5 titkai stílus Emma Roberts - területén stílus és a kreativitás

„Én mindig is inspirálta a stílus Kate Hudson és Blake Lively, - mondja 26 éves sztárja TV-sorozat” Queen of Scream „Emma Roberts - Még ha úgy dönt, hogy a ruha a vörös szőnyegen, azt próbálja meg, hogy kényelmes, és néztem, mint egy egyszerű kaliforniai lány ”. Roberts lett a kedvenc a világ miatt kép „egy lány a szomszédos udvar”, de ez nem vált akadály neki esni minden egyes alkalommal a listán a „legjobban öltözött” sztárok. Egy interjúban Emma beszélt az öt aranyszabálya, amelynek van vezetve meg tökéletes.







A mindennapi életben, Emma visel Topshop és HM márka, amelyben magát a lány a stílusa „Jeans és a T-shirt.” Azonban, ha az idő engedi, nem keresi a vintage ruhák: „Számomra fontos, hogy talál valami ilyen dolog egy kis áron. Néha használt és vintage üzletekben lehet találni valamit, ami most álmodom. Számomra ez olyan, mint egy játék - egy gyönyörű dolog, hogy nagyon olcsó. "

5 titkai stílus Emma Roberts - területén stílus és a kreativitás
„Mindig kérdezze az anyám”

„Mivel már nagyon kis termetű, mindig igyekszem választani ruhát nem nehéz tervezési vagy erős kivitel - Emma mondja. - Mert én is nevetségessé benne. Azonban, ha még mindig úgy döntött, hogy a kísérlet, mindig kérje a mamám, hogy nézek ki. Mert anyukám mindig azt mondja meg az igazat, akkor is, ha a legtökéletesebb ruhát nekem nem megy, akkor nem marad csendben. "







„Vörös rúzs - a siker kulcsa”

5 titkai stílus Emma Roberts - területén stílus és a kreativitás
„Beauty - az egészséges haj”

Nem számít, milyen hajszín Emma ma, egy dolog változatlan marad - az intenzív ellátás. Amint azt a színésznőt, az összes szabad idejét a forgatás, ő tölti a szépségszalonban eljárásokról szóló. Ezen kívül, a hazai Roberts egészének gyűjteménye olajok, balzsamok és szérumok.

5 titkai stílus Emma Roberts - területén stílus és a kreativitás
„Tranquility és a meditáció”

„Nemrég kezdtem akupunktúrás kezelések New Orleans. Hogy őszinte legyek, azt, hogy ezek az emberek tudják, hogy gyógyítók. Költési időben a meditáció, úgy érzem, a testem frissül és minden fáradtság elmúlik. Segít koncentrálni és vissza. Dolgozom 12-15 órát egy nap, és ezek az eljárások nem segít „- tanácsolja Emma.

5 titkai stílus Emma Roberts - területén stílus és a kreativitás




Kapcsolódó cikkek