Valdez, Victor

Ez a rész hiányzik hivatkozások információforrások.

"Barcelona"

Valdez hőssé vált egy találkozón Mallorca

Egy másik játszott Valdes 35. példa mérkőzést kivéve a 38. és a 31. kihagyott pontszám, ami szintén rekord „abban az időben” Victor. Különösen jól emlékszik El Clásico a Real Madrid ellen. Az első fordulóban a katalánok nyertek 2: 0 révén erőfeszítés, Leo Messi és Eto'o. És a második fordulóban a stadionban „Santiago Bernabeu” katalánok ismét elnyerte a pontszám 2: 6, de még mindig sokszor Valdez belép a játék, és volt egy csomó időt, hogy megmentsék a céljukat MECCSEK.

A Cup of Spain Valdes nem játszott egy meccs óta helyére játszott tartalék kapus „kék gránát” José Manuel Pinto.

A csoportkörben a Bajnokok Ligája Valdez megmutatta magát nagyon jól: az öt játékot kimaradt öt célokat. A 1/8 döntőben ellen „Lyon” Valdez kimaradt egy három gólt, de a csatár „Barcelona” Thierry Henry kijavította a hibát követett el Valdes. A 1/4 utolsó ellen a „Bavaria” Victor elismerte, mindössze egy gól (teljes pontszám: 5: 1). Az elődöntőben ellen London „Chelsea” Victor hiányzott az ötödik perc, de az utolsó pillanatban Andres Iniesta hozta a csapat egyenlő az állás 1: 1. Az utolsó ellen „Manchester United” katalánok nyertek 2: 0, és a kapu Valdes egész mérkőzés maradt „száraz”. Ez volt a második Bajnokok Ligája trófeát Victor Valdes.

A Cup of Spain Valdes nem játszott egy meccs óta helyére játszott tartalék kapus „kék gránát” José Manuel Pinto. „Katalánok” kiestek a szakaszában 1/8 döntő, vesztes „Sevilla”.

A Bajnokok Ligája Valdez mutatott nagyon jól, de a „Leopard” elérte csak az elődöntőbe, a vesztes későbbi győztes Milan „Internazionale”. A csoportmérkőzések során, Victor játszott mind a hat mérkőzést és elismerte, mindössze három gólt, hogy az ő személyes rekordot a történelem előadások. 1/8 utolsó ellen Német "Stuttgart" (teljes pontszám - 5: 1). A negyeddöntőben ellen London „Arsenal” az első mérkőzés a katalánok játszott döntetlen (2: 2), és Valdes hiányzott a labdát Fabregas büntetést a 85. percben. És a második láb Valdez hiányzott a cél, de a „csodálatos” Lionel Messi az ő „póker” verte egyedül az Arsenal védelmén, és a katalánok voltak az elődöntőbe. Az elődöntőben, „Barca” újra találkozott a „Inter”. Az első mérkőzés vereségével végződött a katalánok 3: 1. De még a második láb köszönhetően a cél, Gerard Pique „katalánok” nem tudott bejutni a döntőbe. Valdez kimaradt labdák 10 12 mérkőzést.

„Wipe” Valdes védte 24 mérkőzést 17 mérkőzést a bajnokság Spanyol négy Bajnokok Ligája mérkőzés, két mérkőzést a Club World Cup és egy UEFA Szuperkupa mérkőzés.

„Wipe” Victor védte nyolc mérkőzést, öt mérkőzést a bajnokság és a Bajnokok Ligája három mérkőzést, köztük egy match-visszatérése ellen a „Milan”, amelynek köszönhetően „Barcelona” nyert 4: 0 és a fejlett, hogy a 1/4 döntőben az UEFA Bajnokok Ligája.

"A Manchester United"

Valdes a holtszezon összeveszett a vezetőedző, „A Manchester United”, hogy nem megy a klub éves turné az Egyesült Államokban és kritizálták Van Gala párt. A szezon elején az edzői stáb nem tartalmazza a kérelem Victor szezonban, és világossá tette, hogy neki szüksége van, hogy elhagyja a klubot, de Valdes nem ment a nyári átigazolási.

"Standard"

"Middlesbrough"

Mivel nagy a verseny a helyzetét kapus Valdes sokáig nagyon nehéz volt, hogy debütált a nemzeti csapatban. A fő kapus a csapat Iker Casillas, Madrid „Real”, határozottan ragasztott a helyét a készítményben. Azonban egy kiváló játék, „Barcelona” az elmúlt szezonban elhagyta a vezetőedző a nemzeti csapat kiválasztása és Valdez szerepelt a spanyol nemzeti csapat ajánlatot a világbajnokság Dél-Afrikában, mint a harmadik kapus. [7] Nem játszottak egy meccs a verseny, Victor, mégis lett világbajnok.