12. Nyári dolog, hogy legyen a szekrényben a nők után 45 évvel - veszek

12. Nyári dolog, hogy legyen a szekrényben a nők után 45 évvel - veszek

Amikor a mini-szoknya, rövid nadrág és túl mély vágások a tilalom, a nő is több tucat módon keresni vonzó és elegáns.

Summer - a legjobb időt az év bizonyítani másoknak: egy nő után 45 évvel - gyönyörű! Összeállítottuk Önnek egy rövid listát a nyári dolgokat, hogy segítsen továbbra is nőies és elegáns minden nap.

Annak ellenére, hogy a jól ismert sztereotípia, hogy a fehér szín teljes, akkor is azt javasoljuk, hogy viseljen fehér nadrág hosszú a boka. Ülnek tökéletesen nők minden korosztály és formák. Egyetértünk: fehér nadrág nem túl praktikus, de kényelmes, könnyű és elegáns!

Az ideális hosszúságú szoknya a nők, akik 45 vagy több - közvetlenül a térd alatt. Most nézd meg a népszerű szoknya alakú „harang”: ezek a stílusok divatos nők minden életkorban. Ne feledd, hogy a midi-szoknya együtt kell hordani sarkú.

Jeans viselhető bármikor az év, beleértve a nyári (különösen az orosz időjárás). Keresse meg a jó farmer, ha nem 20 év - nem könnyű feladat, de megvalósítható. Keresse meg a klasszikus sötétkék modell egy közepes vagy magas partra. Jobb formában illeszkedő, nem feszes, anélkül, hogy túlzott díszítés és a túlzott horzsolások.

Ha a T-shirt - egy egyszerű és világos (fehér, halvány kék). Tiltott vicces rajzok és furcsa feliratokat. Póló legyen minőségű, sűrű pamut, különben a képet úgy tűnik, olcsó és rendetlen.

5. Közvetlen fény szoknya / bézs árnyalatú

Természetesen a nyári ruhatár kell egy klasszikus egyenes szoknya. A fekete szín park az őszi és téli, valamint tavaszi és nyári viselet több fényes és meleg színek: bézs, barna, krém, sárga. Ezen kívül, meg a szoknya egy sötét, enyhén érzékelhető nyomtatás.

Mi egy nyári nélkül virágos ruhát? Hagyja akkor van egy: a szag, a hangsúly a derék és kiszélesedő szoknya. A nyomatok nem kell nagy, de nem is kicsi: virágok alkalmasak közepes méretű halvány lila, kék, vagy barack háttérben. Szüksége van egy romantikus és elegáns nyári ruhát, és nem rusztikus ruha.

Top egyenes szabású kis ujjak és csábító dekoltázs alkalmas teljesen fenéken: kombinálni fehér nadrágot, szoknyát, midi, farmer, vagy akár nadrág. Hozzá a kép sarkú szandál - és akkor ellenállhatatlan.

Tovább nyári ruha, stylist azt tanácsolják, hogy viseljen minden év feletti nők 45 Ideális nyári séták, kirándulások és még a munka. Univerzális szín - fehér vagy bézs, és ne felejtsük el a vékony öv, ami tovább növeli a derekát.

Hosszú kardigán húz szám rejt nagy csípő és alapul szolgálhat egy alternatíva a nyári kabátot. Egyszerűen kényelmes és szükséges dolog.

10. A formazáró ruha out

Ha megy, hogy egy étteremben a szülinapomra, hogy egy barát vagy tervezi, hogy tölteni az éjszakát a kilépő lánya vagy fia, szüksége van egy szép, elegáns és kissé testhezálló ruhában. Finom csipke, rövid ujjú és alkatrészek a derék hangsúlyozzák a méltóságát a szám. Válassz színt a ruha az ízlése: használhat bármilyen színű tiszta fehér, a sötét cseresznye.

11. Klasszikus dzseki

Elegáns blézer - rendelkeznie kell, és a 25. és 45., és 65., és általában mindig! Ő nem megy ki a divatból, és nem szűnik meg a leginkább egyetemes dolog. Csak elrepíti a vállán, amikor a szél az utcán -, és a kép is gyönyörű.

12. Flip-flop egy kényelmes sarok

Teljes elutasítása a sarka - a legszörnyűbb bűncselekmények elleni divat és stílus (persze, hogy nem veszi figyelembe a helyzetet, amikor viselni sarkú betiltották orvos). Senki sem kéri, akkor a távon dvadtsatisantimetrovyh csapok elég aranyos szandált stabil sarok magassága 5-7 cm. Minőség, bőrből készült, nagyon kényelmes, hogy képes arra, hogy egy egész napot. És nem számít, milyen kemény mag szerelmeseinek cipők és balett cipő, sarkú nő úgy érzi, százszor több benne.

