10 tipp segítségével google olvasó

Szinte minden ilyen tippeket valószínűleg az Ön számára nem lesz hír, de az ismétlés - az anya a tanulás, és úgy tűnt nekem, hogy a javasolt Dumb Little Man ötletek - koncentrálni, olyasmi, mint kiságy, emlékeztető, mi mást lehet csinálni jó a Google Reader .

Egyetértek azzal, hogy a legfontosabb dolog, talán, nekem, Reader előnye az a képesség, hogy szinte mindent a billentyűzetet. De megjegyeznünk klasszikus «j», «k» és «v» feltétlenül szükséges. De a többi - nagy.

Azt is nagyon szeretem címkéket, segítsen megszervezni pontosan úgy, ahogy van szüksége, szolgáló kiváló kiegészítője mappákat.

Találok nagy és a Tanácsot, hogy hozzon létre egy speciális mappát hírcsatornák a legmagasabb prioritást. Ez lehetővé teszi, hogy időt és külön mit lehet olvasni ellazulást.

A csillag jel, hogy hozzon létre egy listát olvasni később nem annyira egyértelmű, különösen azután, hogy a megjelenése ReadItLater támogató Reader. de az út nem olyan rossz.

Mint tudja, lehetséges, hogy integrálja a népszerű Reader és emlékezz-A-Milk. Én magam nem a legújabb, de az ötlet természetesen kiváló.

Ez a Google srácok: keresést. Ne felejtsd el használni a lehetőséget a legördülő keresést legjobb eredményt.

Használni mások prioritásokat és erőfeszítések, így AideRSS segítségével gondoskodik a ranglétrán, és ez írtunk.

Kiegészíti a már lejátszott nekem kicsit Reader A stratégia GTD stílusban kell emlékeztetni, hogy szükség van a rendszeres felülvizsgálatát a tevékenységek Trends. Kideríteni, mi érdekli, és hogy pontosan mit kell iratkozni, ne tartsa cucc, csak abban az esetben.

Ami a gombok j és k. Véleményem szerint elég kellemetlen. Ezt a bejegyzést, például több, mint egy képernyő a Google Reader. Megnyomtam j, eljött hozzá, és akkor mi van? A legnagyobb probléma a Google Reader, hogy ki van kapcsolva a középső egérgombbal. Más oldalakon ez nagyon kényelmes - rákattint a középső gombot, és aztán csak vezetni egy egér felfelé és lefelé. Link megnyitása - a középső gombot a fejlécet.

És van egy rés a hosszú post. És ez lehetővé teszi, hogy ugorjon a következő bejegyzést, amikor a jelenlegi Read. Nem szeretem használni az egeret, és próbálja elkerülni, hogy - életkor;)

Kapcsolódó cikkek