Samsonov volt a kórházban

A mérkőzés után a coach felek milyen lehetetlen volt kitalálni, melyik közülük - a győztes. Mentor „Dynamo” Vladimir Krikunov mosolygott, bár fáradt, és a vezetőedző, „Vanguard” Valerij Belouszov- volt szokásos komor.

Valerij Belousov. - söpörni az eredmény 2: 0, hittünk a korai győzelem. És mi fizetett érte. De senki sem lőtt túlóra és lövöldözések - ez egy lottó.

Vladimir Krikunov. - Nehéz kezdeni ezt a sorozatot egy vereség, főleg otthon. Megjegyzem, hogy feladja a két cél, hogy a fiúknak az akarat és jellegét. Harcoltunk a végéig. Egyetértek Belouszov- a lő. De, sajnos, már elvesztette ezen a sorsoláson. Erre azért volt szükség, hogy egy számszerű többsége, hogy ne hozza ezt.

- Miért nem játszik Samsonov?

VK .. - Ő a kórházban. Valamit a fejét. Nem tudom, mikor fog épülni. Az orvosok azt mondják, hogy minden rendben van. Tehát fel a legjobb Samsonov hol van.

- Mi az oka, hogy a „Vanguard” hosszabbításban annyira játszik a kisebbségi?

- Mint például? A eltávolítását. Lehet és a kölcsönös adok - egy „hal” volt. De ha a bíró úgy döntött, ahogy van.

- Miért a „Dynamo” a rájátszásba olyan rossz magatartást a második időszak? Az esés következtében?

VK .. - Ez nem lehet. Akkor nem hengerelt a harmadik. Szóval, van valamilyen rendszerességgel. Mi lesz megoldani ezt a problémát.

- Azt tudom, kezdetben, aki elvégzi a golyók?

VK .. - Igen, azonosították az első öt, mielőtt a harmadik időszakban. Nem, nem bántam, hogy a 19 éves Ovechkin verte ötödik. Ha csak ő nem pontszámot. Aztán ott voltak a három kimaradt.

VB .. - Én nem írok semmit előre. De a lista gondolt. Változott meg csak azért, mert az eltávolítása Jagr.

- nem befolyásolja a játékot, hogy a „Dynamo” hosszabb pihenő után 1/4 döntőben? Lehet, hogy a fiúk pihenni?

VK .. - Nem, nem azért. Csak ellenfél nagyon jól játszott. És mi van a két időszak nem tudott gólt. Ez a baj az „élcsapat”. Van elég művészek.