Illusztráció: glamupyourlifestyle.com. fabulousafter40.com. cyndispivey.com. jolynneshane.com

Rendben, de miért van a képen teljesen ápolt „lányok” 60? Én 48, nézek ki, mint egy lány. Mind a bőr és a haj és a szám. És az emberek, mint én sokat. Nem a ruha korában dolog, hogyan tudjuk ajánlani, mert nem szükséges, hogy a régi tudatosan.

Olga, figyelj, ne laposabb sebe.Navernyaka jól néz ki, de nem, mint egy lány. Néha szükség van, hogy kiszűrje a bókokat mások. Ez túlzás.

Olga, tökéletesen azt mondta, 50 / sajnos. / Minden nyáron rövid nadrág és Zoe meg kell érezni, mint egy lány

Vladimirovna, akkor nem kell mást viselni?

Eva, nem „viselni” és „viselni”. ))))))

Én 53, túlsúlyos, és nem tetszik. Úgy néz ki. De sem a fénykép nem féltékeny, minden meg nagyon személytelen. Amikor megyek a színházba. például. nekem is figyel. De az ilyen képeket. a fotó kedvét könnyen.

Ha úgy néz ki mint egy lány, és kitalálni, az ideális, véleményem szerint, ez most könnyű ruhát, és 50 és 60! Ha ízléses rendben! És ha nincs íze, akkor menteni csak a stylistok, amelyek nem rendelkeznek egy csomó pénzt! Tehát ne mentse semmit! Sokkal nehezebb a nők számára nagy, a teljes! És ha már elmúltak 45 ápolt és vonzó megjelenés, itt van „műrepülő”. Természetesen szükség van, hogy hangsúlyozzák a méltóságát a szám, amely minden esetben, és elrejteni hibákat, ami szintén minden esetben! Ez vonatkozik mind a teljes és vékony! Ezért úgy vélem, hogy a „recept”, ami kell a szekrényben - nem! Hogy megy neked, akkor legyen a szekrényben. És minden korban!

Nos, ha egy nő chustvuet szélére és ruhák vkusom.No rettenetesen, ha egy nő nem tudja, hogy elbúcsúzzon a la fiatalok stílus, és még katasztrofális, ha ugyanazt a „fiatalok” stílusban felzárkóztak egy szaftos vozraste.Chasto ez megtörténik, a lány ifjúkori valamilyen okból öltözött szerényen, de utána 40ka év, és néha még később kezd kísérletezni a rosszindulatú módon és idegek okruzhayuschih.Zhenschina kezd fiatal, hogy séta mellett a felnőtt gyermek, ez nem érzékelhető, mint egy anya, és ismerősként / sestry.I poluch aetsya nem elegancia és a műrepülő és Masha Rasputina helyi szinten. A nő a képen, én személy nravyatsya.No, ez a fajta kifinomult anglikán stílus, ezért a kedves hölgyek ő nem vkusu.Dlya a mentalitás nagyon unalmas, hogy „unalmas”, nem játék a színek és zadora😃

Nagy Tippek és gyönyörű képek.

Ó, én nem)))) Mi volt a nők 60 év alatti, és azt tanácsolják, hogy 45 éves))) Igen, én vagyok 45, és sok barátom. Ma már nem olyan nehéz, hogy nézd meg 30, a mi korunkban, ha majd súly))) bejegyzést kell hívni, mint ez: „Hogyan kell bekapcsolni a nagymama-nagynéni 45 év”))) öregebbnek néz ki))

Bár van a szekrényben az összes ezeket a dolgokat, persze dolgozni. De meg kell dolgozni 25 menni, semmi köze az életkor, az ízlés és stílus illik rám

Natalia, vannak barátaim extra kg, amit segít dklat gardrób. Nagyon segítségével átalakított szója, úgy néz ki nagyon méltóságteljes. Aredstavlknnye fénykép nem tetszik. Szinte minden kép nuzhlaetsya beállítása. Képviselete szörnyű cipő.

