​​át a macskaköves utcák, a város, ahol egykor az elején a reneszánsz, a keresést a szép pillanatokat, hogy én is ne használja a fényképezőgépet. De amikor ültem a gépen, hogy Olaszországban, nem tudom elképzelni, hogyan kell kezelni a kamerát! Az elején a félév, fogalmam sem volt, hogy az ilyen expozíció, az ISO vagy készítmény szabályok (kivéve azokat, amelyeket érteni ösztönösen).







Remélem, hogy néhány alapelv, hogy én fedeztem fel azóta, és tud segíteni. Íme a 10 tipp utasok fotók.

1. Bármi kamera akkor lehet, hogy megismerjék őt jobban

2. Kelj fel korán

Nézzünk szembe a tényekkel. Próbálgatással - lényeges része a fotóművészet. Számtalan alkalommal voltam vissza egy reggeli séta nélkül egy tisztességes fotó. És mégis, ha sikerül, hogy húzza le a lenyűgöző napfelkeltét, rájöttem, hogy minden kísérlet volt megéri.

3. Ne ismételje

Mindannyian láttuk ugyanazt az unalmas fotó az Eiffel-torony vagy a Colosseum. Próbáld ki, hogy kreatív! Mindig kérdezze magamnak a kérdést: „Lehet, hogy valaki más teszi, hogy a lövés?”. Mindig figyeljen a eleme a készítmény: fény, emberek, zavaró tárgyak, amelyek mindegyike képes megölni a varázsát a pillanatban. Nemrég kezdett kísérletezni tükröződések. Te is próbálja nézni a látványosság szokatlan eszközöket - legyen szó akár egy medencében vagy kirakatban.

4. Húzz el

Vándorol át a kerület Firenze, ahol tanultam, ez hihetetlenül érdekes. Mindig meg kell maradni az utcán keresi a feltáratlan sétányok és rejtett kincsek őket. Eltéved, kérje mások (bár nehéz lehet anélkül, hogy tudnánk a nyelvet), és ami a legfontosabb, érezd jól magad. Milyen lenne egy csodálatos hely, akkor megtörténhet, hogy - ha nem kell sok idő. Néhány a legjobb fotókat tudtam csinálni, ha én egyszerűen hajtogatott véletlenszerűen utcán, ahol soha nem volt. Azonban a bölcs. Nem kell vándorolni a kétes sávokat 02:00 az éjszaka, és várja, hogy kirabolták.







5. Interact

Az egyetlen módja, hogy legyen egy jó fotós - gyakorlat. Nagyon sajnálom, hogy míg ő külföldön, nem próbálja kölcsönhatásba a helyiek, és igyekezett nem, hogy megismerjék a történetét. Hivatkozva egy idegen azzal a kéréssel, hogy csinál egy portrét róla, lehet abban. Ez elvezet minket a tip számú: vigyázni kell a beállításokat, és megpróbál mindent megtenni gyorsan, hogy ne vegye fel az emberek idejét, és nem okoz kényelmetlenséget. Részleteket tartalmaz a kép - például, hogy az emberek tartanak a kezükben, vagy olyan helyzet -, hogy elmondja a történetet részletesebben. Sokan félnek a kudarc. Nos, ha azt mondják, hogy „nem” válasz „köszönöm”, és kész.

6. Nem kell drága kamera

7. Hagyja minden kép lesz a történelem

Próbálja ki a különböző megközelítések, kísérleti és soha nem teszi az azonos típusú képek. Ha a szociális hálózatok beszélni útját, tartalmazza az összes lehetséges elemeit az elbeszélés. Portrék, tájképek és képek ételeket, hogy segítsen mélységet adhatunk a történetet, és lehetővé teszi, hogy a gyakorlatban a különböző műfajok. Fókuszban a legérdekesebb részleteket és mindig nyitott az építő kritikát.

8. Vizsgáljuk meg a helyét, hogy fogsz látogatni, amíg az utolsó követ

Hiszek egy ésszerű képzés. Mielőtt felszáll a vonatra, ami elveszi a távolságot, egy kis kutatást. Időjárás, kulturális tabukat, események és fesztiválok, és így tovább. D. Ami engem illet, jobban felkészülni a legrosszabb, mint nem hajlandó egyáltalán. Ugyanakkor - hagyja magát folyni. A törölt járatok, elveszett poggyász, kényelmetlen helyzetek adódnak nem várt. A legjobb, hogy az megfeleljen az incidens pártatlanul. Mint fotós, próbálja megtalálni neizbity ékszerek. Ismét bárki repülni Párizsba, és hogy az Eiffel-torony. Ne kerülje a klasszikus képeket, de ugyanakkor megpróbál egy egyedülálló emlékezés, jutott valami, hogy viszi öröm - például milyen volt a módja annak, hogy ezt a helyet, vagy a konyhában egy szép közeli étteremben.

9. Légy türelemmel

Sok a képek, amit látsz - az eredmény a türelem fotós. Várjon, amíg a személy, aki elhalad, és így a táj skála. Szűkre szabott hagy csak gyorsan pattan lövések, mert meg kell, hogy körül sok látnivaló, de ne feledje, hogy a reggeli vagy esti fény egy jobb hangulat a fotó. Kemény fény a nap közepén megfoszthatja képek kis alkatrészek és a lágy fogja állítani a megfelelő ékezetek.

10. Gyakran merítse kamrában

Tapasztalataink alkotják a helyeken jártunk, az emberek találkoztak, és mindent, ami történt velünk az út mentén. Számomra Travel Photography - a tetőpontját, ami összeköti ezeket a dolgokat. Fényképezése ő utazik, nagyon boldog voltam, és kapok az emlékek, amelyre néz vissza. Bármelyik cél lehet beállítani magukat, majd egy út, élvezik ezt a módját. És ami a legfontosabb - soha nem hagyja abba a tanulást!




Kapcsolódó cikkek