UEFA Európa Liga

„Krasnodar” sikerült elkerülni a sorsát CSKA és sikeresen kinyitotta evrosezon. Természetesen, az ellenfél „bikák” sokkal könnyebb volt, mint a „hadsereg”, de aztán, ahogy ez gyakran előfordul az életünkben, a választás nem biztosított. Kuban az első ülésről jelezte előnye azonban, hogy belőle csak sikerült osztalék alapján a függöny az első felében, amikor Granqvist bejelentését követően egy büntetőrúgás a teljesítménye Pereira fejét küldte a labdát a hálóba Jan Mucha. A második alkalommal a szlovák kapus, aki játszott az egész egy nagy játék, megadta magát a büntetés, amelyet ő és csapata hozta. Yang megszegte a szabályokat ellen Ari, amiért megbüntették Mamaev, biztosan rájött, hogy a 11 méter. Az függöny az ülés házigazdák már több lehetőséget gólt, és még egy pár - hiányzik, de két gólt az esti volt elég.

Miután két nem túl fényes az a mérkőzés kezdete az orosz bajnokságot „Krasnodar” jelentek meg a nemzetközi színtéren, hogy megpróbálja itt nyerni egy második győzelmét a szezonban. Az Európa Liga, „bika”, ahogy a Kazan „Ruby”, belépett a harmadik selejtezőkör, hogy az, hogy jogosultak legyenek a csoport szakaszában a csapat kell, hogy két lépést, amelyek mindegyike két mérkőzést. Bratislava „Slovan”, ami lett egy rivális elején a Kuban evrosezona, csillagos az ég nem elég, a legismertebb játékos a csapat - kapus Jan Mucha, de csatár Robert Vittek, aki annak idején, még szomorú orosz csapat. A többi szlovák csapat úgy néz ki elég szerény. Indul a szezon a hazai bajnoki osztályok Jozef Chovanec kiderült, hogy ugyanaz, mint a csapat Oleg Kononov: győzelem és vereség.

Krasnodar kezdődött találkozó a ráérős tempó, figyelembe véve a labda ellenőrzés alatt, de erőltetés nélkül eseményeket. Fokozatosan, a házigazdák keresi a módját, hogy Ari, aki többször is megpróbálta kinyitni a casting partnerekkel. Nagyobb valószínűséggel talál egy brazil a büntetés idegen próbált gyanták, amely támogatja „Slovan” elkapta az egyik oldalról a másikra, ez nem a központi zónában. Azonban az állandó manőverezés és Fedor nyílások Ari sokáig egyáltalán nem volt jó. Az első alkalommal, a házigazdák csak akkor jött 18 perc, amikor a labda végül elérte a Ari, és azok, nyomja a védő, köríves lövés a cél. Dobj egy lábbal előre az ellenfél nem szabad, hogy az ékezetes hit elég, és végül megmentette Fly körét a sarokban.

Csak ezt követően a szlovákok is, úgy döntött, hogy vizsgálja meg valaki másnak térfelén. Azonban az eredmény azt mutatja, egy támadás őket csak hogy Dikan végre normálisan érintette a labdát, mielőtt a hatálya nem érte el Andrew. Az egyik jelenetben a kapus fogott teret enged az első és gyorsan be neki, hogy a játék, küldés partnerek az ellentámadást. Ennek eredményeként, Krasnodar elérte a tizenhatos és Ari ív ütött az alján egy kicsit balra negyed - Fly nyugodtan borított el. Meg kell jegyezni, hogy nem sokkal azelőtt a rúgás nagyon hasonló gyantát alkalmaznak, majd a héjat is tekerni a kapus.

Az ügy elment a végén egy gólnélküli első felében, mint egy igazán megrendítő pillanatokat senki létre. A jelenléti néző volt fokozatosan elhallgatott, csak néha elégedetlenek a játék során. Azonban a leállás ideje, a játékosok emelt lelkük. Török játékvezető kinevezték a kapu a látogatók egy veszélyes szabadrúgást. Pereira, önként végezze szabvány gyengéden dobta a lövedék a 11 méteres jelet, ahol Granqvist kiugrott a közepén a játékosok és egy könnyű érintés a fej költözött „kerek” a túlsó sarokban a Legyek - 1: 0. Nos, a cél „az öltözőben” - egy nagyon jó pszichológiai segítséget.

