Kiemeli Chelsea - Bayern, nemzetközi Champions Cup

"Chelsea" - "Bayern" 2: 3

„Chelsea” menedzser Antonio Conte úgy döntött, egy hagyományos csapata számára taktikát 3-4-2-1. Olasz edző fel nem a legfontosabb része. Eden Hazard és Pedro megsérült David Luiz volt a padon, míg az újoncok Rüdiger és Bakayoko voltak elromlott. A legfontosabb kérdés az, hogy, hogy részt vegyen a mérkőzés a csillag újonc Alvaro Morata. A spanyol nem jött ki a kezdet, de bejutni a kérelmet. Ma, az első perc maradt Andreas Christiansen és Jeremy Isten tartozó „Chelsea”, de költött tavaly kölcsönben. A „Bavaria” még mindig kiegyensúlyozatlan összetétele, mégis az összes jelentősebb művészek és a kezdők. Azonban a támadó vonal, a németek elég harci méltó - Ribery, Müller, Hames és élen jár a Robert Lewandowski. Mentor "Bavaria" Carlo Ancelotti úgy döntött Bizonyított Taktikai 4-2-3-1.

Ha a mérkőzés ellen „Milan” müncheni csapat nézett betöltött és tehetetlen, ma bundesmashina versenyzett teljes sebességgel. Hat percen belül, a németek lőtt kétszer, ezáltal kényelmes előnyt. A 6. perc Rafinha mertek hatolni a büntetőterületen kívül a hosszú sarokba, és jól körülhatárolt volt, 0-1. 12 perc, Franck Ribéry áttört az első sorban, és így a tökéletes lovas felszerelés, hogy a távoli post, amely már bezárt, Thomas Müller. Megjegyezzük, hogy az epizód az első gólt egy segítő Ribery is rögzített.

A 18. percben Hames tehetett helytelen. Kolumbiai fogadott egy adást az Ribery a sarokban a tizenhatos, és amelynek célja a távoli sarokban - kimaradt. 8 perc elteltével Thomas Müller szerezte a harmadik gólt, kitöltése egy dupla. Német ellenállás nélkül jött át a középső és a távolsági bypass szép rúgás a sarokban maradt ki Courtois, 0-3. A 30 percben a mérkőzés volt a víz szünet okozta nehéz időjárási körülmények Szingapúrban. Először is, ez egy lehetőség, hogy „Chelsea” játékos elkapni a levegőt. Antonio Conte aktívan gesztikulálva magyarázott valamit, hogy a játékosok, ő nem megy, hogy a tapasztalt olasz nagymester.

Ez működött, a „kék” játszott másképp. Már a 33th percben Jeremy Isten ugrott a sokk helyzetben átadását követő Fabregas a középpályán, de Starke alkalommal csökkentette a tüzelési szöget, és átvette a nehezét. Tíz perccel később Mózes észlelésekről megüt a sarokban a terület tizenegy méter, de Starke ismét megmentette. Német kapus tehetetlen volt, miután kapura Marcus Alonso 45 + 3 perc, a spanyol befejezett tökéletes kereszt Mózes 1-3.

Desyatiminutka elkezdődött a második félidő nyugodt volt, a csapat megfordította a szünet után. 57. perc: Markus Friedl végrehajtott egy tökéletes szállítás a tizenhatos Hames lyukasztott a fejét, de nem kap. 63 perc elteltével tartott történelmi pillanat a „Chelsea” debütált a legdrágább futballista a történelem „arisztokraták” Alvaro Morata - 65 millió euró. A spanyol váltotta Jeremy Istent. Együtt Morata megjelent a pályán David Luiz, aki helyett Christiansen. 67 perc elteltével, a következő alkalommal nem vette észre Hames. Ebben az időben, a kolumbiai lövése a sarokban a büntetést, de a labda hiányzott a messze post. Egy perccel később Hames verte a terület tizenegy méter - Courtois volt ideje reagálni, és tükrözte a nehéz kolumbiai lövés.

„Londoniak” válaszolt 72. percében. David Luiz csatlakozott a támadás kívülről a büntetés lövés - a labda érintette a védő a „Bavaria”, a kapufáról és kirepült a pályáról. 85 perc elteltével Cesc Fabregas végre egy tökéletes szállítmányt egy sarokba, és Misha Michy Batshuayi, egyáltalán senki borított két méter lövés a kapus, 2-3. Az utolsó percben a „kék” megpróbálták áttörni a védelem a hatalmas vihar, „bajorok”, de minden hiába.