Konföderációs Kupa

0: 1 - Stindl - 20

Loew attól tartott

Joachim Loew a mérkőzés előtti sajtótájékoztatón kiemelte, hogy a német válogatott, hogy ne ismételje sikertelen debütáló elleni mérkőzés Chile a csoportkörben, és sokkal jobb játszani a kezdő 15-20 percig. De a bajnokok Amerikai ismét elkezdett nagyon erősen, és képviselői Európa - Az ultra-óvatos. A németek építettek két erős védekező erőd öt jogvédők és négy középpályások, poltayma hasonlított az orosz nemzeti csapat az első felében a találkozó Portugáliában. Pizzi csapat megtámadta gyorsan, biztonságosan és változatos. Mi irányította a labdát a játékosok Chile válogatott volt egy csomó lehetőség a fejlesztés a támadó: az első szinte összhangban van a német válogatott játékos a védelem folyamatosan szolgálatban 3-4 chilei és oldalról védők nagy volt előttünk. A labda a dél-amerikaiak mozgott is, és a veszteség Chile csapat azonnal fektesse a németek nyomni még közel a tizenhatos.

Úgy tűnt, hogy zavaros és középpályás Németország - Leon Gorecki és Sebastian Rudy. lehetővé tette a házasság kényszer alatt. Pizzi létre néhány pontozási esélyeit, csak veszélyes támadások, de valahol hiányzott a pontosság és a higgadtságot, valahol mentettek rivális kapus Marc-André ter Stegen. Alexis Sánchez szerezte a 20. percben - a tudat nem érthető! Cél sör. És ez megtörtént.

Németország - a leghatékonyabb

Ez csak gólt egy csapat Németország - válaszul a támadást. A németek ismét bebizonyította, hogy azok a leghatékonyabb a világon. Ha első csapat remélte Loew főleg casting Timo Werner. amely szorosan őrzött, majd 21 perc, Werner magát waylaid hiba riválisa. Elkapta a labdát a behozatalát Marcelo Dias. ami megijesztette, csak jelöli a nyomás, Lars Stindl. és elmentem számlát nyitni. Werner értékelte a helyzetet, a helyét a kapus Claudio Bravo, majd hengerelt a labdát partnere az üres kapu. Több egyszerű célokat Stindl valószínűleg soha nem szerzett.
Chilei kis nyomorék hiányzott a kék labdát, sőt fáradt, és a németek lehozták az arány megfelelő. Minél közelebb van a szünet, annál gyakrabban a legélesebb ellentámadása volt világbajnok. Adj nekik helyet -, hogy írják alá a saját halálos ítéletét. Gary Medel majdnem hozta a cél Diaz stílusa, és a végén minden alkalommal a hős az elődöntőben Gorecki volt esélye, hogy adjon még egy kettős, de most a német válogatott bocsátva Chile.

barátságos verekedés

Az érzelmek a terület és a lelátókon, a tartalom a találkozó Németországban Chile méltó volt a Konföderációs Kupa döntőjében. Minden játék epizód tartani feszültséget. Chilei telített központtól, megnyomott egy utolsó erőfeszítés azonban a németek az egész, hogy megbirkózzon Sanchez és Vidal és mások. Azonban 75 perc, Arturo képtelen volt átalakítani a halálos helyzetben, és Pizzi csapat kezdett követelni ezen a ponton büntetést állítólagos rossz a Alexis. A bíró úgy döntött, hogy err, majd nézte a visszajátszás, de csak gondoskodott arról, hogy Sanchez magát berepült a védő.

Chile nemzeti csapat jelentősen felülmúlta riválisa százalékos labdabirtoklás, lövések célt, és a cél. Angel Sagal alatt a függöny a játék tönkre egy biztos lehetőséget, hogy az állás 1: 1. Egy német győzelem! Az utolsó eladatlan megbízható chilei volt szabadrúgást, melyet hárította ter Stegen. Németek emlékeztetett arra, hogy azok után a legerősebb a világon, és megnyerte a Konföderációs Kupa. Ez az autó még a leginkább vidám lovak nem ugrik.