7 Naiv „miért” a sorozat „Storm kapu» ❣️⛱️⭐️

7 Naiv „miért” a sorozat „Storm kapu» ❣️⛱️⭐️

On „Telesem” olvasói kérdésre válaszolt a rendező a sorozat Andrew Malukov.

Miért ez a film, mint minden katonai sorozat, ismét játszott Michael Porechenkov, Mikhail Efremov, Boris Shcherbakov? Nincs más szereplőkkel?







- Nem tudok beszélni más rendezők, de én választottam ezeket a szereplőket, mert úgy vélem -, hogy tökéletesen megbirkózni minden kihívással. Mondom, én nem hajsza divat. És Misha Porechenkova lövöldözni kezdett vissza, amikor bezvesten.

Miért a sorsa a hős a sorozat „Storm Gate” és a film „Társaság 9” annyira hasonló?

- Tény, hogy a hasonlóság nem látja. A film különböző időpontokban és különböző országokban. Heroes „9. Társaság” napjaiban a Szovjetunió vívott idegen földön, a mi sorozat, ők harcolnak az Oroszország területén. Már így sorsuk nem tekinthetők hasonló.







Miért a forgatás mutatványokat részt kanadai kaszkadőr, nem a mi akrobaták?

- A sorozat dolgoztunk és kanadai, valamint a kaszkadőrök. Bevallom: külföldiek meghívást a projekt véletlenül. Kanadai csapat által vezetett honfitársunk Alexander Samohvalov. Voltunk tisztában vele korábban.

Miért a film helikopterek repülnek párban? Általában a harc, azokat elküldik a repülési csak linkeket!

Miért Anatolij Pashinina karakter mondja Szergej Makhovikova hangja?

- Meg kell, hogy van egy jó fül! Az a tény, hogy Shreds elvesztette a hangját, és szüntesse be a gyártási folyamatban, és várja meg, amíg visszanyeri, nem sikerült. Engedélyével Pashinina a pontozás szerepe hívtuk Makhovikova. By the way, Tolia majd kérte, hogy adjon hálát Szergej.

Miért fegyveresek húzza ki a dobozok és a bányákban, anélkül, hogy eltávolítja őket a biztosítékok pop bányák habarcs?

- Ez még mindig egy játékfilm korlátozott filmvásznon. Nem célja, hogy részletesen és teljesen pontosan leírják minden mozgását harcosok és nyújtsd a jelenetet. Biztos vagyok benne, hogy a közönség nézd meg unalmas lenne.

Miért a neve „Storm Gate” a hitelek tervezési hasonlít a neve a „török ​​Gambit”?

- Ez könnyű megmagyarázni. Ezek néhány filmgyártók, aki valószínűleg meghívást kapott, hogy tervezzen címek az ugyanazon tervezők, akik dolgoztak a „török ​​Gambit”. Hogy őszinte legyek, én nem is gondoltam.




Kapcsolódó cikkek