2515 Besyavaya - építő kritika

Ezek az ostoba emberek azt hiszik, hogy a szeretet, és nem sellők. De tudjuk, veletek, hogy az ellenkezője az igaz (c)


Név. Szem a pálya szélén. - Kritikus régóta próbálják elképzelni a látvány. Úgy tűnt nekem, hogy beszélünk az emberek a pálya szélén. Ie mész az úton (az élet), és az a része a karóra. De a magyarázat a mottó Inkább.






Design. Fényes, szép és nagyon meleg. Van egy nagyon barátságos és kényelmes design. Csak egy vessző a mottó tiszta - nem kell ott lenni.
Felvétel. Írsz, mint vártam: az életről, de nagyon érzelmes - Majdnem úgy érzi, hogy amit tapasztalsz. Vágott egy kis hiba szemű (különösen chu-CB, nem írok, kérem többet „w”). Annak ellenére, hogy az érzelem és a lelkesedés blog úgy tűnik, egy kicsit felületes: te le, hogy mit csinál, és az érzelmek, amelyek ugyanabban az időben érezni, de gyakorlatilag nincs a gondolatait.


Blog szórakoztató és vidám lány. Örülök, hogy olvassa el, és mosolyog. Ha hozzá egy kis mélysége lenne egyszerűen lenyűgöző.

Tippek: aláírás, egy pár szót, további érdekek felirata (?).

Q: A kritika volt.

Uber, csúnya rohadék! Megyek, hogy énekeljen egy gyönyörű dal!

Mermaid. Köszönöm szépen. Végül várjon))))
Lehet, hogy tévedek, de nem tartozik-e ezt a kifejezést, hogy valaki a karakterek Emtsa? Amennyire én tudom, a mondat az enyém))) Amikor jön a blog nem tudja, mit kell írni (idézőjelek nem erős), ezért kellett kitalálni saját)))
De itt van egy pár szót megverték. Hogy őszinte legyek, én mindig is nagyon nehéz írni ezt a pár szót (én lustaság teher) párszor leült, de hiába)
A többi fog megjegyezni, különösen körülbelül chu-CB (nem vettem észre)
Köszönöm még egy ideig)))

Ezek az ostoba emberek azt hiszik, hogy a szeretet, és nem sellők. De tudjuk, veletek, hogy az ellenkezője az igaz (c)







Besyavaya
Nagyon sajnálom a késést. A kritikus egybeesett elzáródás az egyetem tavasszal
Amennyire én tudom, a mondat az enyém)))
akkor azt tanácsoljuk, hogy olvassa Emtsa: egy sorozatot Grotter Buslaeva, vagy esetleg nem életkor, de meg kell fellebbezni különösen csiga a MB.

Uber, csúnya rohadék! Megyek, hogy énekeljen egy gyönyörű dal!

Mermaid. Kösz a tippet, de olvasni is, és még olvasni most))
Azt javaslom, hogy vegye fel a szavazás - nos, pont hasznos, különösen nekem)))) Chesney Cesna)))

Ezek az ostoba emberek azt hiszik, hogy a szeretet, és nem sellők. De tudjuk, veletek, hogy az ellenkezője az igaz (c)

Kösz a tippet, de olvasni is, és még olvasni most))
Ez egyszerűen kapcsolódik stílus
Azt javaslom, hogy vegye fel a szavazás - nos, pont hasznos, különösen nekem)))) Chesney Cesna)))
Örülök, hogy így

Azt mondják, hogy „Bassza” sok

hableány
Mellesleg, ha a szavazás?

Legyen felkészülve arra, hogy nem találja, amit keres.

Mermaid szíves és mennyi ideig kell várni a kritikusok naplója?

Ezek az ostoba emberek azt hiszik, hogy a szeretet, és nem sellők. De tudjuk, veletek, hogy az ellenkezője az igaz (c)

naknik
megpróbál írni ma vagy holnap)

Legyen felkészülve arra, hogy nem találja, amit keres.

Mermaid Köszönöm. Alig várom, hogy!

Legyen felkészülve arra, hogy nem találja, amit keres.

Mermaid mondják, hogy várjon, és a fogást nagyon kellemetlen Már tapasztalt, hála neked, és mennyi ideig kell várni. Csak írni, pozhalusta napok pontos számát

Ha hosszú ideig peer egy macska, a macska elkezd bámulni téged. (C)

naknik És amíg vártam a választ, időt, hogy vízum TIER1 =)
De általában, de még mindig vár. Bár én szeretném tudni, hogy a feltételeket.

Uber, csúnya rohadék! Megyek, hogy énekeljen egy gyönyörű dal!

Várj, fiúk, várj! Azt is vártam nagyon jól)))

Legyen felkészülve arra, hogy nem találja, amit keres.

Besyavaya. Nos. Várjuk az édesanyja a kritikus És én ígéretes holnap, így majd meglátjuk, hogy mi történik az élő csütörtökig

Legyen felkészülve arra, hogy nem találja, amit keres.

Mermaid Nos bpodvodim eredmények és csütörtökön és pénteken ment túl És most, amikor. Bocsáss meg, kérlek, de olyan terheléssel, mint te nem lehet semmilyen állva egyáltalán ukzyvat - a határidő?

Ezek az ostoba emberek azt hiszik, hogy a szeretet, és nem sellők. De tudjuk, veletek, hogy az ellenkezője az igaz (c)

naknik
Csak őszintén biztos volt benne, hogy az alkalmazás a következő, de volt egy ember, előtted, és a kritika, ahogy írok egyszerűen merülnek neponyatnynosti, amit értem annyi.

közösségi keresés