Kapets, hogy mit! Nem lesz Oroszországban elegáns nő. SOHA!))) (Ez ihlette a komenty)

Egyetértek Alain))) Én egy kicsit több, mint 30, például képek, kifogástalan cipő a mindennapi nyüzsgés dolgozni. Elvileg, a ruha maga is bemutatott, mint egy példakénti kiviteli alakja a nők 45, inkább obligayuschih rövid T-shirt strassz, tini farmer és balett taposott. Azonban az íze és színe.

Azt írják, hogy a formák Monica messze nem ideális. Nincs szó. Amíg valaki ideális. Alig tartja vissza, hogy ne küldjön minden az „ideális”

Nem számít, hány éves vagy, akkor feltétlenül illeszkednek Luhta ruházat

Nezábudka, pravy.Obrazy ellentmondásos, hogy hiányzik az egyéniség, a stílus. És lehetetlen nők 45.Da és tanácsokat, mint például, hogy a midi viseljenek sarkú, a vékony öv, kiemelve a derék, színtől függetlenül ajánlások tsvetotipa-mindez nagyon furcsa.

Rémálom idős hölgy, ami a hetvenes éveiben, én 50, és ez a tanácsot - a kemencében

Mi stylist nyilvánvalóan problémát az esztétika és a stílus, ez a helyes mély hely! Most sok 40 év feletti nők jobban néz ki, mint a fiatal, még mindig hosszú út áll ebben a korban, de az ilyen szemetet, mint itt sugallják sosem fogja viselni a

Én most 38, ez ijesztő arra gondolni, hogy 7 év után fog kinézni a nő a képen. Chur rám. Talán néhány detalyamigarderoba típusú fehér nadrág, farmer és sima felsők, egyetértek, az oka, de mi nem lehet nyitott nyakkivágás, rövidnadrág (és ha én vagyok a déli.), Kis (bár a kép a bemutatott mini tipikus ruha ( hossza a térd felett!), aztán hadd menjen minden a fürdő! Ha fogom nézni 45-35, és a ruha lesz, mint 35 éves női ruha!

Meg kellett volna 45 fotók - lntnih nők feküdt a szokásos szám ebben a korban, és nem hudyshek 30 éves kötvények. Mindannyian jól illeszkednek! És starushachy kabátot és fehér nadrágot.

Nefelejcs, a szöveg kell igazítani

Nefelejcs, a szöveg kell igazítani

Miért van a honlapon mindig nő 40 éves nézi a képet 70 év. Kseniya Belousova, akkor valami baj van a látását? Vagy a barátok, rokonok, nézd 40 ez? Szörnyű hiba állítólag divat szakértő!

Már írta. Újra. 60. eszébe, mit vegyek fel. Kiváló minőségű, jó anyagok. Izlel drlzhno ülni tökéletesen. 45 éves a legvirágzóbb. Egy nő mindig tudja, hogy mit nmdo ha van értelme a stílus és ízlés, és ha nem, akkor nem segít semmilyen tanácsot. Olvastam a cikket, és az érzés, hogy írják a 20 évesek, ami a 30 éves kor. Ki adta nekik a jogot, hogy beszélni, amit nem tudom. (Kevés kivételtől eltekintve)

Egyetértek mindkét Alenami.predstavlennye kép - a kép, és nem a másolási beállítások. Fantazziruyte tovább. A legfontosabb, hogy próbálja meg, hogy alakja - egy fiatal jobb, mint a ruhát. És mégis - elegancia. helyett kristályok és ilyesmi

Tatiana, nem okosan vyglyadite.Terpet ilyen cikkeket. mit és hogyan kell a nők ruha + 45 .Such egy érzés. hogy a Tanács ír fiatal zhenshiny. hogy túl napon túl Buet 45 + .Mne-54!

Undorító régi és poros gyűjtemény) Női 45-60 éves sokkal jobban néz ki most)))

Victoria, ne félj semmit! Én is 45let.U Victoria és három fiam, két iker 25 és 16. Ha egy fotkat idősebb, a barátok kérdezni, hogy milyen szép devushka.Tak, hogy a szemetet a kapcsolódó vso.Fotku .

Victoria, a baj az, hogy korunk a lányok valamilyen okból elkezd eltúlozzák „szépség”, „ó minden srác megfordul”, és ő az ő szakadt farmer és rövid kurtenke jól nagymama babkoy.S őrült, vagy mi?

Nem akarom, hogy bárki írunk ide megsérteni konechno.Vozmozhno est.No és elegancia csak azt mutatja, hogy lettünk mi, és nem megy az új adatok az elmúlt 30ti

Női pulóverek Oroszországban

Kapcsolódó cikkek