Sikeres elvégzése után a start a nyitó felében a második felében, a „bikák” kell dodavit vendégeket, de megkezdte a játék egy jó szakaszon kilövellés által Vitteka aki maga elvégezte a folyosón csapás - Dikan szinte először aktívan bizonyult és fedett területen. És mégis két perccel később a házigazdák lehetővé tette a szlovákok, hogy elkerülje a számláló egy numerikus előnye, és csak pontatlanság Malinkovich, kényelmes helyzetben, hogy küldje el a labdát jóval meghaladja a keresztléc mentett a Kuban egy kihagyott cél.

Krasnodar azonnal rájött, hogy mit tudtak kitenni lazaságot, és újra átvette az irányítást a hatálya alá. „Slovan”, azt kell mondanom, ez nem különösebben ellenállt: az eredmény 0: 1 az akciót nem volt semmi lényeges, a ritka lehetőséget, hogy saját kontrvypad elégedve. Eközben javaikat patronált Chovanec vigyáznia kell alaposabban. De valamilyen oknál fogva nem, és 57 perc elteltével Ari válaszolt átható passzolt tizenhatos és kiugrott a randevú egy légy, amelynek nincs ideje a csatár, hogy leütötte a lábáról. A játékvezető nem habozott, hogy van egy „pont”, és Ari, egy időben, hogy tartsa a labdát, feltéve, hogy Pavel Mamayev. A középpályás kellett elviselni némi szünet, összefügg azzal a ténnyel, hogy repülni nem siet, hogy vegye fel az ő helyét a vezetést, de Paul Fortress megmutatta az idegeit, és nyugodtan végigsöpört a lövedék a jobb felső sarokban a saját, míg a kapus esett az ellenkezője - 2: 0-ra.

Most Krasnodar rajongók nyugodtabb és Oleg Kononov része a hegy esett le a válláról. Ahhoz azonban, hogy enyhítsék a „bikák” korán volt, mivel a hiányzó a maga területén, ő egyáltalán nem volt lehetetlen. A játékosok maguk megértette ezt nagyon jól, és korai, hogy befejezze a mérkőzésen nem fog. Épp ellenkezőleg, nagyon hamar a második után a kapunál legyek tudott repülni, és a harmadik cél. Gyors támadás véget ért a hazai csapat legalul csak megjelent a pályán Laborde, de a kapus sikerült tükröznie súlyos láb labda. És ez kihasználja a szlovák kapus nem ért véget: nemsokára azonos módon, a kézilabda, hárította a veszélyes lövése Vandersona. Igen, megpróbálta „Krasnodar” gólt egy harmadik, 99%, hogy megvédjék magukat a bajok a második mérkőzés. Többnyire tulajdonosai megpróbálták elérni a labdát a tizenhatos lóháton, de Ari volt az ügyeletes nem volt elég ereje a harcot a védők. Az egyik epizód a brazil sikerült legyőzni az ellenfelet, és dobja a hatályát a Fly, de végül leesett a tetején a net.

„Slovan” szintén nem alszik, és még mindig bízott, hogy megzavarják legalább egy részét a fejbőrt az ellenfél. Kuban hiányzott hatalmas kontrvypad és kockák kiesnek hegyes szögben, hogy egy találkozót a Dikan, prokinul lövedék mellette - szerencsére a házigazdák, a labda begurult a hálóba. Azonnal ment visszaüt több támadást a „bikák”. Az első támadás ért véget a legveszélyesebb lövés Vandersona, kihúzta a sarokban a Fly, és a következő Ari ütött a fejét, és a kapufáról. A kilencedik kérdés az orosz csapat mutatott óriási hangsúlyt a cél, de ő kétségbeesetten szerencsétlen ezen az estén. Azonban sokkal ideges a brazil nem szükséges, mert a csapat nyert, és tette igen jelentős ajánlatot végső siker a kétlábú konfrontáció.

Man of the Match - Ari.

Mint már említettük, a kilencedik kérdés a „Krasnodar” az egész találkozó nem vette le a szemét a kapuba, és minden lehetőséget megpróbált támadni őket brazil szerzett magának, de az egyik cél az ő csapata részt, kiérdemelve a 11 méter. Ari - a legaktívabb és a legjobb játékos a mérkőzés.